Grali przyjaciele

Juventus Turyn niespodziewanie przegrał w wyjazdowym spotkaniu 21. kolejki Serie A z Udinese Calcio. Gospodarze objęli prowadzenie już w 20. minucie gry. Drugi gol dla "Udine" padł w 74. minucie gry. Juventus na to trafienie odpowiedział szybko - kontaktową bramką Iaquinty z rzutu karnego, ale na więcej "Starej Damy" nie było stać. Juve w całym spotkaniu oddało tylko 3 celne strzały na bramkę Handanovica.

Tymczasem w 1/8 finału Pucharu Holandii odpadł Den Haag. "Bociany" przegrały przed własną publicznością aż 1-5 z Twente Enschede. Honorową bramkę dla Den Haag zdobył Knopper.