fot. OFMC
REKLAMA

Świąteczne paczki dla Narodowego Podziemia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy OFMC dziewiąty rok z rzędu wzięli udział w akcji "Narodowe Podziemie - PamiętaMY", przekazując paczki świąteczne dla żyjących kombatantów Narodowych Sił Zbrojnych. "Każdy z Was, kto kupił w tym roku jedną z naszych koszulek lub bluzę, przyczynił się do pojawienia na twarzach naszych Bohaterów uśmiechu i łez wzruszenia. Na ich wyraźną prośbę przekazujemy także i Wam życzenia zdrowych, ciepłych i radosnych Świąt. A my przy okazji dziękujeMY za wsparcie i polecamy się na przyszłość" - informuje legijna grupa Old Fashion Man Club.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Trog(L)odyta - 24.12.2020 / 23:23, *.chello.pl

Dobrze wiedzieć, że też dołożyłem swoją cegiełkę.

odpowiedz
Jimmy L - 22.12.2020 / 17:28, *.d1-online.com

Brawo serce rośnie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.