fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Liga Narodów

Holandia 1-0 Polska

Woytek

W pierwszym meczu Ligi Narodów 2020/21 rozegranym w Amsterdamie Polska przegrała 0-1 z Holandią. W meczu nie zagrało dwóch powołanych legionistów - Artur Jędrzejczyk i Michał Karbownik spędzili całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Od początku inicjatywa należała do gospodarzy, a Polacy szukali swoich szans w kontrach. Holendrzy mieli jednak dość mocno rozregulowane celowniki. Pierwszą groźną sytuację "Biało-Czerwoni" stworzyli po kontrze w 32. minucie. Mateusz Klich zagrał prostopadłą piłkę do Tomasza Kędziory, który wypatrzył na 15 metrze Krzysztofa Piątka. Napastnik Herty BSC uderzył mocno pod poprzeczkę, ale bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Frenkie de Jong trafił w słupek.

W 57. minucie ładną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny, który obronił próbę lobu nr Memphisa. Niestety 4 minuty później dośrodkowanie w pole karne Polski, Bereszyński złamał linię spalonego, a następnie nie sięgnął piłki, która spadła prosto na nogę Hansa Hateboera. Prawy obrońca Holandii podał ją do Stevena Bergwijna, któremu pozostało tylko wpakować piłkę do pustej bramki.

Kolejne spotkanie "Biało-Czerwoni" rozegrają w poniedziałek, 7 września o godzinie 20:45 w Bośni i Hercegowinie.

Liga Narodów: Holandia 1-0 (0-0) Polska
0-1 - 61' Steven Bergwijn

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 4. Tomasz Kędziora, 15. Kamil Glik, 5. Jan Bednarek, 18. Bartosz Bereszyński - 19. Sebastian Szymański, 10. Grzegorz Krychowiak, 14. Mateusz Klich, 20. Piotr Zieliński (77' 9. Jakub Moder), 21. Kamil Jóźwiak (71' 11. Kamil Grosicki) - 23. Krzysztof Piątek (53' 7. Arkadiusz Milik)

żółte kartki: De Roon, Depay , de Jong (Holandia) - Piątek, Klich, Glik, Bednarek (Polska)

sędzia: Georgi Kabakow (Bułgaria)

Mecz bez udziału publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
dejne3 - 07.09.2020 / 07:24, *.plus.pl

Co tu wymagać jaką liga ,taka reprezentacja. Polska piłka, która miała coś do powiedzenia to rok 1974 ,1982 i tyle w temacie,pojedyncze przypadki piłkarzy którzy coś osiągnęli za granicą to tylko bramkarze Młynarczyk ,Fabiański Szczęsny Dudek ,zawodnicy z pola

odpowiedz
LewLegia - 06.09.2020 / 18:12, *.net.pl

Ta kadra to taka sama patologia co u nas. Prezes tu buc i tam buc. trener tu nieudacznik z poparciem durnego prezesa i w kadrze to samo. Kasa dla trenera tu i tam o 90% za duża, za taką padakę, którą grają.

odpowiedz
Szymon. - 06.09.2020 / 17:07, *.chello.pl

Wina trenera że takie gówno zagrali. Jurek bzencek

odpowiedz
Dentysta - 06.09.2020 / 12:28, *.mm.pl

Wy tak poważnie??Myśleliście,że powinniśmy się rzucić na Holandię?I atak za atakiem?Gdybyście byli trenerem,to taką taktykę byście z nimi przyjęli?1:0 to sukeces z takim przeciwnikiem,kiedy ostatnio kogoś tak klasowego rozbiliśmy?Tak,pamietam,Niemcy....kiedy to było,i ile razy pod rząd?

odpowiedz
Dentysta - 06.09.2020 / 12:28, *.mm.pl

Wy tak poważnie??Myśleliście,że powinniśmy się rzucić na Holandię?I atak za atakiem?Gdybyście byli trenerem,to taką taktykę byście z nimi przyjęli?1:0 to sukeces z takim przeciwnikiem,kiedy ostatnio kogoś tak klasowego rozbiliśmy?Tak,pamietam,Niemcy....kiedy to było,i ile razy pod rząd?

odpowiedz
eLpolo - 06.09.2020 / 20:10, *.197.38

@Dentysta: Raczej nikt nie czepia się defensywnej taktyce na Holandię, ale do k. nedzy zagrania 3-4 podań po ziemi a nie balonów na wysokości brzucha bądź głowy od reprezentanta kraju to już bym wymagał. Po drugie żeby takie pasy grać trzeba mieć co najmniej dwie opcje zagrania do wychodzących partnerów a u nas nikt nie wychodził do podań w żadnej strefie. Grając dwoma defensywnymi pomocnikami nic nie znaczylismy na 20-30 metrze Holendrzy klepali powyżej pięciu podań. Większość gra za nazwiska niezależnie od formy i postawy w ostatnim meczu. Kilku reprezentantów nie jest w stanie wytrzymać pełnych 90 minut. O to są uzasadnione pretensje.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.09.2020 / 08:24, *.chello.pl

Calm down. To, że Brzęczek nie nadaje się na trenera repry, wiedzieli wszyscy, którzy rzucili okiem na jego trenerskie CV. Teraz hałaśliwa i agresywna nagonka na Brzęczka, prowadzona przez ludzi mocno futrowanych przez Bońka, ma na celu postawienie zasłony dymnej wobec poważnych zarzutów, które postawiono temu ostatniemu. Rudego ochronił sąd (na razie), teraz trzeba odwrócić uwagę od prezesa tysiąclecia, rzucając selekcjonera na pożarcie.

odpowiedz
Loslobos - 05.09.2020 / 22:56, *.supermedia.pl

Grali jak Legia z Jagiellonią tylko wynik mniejszy

odpowiedz
Panie Radku co teraz? - 05.09.2020 / 19:34, *.chello.pl

Prezesie, jaki kierunkowy do Holandii
Może by ściągnąć kogos stamtad
Majtki se ściągnij hehe nie ma kasy

odpowiedz
Wiem co mówię - 05.09.2020 / 19:30, *.chello.pl

Mioduski podobno ogladajac mecz uznał że teraz czas na kierunek holenderski, jak podobno stwierdził "jak nie spróbuję to będę żałował ".

odpowiedz
:) - 05.09.2020 / 19:27, *.chello.pl

2, 3 lata i Piątek wróci do ekstraklasy

odpowiedz
tekken (L) - 05.09.2020 / 17:06, *.chello.pl

Brak zawodników w reprezentacji, którzy wniosą coś więcej, są groźni dla przeciwnika, nieprzewidywalni. Jedynie Jóżwiak coś walczył. Taki zawodnik np. na stałe fragmenty gry np. Furman albo ktoś szybki np. Kuchy co może pójść na raz i zmienić losy meczu.

odpowiedz
filand - 05.09.2020 / 15:17, *.t-mobile.pl

Czy ktoś może mi wyjaśnić sens ustawienia Polski czyli 1-4-4-1-1 ????

odpowiedz
filand - 05.09.2020 / 22:47, *.t-mobile.pl

@filand:
Czekam...

odpowiedz
filand - 06.09.2020 / 00:06, *.t-mobile.pl

@filand: To już drugi dzień...Czekam...

odpowiedz
Adam - 06.09.2020 / 03:27, *.chello.pl

@filand: to czekaj dalej. To chyba nie jest najlepsze miejsce do szuakania odpowiedzi na to pytanie. Może napisz do PZPNu albo zaczaj się gdzieś na Brzęczka.

odpowiedz
filand - 06.09.2020 / 11:21, *.t-mobile.pl

@Adam: Dziękuję za wyznanie. Z towarzyszem Bońkiem nie rozmawiam od 1982 roku kiedy stwierdził, że lepiej żyć w biednym kraju ( Polska w stanie wojennym) niż w bogatym obozie (Traiskirchen,Austria) wybierać wolność.
Co do Trenera Brzęczka to obawiam się,że czasu na odpowiedź nie znajdzie.
Cierpliwie poczekam i może ktoś odpowie...

odpowiedz
filand - 06.09.2020 / 16:18, *.t-mobile.pl

@Woot: Spadaj dzieciaku...

odpowiedz
filand - 06.09.2020 / 20:29, *.t-mobile.pl

@filand: Dziękuję Administratorowi za usunięcie komentarza. Pozdrawiam.⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Adam - 07.09.2020 / 14:03, *.chello.pl

@filand: i tym komentarzem pokazałeś na jakim poziomie intelektualnym jesteś. Brakuje jeszcze tylko wzmianki o agentach radzieckich.

Zadaj swoje pytanie na jakimś forum ogrodniczym, będzie to równie (bez)sensowne.

odpowiedz
PLBBOY - 05.09.2020 / 15:10, *.play-internet.pl

Reprezentacja Polski ma ten sam problem, który nęka Legię. Zwyczajnie cały świat dużo szybciej operuje piłka. Pamiętacie Daniela Ljuboje? Nie był gigantem prędkości biegania, ale zanim zagrana piłka do niego dotarła, on już wiedział gdzie i jak ją zagra. By to zrobić potrzebna jest szybkość myślenia, reakcji i nienaganna technika operowania piłka. Wczorajszy mecz bardzo przypominał mi spotkanie Legia - Linfield. Polska była trochę słabszą wersja Linfield, a Holandia trochę lepszą wersją Legii z tamtego meczu.

odpowiedz
:) - 05.09.2020 / 16:34, *.chello.pl

@PLBBOY: ty to masz leb

odpowiedz
PLBBOY - 05.09.2020 / 21:14, *.227.22

@:): Masz i pomyśl o tym.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.09.2020 / 14:58, *.play-internet.pl

Mecz oglądałem o tyle o ile,bo i kumple byli i alko było,więc na temat samej gry się nie wypowiem,chociaż jak bym napisał,że styl gry był żenujący,to pewnie bym się nie pomylił.No ale ja nie o tym.Powodem,dlaczego w naszej piłce tak fatalnie się dzieje,jest fakt,że zarządzają nią w centrali (w klubach też) ludzie "ze starego systemu",dla których jedynym celem jest.......trwanie na stanowisku.Żadnych pomysłów,żadnych koncepcji,żadnych rozwiązań systemowych.Dosłownie nic,tylko trwanie na stanowisku.I dopóki tym komunistycznym łbom nie zmieni się optyka widzenia,że ich system dawno już upadł (a może i nie) i teraz to jest biznes,a nie sport,dopóty nikt,ale to nikt poważny do Polskiej piłki z pieniędzmi nie przyjdzie,bo z kapitałem wchodzi się do krajów kapitalistycznych,a nie tam czerwona hołota siedzi u sterów wladzy w niemal każdej dziedzinie życia.Na pohybel czerwonym łachudrom.

odpowiedz
Zdzicho - 05.09.2020 / 19:31, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: własnie odwrotnie. Dlatego, ze to biznes to jak ktos w rundzie dwa razy dobrxe kopnie pilke to juz go nie ma, sprzedany. Jakby ktos sciagal kopaczy bez patrzenia na kase to moze cos by bylo. Jak ma przyjsc ktos z kasa jak na pilce sie nie da w pl zarobic

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.09.2020 / 08:30, *.play-internet.pl

@Zdzicho: No to o tym pisałem.Nie da się w naszej piłce zarobić,bo komuchy zabetonowali się na swoich stanowiskach i będą je okupować aż do śmierci.Oczywiście mają już odchowanych swoich następców ideologicznych,bo wbrew pozorom ten system w którym tkwią (przede wszystkim mentalnie) ma całkiem sporo zwolenników wśród młodszego pokolenia.

odpowiedz
Zdzicho - 05.09.2020 / 14:51, *.tpnet.pl

W Pl nie ma trenerow. Pseudo gwiazdeczki typu probierz ktory nawet w grecji dlugo nie wytrzymal. Inni nawet takiej szansy nie dostaja. Taki wyrobnik jak berg nam ostatnio pokazal jak wyuczony w pl vuko do dzisiaj moczy sie w nocy. Zaplacic i zatrudnik prawdziwego fachowca no ale taki zaraz bedzie wymagal

odpowiedz
Mario - 05.09.2020 / 14:12, *.wanadoo.fr

Krótko,wychodzi Polska myśl szkoleniowa.

odpowiedz
wrt - 05.09.2020 / 13:53, *.net.pl

jeszcze raz mogliśmy się przekonać gdzie byśmy byli gdyby nie Lewy , w czarnej d....e a nie na żadnym turnieju

odpowiedz
Hiszpan - 05.09.2020 / 13:50, *.telnaptelecom.pl

Brzeczek był uczestnikiem słynnego meczu na Wembley w 1999 roku gdzie przerażony Wuj wystawił 7 obrońców. Kilka dni później sparaliżowany strachem załatwił bramkę Szwedom. Ten strach z nim jest cały czas. W kategorii nie róbcie mi krzywdy bo się Was boję ten mecz przebił wszystko.

odpowiedz
:D - 05.09.2020 / 13:06, *.orange.pl

Holandia z atakiem na poziomie Litwy wygrywa 1:0

odpowiedz
Julon - 05.09.2020 / 12:26, *.centertel.pl

Dramat gra,postawiony autobus i trzy razy przejście linię środkową boiska!!Trzeba brać przykład z siatkówki gdzie od wielu lat trenerami reprezentacji są fachowcy wysokiej klasy z zagranicy nie z Polski!!!

odpowiedz
Kacperek - 05.09.2020 / 12:06, *.chello.pl

Brzeczek to taki Vuko , jak nie bedzie trenera z zagranicy z uznanym nazwiskiem to w Reperentacji jak i w Legii nic nie pogramy i nie zobaczymy dobrych meczow w Pucharach. Jezeli Vuko nie zakwalifikuje sie do LE to Wylatuje z Legii

odpowiedz
Matt - 05.09.2020 / 11:56, *.tpnet.pl

Nie wierzę, że Jędza zagrałby gorzej od Glika, który od zawsze był sztucznie promowany. Wiecznie jak padła bramka, to była rzekoma wina Pazdana, a nie wielkiego Glika. Trzeba przyznać, że najlepiej wyglądał w tym meczu Jóźwiak. Jedyny co się nie bał gry. Szymański niestety, zamiast krok do przodu, to do tyłu w tej Rosji. Jedyna zmiana, to włosy mu ściemniały. Nic masy nie dostał, a przebojowość stracił.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 05.09.2020 / 11:56, *.vectranet.pl

Ale ze zdjęciem do tego artykułu to już przesadziliście...

odpowiedz
Ewelina - 05.09.2020 / 10:04, *.play-internet.pl

Po pierwszej połowie odpuściłam. Nie byłam w stanie oglądać dłużej tej żenady w naszym wykonaniu. Brzęczek w roli selekcjonera to jakiś ponury żart.

odpowiedz
Kamuflaż - 05.09.2020 / 10:19, *.tpnet.pl

@Ewelina: Brzęczek podobnie jak Vuković, to tylko pozoranty do wykonywania poleceń przełożonych.

odpowiedz
kkk - 05.09.2020 / 10:43, *.vectranet.pl

@Ewelina: i tak długo dałaś radę,ja niecałe pół godziny wytrzymałem,już mi wystarczy że dziadostwo w wykonaniu Legii muszę oglądać,nie będę się jeszcze reprezentacją katował

odpowiedz
Cult King - 05.09.2020 / 17:52, *.amazonaws.com

@Ewelina: To Boniek za wszystkim stoi,i jego grupa ,,,

odpowiedz
:) - 05.09.2020 / 19:21, *.chello.pl

@Ewelina: moze kawa albo rower?

odpowiedz
Kraq(L) - 05.09.2020 / 10:00, *.32.241

@Kamuflaż: Tak naprawde reprezentacja osiągnęła swoje maximum na euro 2016. To była dobra zgrana ekipa. Gdyby faken Nawałka nastawił ich odpowiednio to i półfinał był spokojnie w zasięgu. Ale to już gdybanie... Z tamtej drużyny nie pozostał wiór... Tak samo z naszą Legią, okres w którym byliśmy w LM i wyszliśmy z grupy do LE był najlepszym od czasów Legii z LM w 95r. I z tego też nie wyciągneli wnioskõw i wszystko sie roje***o!! Narazie poziom pikuje ostro w dół. Pytanie jak głęboko. Pzdr.

odpowiedz
Kamuflaż - 05.09.2020 / 10:15, *.tpnet.pl

@Kraq(L): Poziom pikuje, bo nie ma pracy u podstaw. Byłem, jeździłem i na własne oczy widziałem jak się szkoli u nas dzieci i młodzież, a jak np. w Niemczech - przepaść. Taki Lewandowski po transferze do Dortmundu, prawie cały sezon nie grał, bo nadrabiał zaległości treningowe, czy to normalne? Wczoraj jak widziałem ruchy naszych, to pomyślałem, że chłopaki chyba po 12-ce wrócili z magazynu i kazali im grać w piłkę. Zawodowy piłkarz rusza się jak wóz z węglem, do tego te drewniane ruchy, niczym wyciosany z kamienia przedmiot. Na ławce trenerskiej ktoś udający selekcjonera, bo trenerem też go nazwać nie można, a firmuje to wszytko PZPN i tuba propagandowa "Łączy nas piłka" śmiech przez łzy. I najlepsze jest to, że nikt ze środowiska tak zwanych dziennikarzy nie docieka, nie pyta, nie węszy, czemu tak jest źle z naszą piłką? Tylko siedzą, pierdzą w stołki i udają że się na wszystkim znają, podczas gdy życie ich brutalnie weryfikuje. Tu potrzeba całkowitej reformy, rozpieprzyć ten układ w pizdu i budować wszystko od nowa.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.09.2020 / 11:14, *.centertel.pl

@Kamuflaż: drewniane ruchy przedmiotu wyciosanego z kamienia... ;) ?

odpowiedz
sks - 05.09.2020 / 11:44, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: Ciekawe ,ale w składzie podstawowym dziesięciu przyjechało z klubów europejskich.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.09.2020 / 09:47, *.centertel.pl

Trener kadry Jurek Mordel jest zadowolony...

odpowiedz
KowaL - 05.09.2020 / 09:32, *.vectranet.pl

Brzeczkowi meczyk się podobał i waraaaaa

odpowiedz
Kamuflaż - 05.09.2020 / 09:17, *.tpnet.pl

Oto PMS, pojechać na mecz byle nie przegrać. Grali jak zwykle, przegrali jak zawsze, ktoś zdziwiony? Dopóki nie zatrudnią fachowca na ławce, tak będą wyglądały mecze reprezentacji i nie tylko, patrz Legia i inne zespoły z naszej ligi. Istna kalka, aż się na wymioty zbiera. Większość gra do przodu, zakłada pressing, atakuje, my się tylko bronimy i walimy lagi przed siebie, to jakieś średniowiecze piłkarskie. Nic się nie zmieni, ja sobie już Legię odpuściłem, nawet nie śledzę wyników, wyleczyłem się z tego dziadostwa. Teraz pora dać spokój z reprezentacją, ta sama ujnia z grzybnią.

odpowiedz
Arek - 05.09.2020 / 14:11, *.tpnet.pl

@Kamuflaż: ale komentarzy na stronie Legii sobie nie odpuściłeś. Dlaczego?

odpowiedz
Yeti - 05.09.2020 / 09:14, *.play-internet.pl

Brzęczek ro nieporozumienie od początku.

odpowiedz
Adam - 05.09.2020 / 09:08, *.chello.pl

Cały zespół zagrał słabo, nie zrzucam einy na jednego zawodnika, ale Wojteczek mógł się lepiej zachować przy straconej bramce. Na przykład mógł się ruszyć zamiast stać i się patrzeć.

odpowiedz
Semper Fi - 05.09.2020 / 09:04, *.play-internet.pl

Legia i Reprezentacja graja dno, jak na swoje budzety, wielkosc kraju i wsparcie kibicow, po prostu dno. PZPZ to kolejna mafia do rozje bania. Vuko odpadnie z LE i czas na nowego trenera. Jesli ma sie to stac to teraz, na poczatku sezonu. Czemu jak ogladam Holandie przy pilce yo az sie milo patrzy. Z takim stylem to nawet jak sie przegrywa to nie boli. A nad Wisla? Patologia.

odpowiedz
Piotrek - 05.09.2020 / 09:01, *.gigainternet.pl

Największym wygranym koronawirusa jest Brzeczek - byłby blamaz na ME i już by go nie było, a tak to dalej bierze wypłatę. Nie pamiętam kiedy zagraliśmy dobry mecz z rywalami z górnej półki. Wyglądamy dobrze na tle San Marino, Gibraltaru, a już z Austrią był zonk

odpowiedz
NĘDZA - 05.09.2020 / 09:01, *.play-internet.pl

brzęczy srurović jakoś pasują do siebie

odpowiedz
griff - 05.09.2020 / 08:24, *.chello.pl

Cytując klasyka-:bardzo fajny ten "wpierdul". Taki nie za słaby . Taki nie za mocny. Taki prima sort. A na poważnie, widać jaką różnicę robi brak Lewego. Jak gra to zawsze przy nim kręci się kilku fanbojów z przeciwnej drużyny, dzięki czemu reszta chodziarzy ma więcej miejsca. Tylko, że ile można eksploatować Roberta? W końcu nam się zatrze i wszystkie misterne plany Brzęczyszczykiewicza pójdą definitywnie w 3,14zdu.

odpowiedz
gazza - 05.09.2020 / 07:59, *.inetia.pl

Boniek - ty grabarzu Polskiej piłki nożnej ! Dymisja !

odpowiedz
Adam - 05.09.2020 / 09:05, *.chello.pl

@gazza: nie jestem fanem Bońka, często go krytykuję, ale nazywanie go grabarzem to gruba przesada. Zresztą cholera z nim. Boję się, że przy ciągłej obecności leśnych dziadków w związku następnym prezesem może być jakiś nieudacznik pokroju Laty czy biletera Grenia.

odpowiedz
gazza - 05.09.2020 / 09:12, *.inetia.pl

@Adam:
Ty się jakasz czy jesteś z PZPN i specjalnie dałeś to 5 razy...???

odpowiedz
Adam - 06.09.2020 / 03:34, *.chello.pl

@gazza: Mhm, typowe. Zero merytorycznej odpowiedzi. Tylko idiotyczny przytyki. Komentarz dodał się kilka razy bo strona miała chwilową zwiechę i niepotrzebnie kilka razy nacisnąłem przycisk 'dodaj' myśląc, że komentarz nie został zapisany. Na szczęście admin je pokasował, żeby nie było syfu na forum.

Czy teraz kiedy już wyjaśniłem Ci tę, najwidoczniej, mocno trapiącą Cię kwestię będziesz w stanie wnieść coś do dyskusji czy tylko potrafisz rzucać hasłami?

odpowiedz
MAKEN - 05.09.2020 / 07:47, *.151.165

Polską reprezentacją jest jak z Legią. Brak trenera. Taktyka to dzieło przypadku. Nie ma zaskoczeń. To potrzeba wojowników na ławce trenerskiej. Poprawność to zbyt mało.

odpowiedz
Kaprykos - 05.09.2020 / 07:42, *.tpnet.pl

Ten mecz był jak Legii z Jagą, zobaczyłem skład i wiedziałem jak będzie...jednego tylko nie mogę pojąć dlaczego tym zawodnikom się płaci? Naprawdę nie ma lepszych?

odpowiedz
Adam - 05.09.2020 / 09:00, *.chello.pl

@Kaprykos: to oni dostają hajs za samą grę? Wiem o premiach za zakwalifikowanie czy wyniki na turniejach.

odpowiedz
Juri - 05.09.2020 / 06:44, *.centertel.pl

Kiedy debiut Karbo?

odpowiedz
#krzeszczuout - 05.09.2020 / 02:41, *.amazonaws.com

Żenuła,brak miłości i pasjii do gry w piłke,zeerooo techniki,zeerooo jak w Legiiii...Brzék I Vuko!wypad!

odpowiedz
PLK - 05.09.2020 / 01:22, *.cyfrowypolsat.pl

Powiem tak!!! Dla mnie podsumowaniem tej słabizny na boisku i warsztatu selekcjonera było wykonywanie rzutów rożnych przez Modera!!! Chłopaka który wszedł w końcówce a do tego był to jego pierwszy mecz w kadrze!!! Znaczy to że żadne schematy stałych fragmentów ale i gry w ataku nie są wyćwiczone na zgrupowaniach!!!

odpowiedz
PLK - 05.09.2020 / 01:22, *.cyfrowypolsat.pl

Powiem tak!!! Dla mnie podsumowaniem tej słabizny na boisku i warsztatu selekcjonera było wykonywanie rzutów rożnych przez Modera!!! Chłopaka który wszedł w końcówce a do tego był to jego pierwszy mecz w kadrze!!! Znaczy to że żadne schematy stałych fragmentów ale i gry w ataku nie są wyćwiczone na zgrupowaniach!!!

odpowiedz
Ginpasterz - 05.09.2020 / 00:42, *.200.204

Nie ma się co oszukiwać. Przy obecnej myśli szkoleniowej max 3 miejsce po remisie z BiH na wyjeździe i zwycięstwie skromnym u nas.
Niestety w naszej Legii ta myśl szkoleniowa chyba też ostatnio nie za bardzo. Jedyna szansa dla trenera i jednak faza grupowa LE. Jeśli zespół odpadnie, a mam nadzieję że nie i że nie w 3 rundzie to znaczy że trenera jednak przerosło stanowisko. Mam nadzieję że kolejny trener to jednak będzie przemyślany ruch prezesa. Jest kilku dostępnych którzy jednak będą potrafić awansować do europejskich pucharów.
Chyba że dla prezesa sprzedaż Karbonika spowoduje załatanie dziury i to wystarczy ale nam wszystkim chyba jednak nie o to chodzi.

odpowiedz
Normalny człowiek - 04.09.2020 / 23:57, *.chello.pl

Bardzo słaby mecz kadry. Polacy zagrali, asekurancko, bojaźliwie, bez polotu. Właściwe to nic nie zagrali. Nie istnieliśmy w ofensywie, a i w tyłach było niepewnie i z dużą ilością błędów. Nie potrafiliśmy w ogóle pograć piłką.
Niestety ta drużyna się nie rozwija. Nie są wprowadzane żadne elementy taktyczne, które musimy wprowadzać, jeżeli chcemy się liczyć na turniejach. Kilku chłopaków jest na dobrym poziomie, ale bez idealnie poukładanej drużyny, z dobrze dobranymi kilkoma wariantami taktycznymi i bez maksymalnego przygotowania fizycznego, nie wskoczymy na wysoki level. Trzeba też grać na 2 napastników. Bez tego nie pogramy z dobrymi przeciwnikami.
Osobiście uważam, że obecnie mogli byśmy zaistnieć. Mamy na kim oprzeć grę kadry. Szkoda było by zaprzepaścić tą szansę. Kolejny Robert Lewandowski, czyli czołowka światowa na pozycji nr 9 (!!!) zapewne nie powtórzy się w kraju nad Wisłą przez kolejne 100 lat. Niestety.
I ostatnie spostrzeżenie: w dzisiejszym meczu było widać, kim jest dla Nas Lewandowski, ile znaczy dla drużyny. Ile zyskujemy jakości, będąc pewnym, że wprowadzając piłkę do napadziora, on coś z nią zrobi. Nie straci, nie kopnie w aut. To pozwala ustawić się całej drużynie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 04.09.2020 / 23:21, *.btcentralplus.com

Nic sie nie stalo....Zbyszek Boniek = Geniusz.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 04.09.2020 / 23:19, *.btcentralplus.com

NO PYRO, NO PARTY !!!!!

odpowiedz
Korda - 04.09.2020 / 23:18, *.centertel.pl

Nasza Reprezentacja jest jak Legia. Jest potencjał ale nie ma trenera

odpowiedz
Autor(R) - 04.09.2020 / 23:09, *.virginm.net

Bez Lewego ta kadra nie istnieje. A zmiana pokoleniowa będzie bolesna ... Tyle w temacie

odpowiedz
Sied(L0ce - 05.09.2020 / 07:52, *.com.pl

@Autor(R): Masz w 100 % racje

odpowiedz
speed - 04.09.2020 / 23:05, *.play-internet.pl

Archaiczny futbol.Wszyscy idą do przodu,my się cofamy.

odpowiedz
Masz rację - 05.09.2020 / 00:39, *.t-mobile.pl

@speed: widać to w pucharach ,lidze ,ale PZPN i eklapa zachwyceni poziomem ,i nic nie wskazuje ,że będzie lepiej

odpowiedz
On - 04.09.2020 / 23:01, *.tpnet.pl

Żenująca bieganina tych naszych niby piłkarzy. Patrz Zieliński. Piątek. Przykro patrzec

odpowiedz
ave_CWKS - 04.09.2020 / 22:48, *.surfer.at

spokojnie, beda wyciagac wnioski!

odpowiedz
Kopanina jak na LEGII - 04.09.2020 / 22:46, *.chello.pl

Jak w tyt

odpowiedz
Prezes - 04.09.2020 / 22:44, *.orange.pl

Smutny obraz

odpowiedz