fot. Raffi / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 2-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Grudzińskiego, który wykorzystał dośrodkowanie Radosława Pruchnika. W 59. minucie z rzutu karnego wyrównał Damian Jaroń, a pięć minut później prowadzenie Pogoni dał Patryk Szymański. Wynik w 77. minucie ustalił Kamil Orlik.

W meczu wystąpiło aż 6 zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny. Debiut zanotował Paweł Wszołek. Ponadto zagrali Muzyk, Obradović, Astiz, Praszelik i Kostorz.

Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Kobiereckiego rozegrają w sobotę, 5 października o godzinie 14:00 w Białej Piskiej.

III liga: Legia II Warszawa 2-2 (1-0) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1-0 - 40' Mateusz Grudziński (as. Radosław Pruchnik)
1-1 - 59' Damian Jaroń (karny)
1-2 - 64' Patryk Szymański
2-2 - 77' Kamil Orlik (as. Piotr Cichocki)

Legia II: 19. Wojciech Muzyk - 26. Mateusz Grudziński, 4. Inaki Astiz, 6. Chris Philipps, 2. Ivan Obradović (46' 20. Nikodem Niski) - 11. Paweł Wszołek (46' 18. Piotr Cichocki), 15. Radosław Pruchnik, 5. Łukasz Łakomy, 8. Mateusz Praszelik (69' 7. Kamil Orlik), 21. Kacper Kostorz (64' 17. Radosław Cielemęcki) - 9. Kacper Wełniak

Rezerwowi: 54. Gabriel Kobylak, 16. Patryk Konik, 24. Michał Mydlarz

Trener: Piotr Kobierecki

Pogoń: 12. Piotr Zieliński - 2. Michał Borychowski, 3. Bartosz Broniarek, 5. Norbert Jędrzejczyk, 6. Jakub Kołaczek (90' 15. Bartłomiej Gajda), 10. Damian Jaroń (93' 21. Kacper Łoś), 11. Michał Strzałkowski, 2. Mariusz Baranowski, 22. Grzegorz Gulczyński, 27. Michał Gładysz, 77. Patryk Szymański

Rezerwowi: 1. Sebastian Przyrowski 7. Mateusz Kniast, 16. Franciszek Ratajczyk, 17. Sebastian Małkowski, 32. Adrian Grabowski

Trener: Robert Moskal

Strzały (celne): Legia 26 (14) - Pogoń 6 (4)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 30.09.2019 / 04:09, *.204.53

A Grudziński dalej strzela a Pinokio ślepy tylko słucha kucharskiego I kudłatego...żenada

odpowiedz
Mateusz M - 29.09.2019 / 23:25, *.chello.pl

Legia 2 gra w tym sezonie całkiem nieźle więc nie przesadzałbym z dramatyzowaniem (Raczej wpadka przy pracy). Natomiast dwie bramki stracone w sytuacji w której 3/4 obrońców jest z jedynki (Philips, Astiz i Obradovic) sugeruje że chyba mamy w zespole jeszcze kilku piłkarzy do zwolnienia z listy płac.

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2019 / 10:42, *.mm.pl

@Mateusz M: Jeśli piszesz już komentarz, to pisz merytorycznie. Straciliśmy bramkę, gdy na boisku w obronie z szerokiej kadry 1-ki (nie mylić z pierwszym składem) był tylko Astiz (Obradovic zszedł w przerwie, Philips nie jest zawodnikiem 1-ki).

Co nie zmienia faktu, że z tym rywalem zwycięstwo powinno być bezdyskusyjne.

odpowiedz
Arek - 29.09.2019 / 22:53, *.tpnet.pl

Obradović to taki cienki, że go po I połowie zdjęli, siły nie mak, czy co z nim jest?

odpowiedz
Podpis - 29.09.2019 / 19:48, *.play-internet.pl

Zaplecze zajefajne , jest widok na przyszłość!!! , to już nie żarty Legia polegnie .... mając takich grajków - dramat ,,czy pierwsza czy druga drużyna taka sama bryndza...

odpowiedz
Gepetto - 29.09.2019 / 18:11, *.chello.pl

Ja to bym zmienił nazwę z Legia II na przygrywy. Wstyd, żenua itp. Itd. Ważne, że hajsy się zgadzają.

odpowiedz
Dżony - 30.09.2019 / 20:14, *.tpnet.pl

@Gepetto: Wigry pokonali , to nie chrzań . No a wygrać powinni , wiadomo .

odpowiedz
rac - 29.09.2019 / 17:26, *.interbeskidy.net

czyżby znów zaczęło się dziać coś z jego głową ? W jedynce też pierwsze 20 min miał kiepskie

odpowiedz
lob - 29.09.2019 / 15:25, *.chello.pl

I znów pewnie dobre mieli statystyki, tylko cóż z tego ???
Remis z jednym z najgorszych zespołów to klęska.
Zebrała się taka paka i h@j z tego wyszło.....Gen przegrywów mają co niektórzy.........

odpowiedz
old_fan - 29.09.2019 / 15:19, *.plus.pl

A czy nam w jedynce nie przydałby się Philips w związku z kontuzjami? Głębia składu w środku pola jest teraz... żadna.

odpowiedz
ee - 29.09.2019 / 15:16, *.150.203

Praszelik dramat...

odpowiedz
Fenioo - 29.09.2019 / 15:07, *.t-mobile.pl

Nie rozumiem jakim sposobem Praszelik trafil do pierwszej kadry skoro jest najslabszy w ekipie rezerw eh

odpowiedz