fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trwają poszukiwania środkowego obrońcy

Wiśnia, źródło: Super Express

Wobec niedawnej kontuzji Mateusza Wieteski w Legii rozpoczęły się poszukiwania nowego środkowego obrońcy. Według "Super Expressu", jednym z kandydatów do gry w warszawskiej drużynie jest kapitan NK Osijek Mile Skorić. Jego kontrakt z obecnym klubem wygasa w czerwcu 2023 roku.

Skorić jest trzykrotnym reprezentantem Chorwacji. Ostatni mecz w kadrze rozegrał w listopadzie 2019 roku przeciwko Gruzji. Całą swoją dotychczasową karierę spędził w rodzimym kraju. Wcześniej reprezentował barwy NK HASK Zagreb i HNK Gorica.

29-letniego zawodnika mistrzom Polski polecił były piłkarz stołecznego klubu - Ivica Vrdoljak.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Adam - 07.09.2020 / 13:09, *.chello.pl

To co jest martwiące to fakt, że (przynajmniej w teorii) wygląda to tak jakby klub nie miał gotowej listy potencjalnych zawodników na poszczególne pozycje. Gdzie jest dział skautingu?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.09.2020 / 08:20, *.play-internet.pl

A tak na serio,to amatorszczyzna.Kompletowanie składu jak już liga ruszyła.Pewnie za 6-7 kolejek zaczną rozglądać się za napastnikiem.

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 13:05, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Rozumiem, że już zapomniałeś ile trwała przerwa między sezonami oraz, że okienko trwa jakoś do października?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.09.2020 / 08:18, *.play-internet.pl

A co,środkowy obrońca nam zaginął,że go poszukują?.Pewnie zachlał pałę gdzieś na Mazowieckiej-tam niech go szukają.????

odpowiedz
coach biedronka - 06.09.2020 / 18:11, *.sky.com

sie obudzili i nie jednego trzeba ale 2 stoperów i od tego trzeba bylo zaczac budowac druzyne.

odpowiedz
bronek49 - 06.09.2020 / 17:57, *.chello.pl

znowu zapłacą sporą kase za 29 letniego grajka oddali Żyre ,Bondarenkie wychowankowie którzy byli chwaleni w klubach gdzie zostali wypozyczeni ale dla Vuko to nie ma znaczenia następny oldboj w drużynie a wychowankowie to wypad

odpowiedz
Zduneq - 07.09.2020 / 02:08, *.play-internet.pl

@bronek49: wiesz jaka jest różnica między Legią a np Odrą Wodzisław?Ano tym że wychowanek musi wchodzić na boisko i robić różnicę od razu a nie za 4 lata i tylko dlatego że był chwalony na treningach w drużynach na niższym szczeblu.
Jeden Żyro już był.

odpowiedz
Boch - 06.09.2020 / 14:30, *.unitymediagroup.de

Potrzebny obrońca jak Choto,Quatara albo Arboleda !!!

odpowiedz
Felek - 06.09.2020 / 11:50, *.vectranet.pl

Z tym trenerem to choćby Ronaldo z Messim przyszli to nic nie ugramy w Europie.

odpowiedz
Zięciu - 06.09.2020 / 14:38, *.chello.pl

@Felek: Jasne Feluś, bo to wszystko wina trenera... Bayern wygrywa, bo ma świetnego trenera. Uważam, że jak by naszych zawodników tam wysłać, to też by Ligę Mistrzów nosem wciągnęli...eh

odpowiedz
Marek - 06.09.2020 / 16:53, *.orange.pl

@Zięciu: Vucovic robi postępy, nie ma co...

poprzednie eliminacje do pucharów zawalił przez złą taktykę i zły dobór składu (w skrócie - obrona Częstochowy i na laga na Kulenovica),

obecne eliminacje do LM przez zły dobór składu, złą taktykę oraz (jako nowość) fatalne przygotowanie fizyczne drużyny (w skrócie - dopóki damy radę biegamy bez sensu i laga na Pekhardta, jak nie damy rady biegać - to liczymy, że Gwillia opanuje środek, pola a Wieteska zatrzyma napastników rywali)

zgadzam się z @Felek, że ten pseudotrener nie poradziłby sobie z licealną drużyną piłkarską

odpowiedz
Autor(R) - 06.09.2020 / 11:44, *.135.90

Ja to niemam pojhecia jaki jest teraz uklad miedzy klubem a Ivica Vrdoljakiem ale za ta jego nie wyparzona gebe to bym go pogonil w pizdziec z tego klubu i nie dal mu zarobic ani grosza.... wielki mi agent teraz pilkarski a jadem pluje na legie non stop. Za zle ma ze jest kaleczniakiem i mysli ze to Legii wina. Ivica morda w kubel!! Ciesz sie z tego gdzie jestes!!

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 13:02, *.chello.pl

@Autor(R): Podasz źródło tych rzekomych sensacji?

odpowiedz
Radek - 06.09.2020 / 11:16, *.versatel.nl

Dobrze że nie murzyn, bo oni lubią być kontuzjowani co 3 miesiące na 3 miesiące.

odpowiedz
Dexter - 06.09.2020 / 10:45, *.centertel.pl

Może Jacek Bąk by chciał u nas zakończyć karierę?

odpowiedz
Kaprykos - 06.09.2020 / 09:42, *.vectranet.pl

Szukajcie, szukajcie... trzeba nam obrony na poziomie lig europejskich...Jędza sam nie da rady.

odpowiedz
Yaya Banana w Legii! - 06.09.2020 / 08:47, *.chello.pl

Yaya Banana, pół prawy obrońca, kocur, reprezentant Kamerunu jest do łyknięcia na wolnym transferze. Na co czekają Miodulski z Kucharskim?

odpowiedz
matus007 - 06.09.2020 / 10:48, *.play-internet.pl

Dobra opcja ! 29 lat, 192 cm, bez klubu grał w 2019/2020 grał w Olympiakos SFP

odpowiedz
Yaya Banana_official - 06.09.2020 / 17:10, *.orange.pl

@Yaya Banana w Legii!: stanowczio demntuje ze ja chcieć grać z taki trener jak Vucovic, zmienić trener to pogadać

odpowiedz
Mario Marki - 07.09.2020 / 08:57, *.t-mobile.pl

@Yaya Banana w Legii!: Dawać tego Bananę widać że dobry jest

odpowiedz
Ktoś - 07.09.2020 / 10:51, *.centertel.pl

@Mario Marki: a on nie miał grać w Lechii, papiery ma na grę a ja bym wolał np. Jacha lub Runje

odpowiedz
Hiszpan - 06.09.2020 / 07:02, *.telnaptelecom.pl

Z taktyką Vuko proponuję kogoś z futbolu amerykańskiego. Będzie walił lagę na Pekharta jak się Boruc zmęczy.

odpowiedz
#antykrzeszczu - 06.09.2020 / 02:03, *.amazonaws.com

Oooo rany boskie,Witeś odchodzi na dobre!Legii dlugo brakuje solidnego obrońcy✨⚽️✨

odpowiedz
Kuru Papuru - 06.09.2020 / 00:07, *.play-internet.pl

Adam Dźwigała jest wolny ostatni sezon grał w Portugalii, młody 24 lata, albo Tiago Cionek również wolny, jakoś w serie A sobie radził tyle lat, może warto ich rozważyć, pzdr

odpowiedz
Thiago - 06.09.2020 / 08:49, *.elartnet.pl

@Kuru Papuru: Jestem Thiago, nie Tiago

odpowiedz
Darek - 05.09.2020 / 22:51, *.chello.pl

Obudzili się w końcu?Dostrzegli brak stopera?Brawo.Lepiej późno niż wcale.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 05.09.2020 / 22:07, *.play-internet.pl

Myślę, że Petrasek z Rakowa to byłby dobry środkowy obrońca.

odpowiedz
Arek - 05.09.2020 / 23:05, *.tpnet.pl

@Karo(L) 1981: też tak myślę. Tylko chyba nie do wyjęcia.

odpowiedz
Wolfik - 06.09.2020 / 00:13, *.play-internet.pl

@Arek: Zdecydowanie wolałbym Przemka Wiśniewskiego z Górnika.

odpowiedz
Hiszpan - 06.09.2020 / 07:00, *.telnaptelecom.pl

@Karo(L) 1981: Dokładnie tak. Super gracz. Szkoda że Bochniewicza nie biorą jak odchodzi za 1.2 mln EURO.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 06.09.2020 / 07:38, *.play-internet.pl

@Arek: każdy jest do wyjęcia, ale za darmo nie przyjdzie, jakby pewnie prezes oczekiwał. Na transfermarkt 700 tys. eur go wyceniają.

odpowiedz
zamoj - 05.09.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

który znów sie zgubił?
Stawiam że Remek

odpowiedz
Pawciu - 05.09.2020 / 22:00, *.net.pl

Mysle ze Astiz jest jeszcze w stanie cos dac pozytywnego druzynie pod warunkiem ze bedzie w rytmie meczowym...

odpowiedz
Matt - 07.09.2020 / 19:58, *.tpnet.pl

@Pawciu: Astiz z miejsca, obudzony o 3 w nocy może zagrać lepiej niż Wieteska w szczycie formy.

odpowiedz
Panie Radku może ten? - 05.09.2020 / 21:36, *.chello.pl

Brać byle kogo i tak nie będzie różnicy. O jakieś wielkie cele nie gramy już 5 rok i tak..

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.09.2020 / 21:34, *.play-internet.pl

A w rezerwach nikogo nie mamy?

odpowiedz
#antykrzeszczowaty - 06.09.2020 / 02:06, *.amazonaws.com

@PiotrŻo(L)iborz: No właśnie!

odpowiedz