REKLAMA

Tenis

Przegrana Berkiety w półfinale Australian Open Junior

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po czterech kolejnych wygranych, tenisista Legii Tomasz Berkieta przegrał w walce o finał juniorskiego turnieju Australian Open, rozgrywanego w Melbourne. W półfinale legionista przegrał z Amerykaninem z Learnerem Tienem (27 ITF) 4-6, 2-6. To największy sukces w dotychczasowej karierze 16-letniego tenisisty, który od 13 miesięcy reprezentuje Legię.

Wyniki Berkiety w Australian Open Junior:
I runda: Tomasz Berkieta - Charlie Camus (Australia) 6-4, 6-4
II runda: Tomasz Berkieta - Michał Alexandru Coman (Rumunia) 7-6(4), 6-1
III runda: Tomasz Berkieta - Rusłan Tiukaev (Rosja) 7-6(3), 6-4
1/4 finału: Tomasz Berkieta - Arthur Gea (Francja) 3-6, 6-2, 7-6(8)
1/2 finału: Tomasz Berkieta - Learner Tien (USA) 4-6, 2-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Postęp , spoko . - 28.01.2023 / 20:11, *.tpnet.pl

Szkoda , niedużo zabrakło . Brawo za dobrą grę (L) .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.