Nowe zielone koszulki meczowe Legii - fot. Legia Warszawa

Zniżki dla karneciarzy na nowy model koszulki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice, którzy zakupili karnety na sezon 2021/22, będą mogli zakupić nową, zieloną koszulkę meczową z dodatkową zniżką.

Klub zagwarantował ją kibicom przy zakupie abonamentów, a specjalny kod zniżkowy, który działać będzie tylko w sklepie internetowym, powinien trafić do fanów (mailowo) jeszcze w tym tygodniu. Zniżka wynosi 70 złotych, tak więc za koszulkę karneciarze zapłacą 209 złotych.

Karneciarze kupujący koszulkę meczową w sklepie stacjonarnym przy Łazienkowskiej 3, mogą liczyć jedynie na 10-procentową zniżkę, która w przypadku koszulki wynosi 27,90 zł.

Niebawem do sprzedaży mają trafić również koszulki w rozmiarach dziecięcych w cenie 199 złotych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
SiaraCWKS - 28.07.2021 / 19:23, *.centertel.pl

Ku....wczoraj kupiłem ... Zajebiscie ... Ale pech

odpowiedz
WF - 28.07.2021 / 17:59, *.play-internet.pl

Nie kupię takiego dziadostwa! Tylko białe koszulki na Łazienkowskiej ! Chociaż wszyscy na biało to już niestety zanika

odpowiedz
dino - 28.07.2021 / 21:09, *.plus.pl

@Nauczyciel WFu:
Stadion to nie wybieg dla modeli

odpowiedz
Gość niedzielny - 29.07.2021 / 20:46, *.centertel.pl

@WF : Prawda

odpowiedz
siewca plotek - 28.07.2021 / 15:09, *.futuro.pl

Podobno da się jakoś odkleić to żółte gówno z tyłu. Wie ktoś jak?

odpowiedz
N - 28.07.2021 / 19:27, *.virginm.net

@siewca plotek: na jutubje jest duzo filmow jak takie prasowanki usuwac, miedzy innymi wrzatek polewasz na to w zlewie i zrywasz penseta itp itd kulka sposobow jest

odpowiedz
KuraK - 29.07.2021 / 07:24, *..

@siewca plotek: Adidas na pewno bedzie jak zawsze oferowal bez reklamy na plecach. Wiec w zwyklcyh sklepach czy na zalando powinno byc czy na adidasie.

Kartoflarze rzucaja sie, ze sts nie zmienil szyldu na jubileuszowa koszulke, ale u nas fortuna tez wstawila takie gowno, a mozna bylo zwykly bialy tekst... Ale tez pewnie i sosu by mniej wpadlo do kasy dla kudlatego.

odpowiedz
Kibic L - 28.07.2021 / 14:13, *.t-mobile.pl

Chce ktoś kupić voucher za koszulkę? Za 50 zł oddam

odpowiedz
chris - 28.07.2021 / 13:44, *.edu.pl

Ja chodzę w białej i pewnie nie kupie w innym kolorze. Czy to tak trudno zrozumieć w dziale marketingu.

odpowiedz
Marcel - 28.07.2021 / 13:51, *.t-mobile.pl

@chris: Myślę, że dział marketingu nie funkcjonuje tylko w oparciu o twoje upodobania. Poza tym jeżeli koszulka ci się nie podoba to po prostu jej nie kupuj.

odpowiedz
oLaf - 28.07.2021 / 12:48, *.vectranet.pl

a idz w pi...., wróćcie do kultowych białych koszulek z czarnym pasem, a nie do brudnych szmat obecnie!!!

odpowiedz
stefan - 28.07.2021 / 12:55, *.chello.pl

@oLaf: Jose Kante uspokój się.

odpowiedz
dejne3 - 30.07.2021 / 16:03, *.199.66

@oLaf: Kultowe to zawsze będą białe , a spodenki czarne

odpowiedz