Joel Valencia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nowy skrzydłowy?

Valencia blisko wypożyczenia do Legii

Maciej Frydrych, źródło: SuperExpress

Jak podaje Super Express nowym piłkarzem Legii ma zostać 25-letni Ekwadorczyk Joel Valencia. Zawodnik jest głównie znany z występów w Piaście Gliwice, jednak ostatnimi czasy grał w barwach angielskiego Brentford F.C.

Z informacji "SE" wynika, że Valencia ma zostać wypożyczony do Legii na rok, dodatkowo za darmo. Warszawiacy nie będą mieli natomiast opcji pierwokupu Ekwadorczyka. O powrocie na Wyspy zadecydują Anglicy, jednak warto dodać że "Wojskowi" otrzymają procent od kolejnego transferu Valencii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
To po co?Tylko dla kasy?!znowu ryzyko? - 09.09.2020 / 22:16, *.243.18

Warszawiacy nie będą mieli natomiast opcji pierwokupu ....

odpowiedz
Simon - 09.09.2020 / 12:10, *.155.3

Z tego co pamiętam to on do Legii nie chciał, czy więc z niewolnika będzie pracownik ?

odpowiedz
jA - 09.09.2020 / 12:32, *.chello.pl

@Simon: za 25 tys euro rocznie to grać się niechce, za 250 tys euro całuje się herb

odpowiedz
Jano - 09.09.2020 / 15:09, *.orange.pl

@Simon: Ale w jego sytuacji to nie ma wyboru bo widać tam "kariery" nie zrobił więc jeśli się nie będzie starał to nigdzie go nie będą chcieli,każdy szuka lepszego a w Anglii na pewno miał lepszy kontrakt niż w Polsce więc nie ma się co dziwić że wybrał zagranicę,jeśli przyszedłby za darmo to koszt niewielki a może się przydać bo w Piaście grał naprawdę nieźle

odpowiedz
Korek - 10.09.2020 / 01:00, *.chello.pl

@Simon: o tym zdecyduje prezes dekady, no chyba nie Ty...

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 10.09.2020 / 15:56, *.chello.pl

@Simon: dostanie z 1,5 mln to eLke bedzie calowal az Milo..

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.09.2020 / 08:34, *.play-internet.pl

-mają się całkiem dobrze.I to nie tylko w sądach,ale wszystkie dziedziny gospodarki,gdzie są do wzięcia ogromne pieniądze,są "zajęte przez ludzi uprzywilejowanych".Dlatego jest kwik świń,jak ich chcą odkleić od koryta.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 09.09.2020 / 08:31, *.play-internet.pl

Kompletowanie składu podczas trwania rozgrywek-pełna profeska.I nie chodzi o to,że Valencia będzie transferem nietrafionym (chociaż nie takich piłkarzy Legia potrafiła zepsuć),ale to doskonale obrazuje,jaki to "warsztat trenerski"posiada Słup-ovič.Zero pomysłu na drużynę przed rozpoczęciem rozgrywek,brak rozeznania,kogo i na jaką pozycję klub potrzebuje-coś na zasadzie "Wyjdzie w praniu".No ale tak jak nie raz mówiłem-ktoś,gdzieś na tej "amatorszczyźnie"zarabia,bo cytując klasyka "najlepsze pieniądze zarabia się na słomianych inwestycjach".A że czasy,kiedy te motto było aktualne jeszcze nie minęły(ludzie,którzy w nich funkcjonowali wciąż trwają na stanowiskach,albo pociągają za sznurki schowani za parawanem),to i metody zarabiania pieniędzy się raczej nie zmieniły.Pierwszy krokiem do poprawy sytuacji w Polskiej piłce,musi być rozbicie betonu w P.Z.P.N-ie,bo tam poobsadzali się czerwone zdradzieckie mordy,które w imię swoich partykularnych interesów nie dopuszczają do żadnych zmian w myśl powiedzenia "żeby było tak jak było.Niestety,ale ""nadzwyczajne kasty

odpowiedz
Axelf - 09.09.2020 / 22:05, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA:
Ależ Ty musisz mieć smutne życie.

odpowiedz
AC.Milan. - 09.09.2020 / 23:19, *.47.146

@Axelf: normalnie chcialem napisac to samo..... BRAWO!!

odpowiedz
autor - 10.09.2020 / 01:01, *.vectranet.pl

@AC.Milan.: przeciez on napisal prawde, po uja sobie kpicie?

odpowiedz
E(L)ninio - 10.09.2020 / 02:07, *.t-mobile.pl

@AC.Milan.: przecież to co napisał jest prawda. A Wy to resortowe dzieci czy ubecy z obciętymi emeryturami?

odpowiedz
(L) ukas - 08.09.2020 / 22:07, *.as13285.net

Dawać Grosika do Legii

odpowiedz
Jaro - 09.09.2020 / 16:47, *.as9105.com

@(L) ukas:
Ziomus Grosik nie przyjdzie do nas bo gra w Premier League za duża kasę,będzie grać przeciwko najlepszym i zawsze chciał tam grać , poza tym kiedyś jak odchodził z Legii to zaczal trochę cwaniakowac w wywiadach jeśli chodzi o nasz klub, tak samo jak Vuko jak odszedł z Legii do Korony i chociażby Kuciak w wywiadach,po co nam tacy zawodnicy??? No ALe ludzie nie chcą takich rzeczy pamiętać

odpowiedz
Jimmy L - 08.09.2020 / 11:48, *.d1-online.com

A miało być tak fajnie i Europejsko a jest jak jest. Prezes ma akademie aż i tylko, bo bez sukcesów na międzynarodowej arenie ta akademia nie popchnie ani Legi ani jego. Valencia no cóż zobaczymy i czekamy tak jak na Kapustke aż odpalą

odpowiedz
czizys - 08.09.2020 / 15:54, *.135.90

@Jimmy L: No jest... od 3 lat sukces za sukcem... Co raz to lepszy pilkarz przychodzi za coraz lepsza kase. Gramy coraz lepiej. Gonimy europe. Jeszcze troszke i na rowni bedziemy z realem czy jakims psg. Puchar za pucharem, mistrzostwo za mistrzostwo. Sztab szkoleniowy? Pep moze tylko pomarzyc...
NAPRAWDE TEN KIT PRZECHODZI JESZCZE? jUZ PONAD 3 LATA? A LUDZIE CZEKAJA I NON STOP SIE NABIERAJA... MIODUSKI NAS WSZYSTKICH KRECI JAK CHCE!! OTWORZCIE BANIAKI NIE BEDZIE ZADNEJ WIELKIEJ LEGII Z TYM SKOMPCEM CHCIWUSEM CO TEN KLUB TYLKO OKRADA.
OBUDZ SIE NARODZIE :D

odpowiedz
Miro - 08.09.2020 / 18:43, *.play-internet.pl

@czizys: po kiego pisać na kogoś że jest skompcem jesteś lepszy i bogatszy odkup klub i pokaż swoją wielkość

odpowiedz
dario - 08.09.2020 / 19:12, *.mm.pl

@czizys: skąpcem

odpowiedz
speed - 08.09.2020 / 22:15, *.play-internet.pl

@Miro: Argument gościa,który nie ma nic do powiedzenia jedynie odkup klub ,daj kasę. Jest was kilku na tym forum. Taka mantra powtarzana po wielokroć staje się dla was prawdą.

odpowiedz
Jano - 09.09.2020 / 15:21, *.orange.pl

@speed: No ale to prawda łatwo jest wypisywać fantasmagorie tego typu,niestety w Polsce nie ma wielu chętnych do tego żeby wyłożyć masę pieniędzy na klub piłkarski,a nawet to nie gwarantuje sukcesu bo liczy się też prestiż ligi,nawet gdyby Mioduski wyłożył 700 mln E na Messiego to on przyjdzie tu grać?Nawet jeśli przychodzą czasem piłkarze o wyższych umiejętnościach to w starciu z "drewnem" naszej ligi mają dość po jednym sezonie . Masz przykład Liqiniasa który w każdym meczu jest min 10 razy faulowany (niestety nasi sędziowie na to pozwalają)i jak długo on to wytrzyma?Ofoe miał dość po jednym sezonie ciągłego wycinania,czego przykładem był mecz z Jagą gdzie Góralski go ciągle faulował a sędzia na to nie reagował prawie wcale i chłop zszedł z boiska machając ręką i podejrzewam że oprócz pieniędzy to był główny powód jego odejścia,nie jest łatwe stworzenie dream teamu w "drewnianej"Polskiej lidze

odpowiedz
speed - 09.09.2020 / 17:21, *.play-internet.pl

@Jano: Uważasz,że jedynym niepowtarzalnym filantropem jest Dariusz Mioduski.I on w swej szczodrości i niezgłębionej dobroci przejął Legię i uratował od totalnej katastrofy,podniósł ten klub z kolan i wprowadził na salony.Otóż gwarantuję ci,że chętnych na Legię znalazło by się paru inwestorów,natomiast należy zadać pytanie:czy prezes chce ten klub sprzedać?Czy chce rządzić i decydować o wszystkim sam?Nie zgodzi się na to aby przyszedł większościowy udziałowiec i zaczął wprowadzać swoje porządki.Będzie dziadował robił pranie mózgu leszczom i lansował się jako big właściciel wielkiego europejskiego klubu.Uwierz mi przekonasz się o tym wcześniej czy później o co w tym wszystkim chodzi.

odpowiedz
Normalny człowiek - 08.09.2020 / 11:23, *.net.pl

Dawać go

odpowiedz
Władeczek - 07.09.2020 / 23:27, *.vectranet.pl

To już wolałbym żeby wzieli Jóźwiaka z łacha faken. Przynajmniej obeznany z ekstraklasą i chce odejść z łacha. Pewnie chętnie przyszedłby do najlepszego klubu ekstraklasy, to byłby faken dla niego niewątpliwy awans.

odpowiedz
L - 07.09.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

@Władeczek: Przecież valencia robił o wiele więcej zamieszania w naszej lidze niż jozwiak teraz...

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 08.09.2020 / 00:08, *.co.uk

@Władeczek: ..od razu bym odpalil maciore! ;o)

odpowiedz
atmosferic - 08.09.2020 / 00:30, *.orange.pl

@Władeczek: Jozwiak jest zenujacy - Valencia lepszy. A tak w ogole to wolalem Jorge Felixa bo on byl najlepszy.

odpowiedz
Tadek - 08.09.2020 / 10:45, *.netfala.pl

@Władeczek: Władeczek ma rację. Jak popatrzyłem na Jóźwiaka w meczu reprezentacji to niestety ale on zamiata pod dywan nasz "talent" Karbownika.

odpowiedz
singspiel - 08.09.2020 / 12:25, *.centertel.pl

@Tadek: z Bośniakami akurat Jóźwiak grał marnie, zwłaszcza w drugiej połowie. wyglądało jakby opadł z sił. ale może nie powinienem się na nim znęcać po jednym meczu

odpowiedz
ac .milan - 08.09.2020 / 15:01, *.47.137

@Władeczek: a zdajesz sobie sprawe ile Jozwiak jest wart... na dzien dzisiejszy to kwota ok 7mln.euro ..pozdrawiam...

odpowiedz
L - 08.09.2020 / 16:57, *.tpnet.pl

@Tadek: nie no co ty gadasz przecież chłopak gra nie od dzisiaj w naszej lidze i nigdy nic wielkiego nie pokazał. Karbo w tamtym sezonie momentami czarował na lewej obronie a jozwiak to jozwiak- solidny całkiem rozwijający się skrzydłowy

odpowiedz
Quick - 08.09.2020 / 17:13, *.tpnet.pl

@Władeczek:
Tylko on robił gre Piastowi jak go Fornalik ustawił za napastnikiem. A do Legi ma byc sprowadzony jako skrzydłowy. Tylko nie wiem czy on nam w ogóle pomoże w EL. Bo obawiam się że może być juz za późno

odpowiedz
Jami - 07.09.2020 / 22:50, *.orange.pl

Bardzo dobry pomysł, Legia może tylko zyskać.s

odpowiedz
AC.Milan. - 07.09.2020 / 23:11, *.centertel.pl

@Jami: I tu sie z toba zgodze.... pozdrawiam tych ktorzy maja ciarki.. dzien przed meczem....

odpowiedz
speed - 07.09.2020 / 21:55, *.play-internet.pl

Totalne bezhołowie,zero organizacji i myśli trenerskiej w klubie jak i reprezentacji.

odpowiedz
:) - 07.09.2020 / 21:32, *.chello.pl

Wpuszaj Karbownika i Jędrzejczyka dzrzejczyka wuju armani!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 07.09.2020 / 21:21, *.chello.pl

@axaax1212: słuchaaam???!!! Pusto?! A gdzie pieniądze za las z Majeckiego, Carlitosa, Niezgody, Boruca, Fabiana????

odpowiedz
Wiem co mówię - 07.09.2020 / 21:19, *.chello.pl

Gra i pomysł kadry porywający jak naszej Legii...

odpowiedz
Proszę do mnie nie już podawać - 07.09.2020 / 21:14, *.chello.pl

Piłkarze lecha przynoszą pecha. Tak jak w lechu nie potrafili nic wygrać i grać pod presją z nasza Legia wychowani w nienawiści jaha, tak teraz przenieśli to do kadry.. Rozumiesz to?

odpowiedz
Pytam bo nie wiem, proszę mnie nie bić - 07.09.2020 / 21:11, *.chello.pl

Ale to cała druzyne wypożyczamy?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Gdybysmy pykneli Irlandczykow 5-0, Cypryjczykow 3-1, taki transfer wzbudzalby radosc. A tak rownie dobrze moze przyjsc Joel Barcelona, albo Joel Madryt i co z tego? Tu trzeba mysli organizacyjnej i trenerskiej.

odpowiedz
Hg - 08.09.2020 / 16:10, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 08.09.2020 / 23:10, *.centertel.pl

@Hg: Spieprzaj malolacie

odpowiedz
Kawulok - 09.09.2020 / 22:20, *.plus.pl

@Hg: Sam są wspierają. Dziadek kuruj go!

odpowiedz
Listen to me - 07.09.2020 / 20:37, *.chello.pl

Konstrukcja umowy wskazuję że klub myśli tylko aby zarobic ile wlezie tu i tera, nieważne ze po 16 mistrzostwie na eliminacje zniknie nam skrzydłowy. Z takim podejściem cofamy się do lat przed 2011...

odpowiedz
Nie mów do mnie teraz - 07.09.2020 / 20:42, *.chello.pl

@Listen to me: wasalstwo, malostkowosc, brak kontaktów i skautingu, amatorszczyzna, kłusownictwo i szczyt rzeźbiarstwa

odpowiedz
axaax1212 - 07.09.2020 / 21:18, *.tpnet.pl

@Listen to me: bo jak pusto w kasie to kogo mają kupować? Znowu Novikovasa, Nagy by placic im miliony a sami nic nie daja? Moze mają na oku gracza za rok, przyjdzie bez pośpiechu inny skrzydlowy. Valencia nie zapomnial jak się ogrywa leszczy w ekstraklasie.

odpowiedz
Mateusz - 07.09.2020 / 21:49, *.orange.pl

@Listen to me: dokładnie to samo myślał Bayern przed wypozyczeniem Coutinho. Zero myślenia o przyszłości. Wypożyczać świetnego gracza zamiast kupować juniora i dać mu 10 letni kontrakt, co to za bezmyślna strategia!

odpowiedz
MAKEN - 07.09.2020 / 19:47, *.151.165

Szybko dołączy poziomu reszty. Vuković szybko oduczy Valencję futbolu.

odpowiedz
Ja1916 - 07.09.2020 / 20:07, *.vectranet.pl

@MAKEN : no niestety ale masz rację. Z tym składem i Magierą na ławce bylaby grupa LE i dublet w naszej kopanej. Z Vuko o Europie zapomnijmy, a w lidze może doczłapiemy do mistrza, a moze nie.

odpowiedz
Hahahaha - 07.09.2020 / 20:35, *.play-internet.pl

@Ja1916: jaki magiera? To kolejny nieudacznik.

odpowiedz
grzesiek - 07.09.2020 / 20:39, *.centertel.pl

@MAKEN : chyba Cie poje**ło. W sierpniu polscy pilkarze sa bez jakiejkolwiek formy po przedluzonym sezonie esa37. Nawet pep guardiola tu nic nie pomoze. Trenerzy piasta lecha craxy tez nic nie pomoga. Piast w tamtym sezonie chyba nawet jednego meczu w pucharach nie wygral. Co maja trenerzy do tego?
Obecnie z jaga 1:2 przegralismy a w tamtym sezonie 4:0 rozgromilismy jage w trakcie sezonu. Zrobil to ten sam trener..

odpowiedz
Arek - 07.09.2020 / 21:06, *.tpnet.pl

@grzesiek: nic dodać, nic ująć. Pamięć ludzka jest zawodna, bo już nie pamiętają jak na jesieni grali i do tej długiej przerwy. Zapomnieli chyba też, kto był wtedy trenerem. Jeszcze całkiem nie dawno nosili go na rękach, poza oczywiście pewnymi wyjątkami, a teraz wyzywają i wywalają z klubu.

odpowiedz
Jano - 09.09.2020 / 15:33, *.orange.pl

@grzesiek: Dokładnie 100% racji a też podejrzewam że Vukowić po prostu trochę się przeliczył z wyjściowym składem,nie mamy dwóch takich samych jedenastek,gdyby wyszedł podstawowy skład od początku to mogę się założyć że tego meczu byśmy nie przegrali,trener popełnił błąd ale znów bez przesady bo po prostu chciał dać trochę odpocząć tym którzy rozegrali 120 minut z Omonią,nie wyszło to prawda ale popatrz też na wyniki innych "potęg" naszej ligi,Lecha czy choćby Piasta,też idzie im "jacy szum" :)

odpowiedz
Real deal - 07.09.2020 / 19:45, *.virginm.net

Ktos chyba zapomial ,jak koles wozil Legie na Lazienkowskiej,dobry ruch.Tylko zeby miasto go nie wchlonelo.

odpowiedz
głodny piłki - 07.09.2020 / 19:08, *.net.pl

fajny transfer/wypozyczenie
ale nam bardziej trzeba raczej srodkowego obroncy

z tego co wyczytałem to za granie u nas Legia otrzyma 1% z przyszłego transferu jak Valencja odejdzie z Brentford F.C. gdzies dalej

odpowiedz
matematyk - 07.09.2020 / 22:17, *.25.51

@głodny piłki: nie 1% a 0,1%. To i tak calkiem niezle sie oblowimy jak np. Valencja przejdzie za 2 mln eurakow;)

odpowiedz
głodny piłki - 08.09.2020 / 14:45, *.net.pl

@matematyk: mordo 1%

odpowiedz
Legio do boju moja miłości pod wodzą Darka Mioduskiego - 07.09.2020 / 18:03, *.t-mobile.pl

Boruc będzie walił lagę do Pękharta, ten będzie zgrywał do Walencji który będzie sadził brameczki. Piękna sprawa, a hejterom prezesa już gula rośnie.

odpowiedz
Dariusz M. - 07.09.2020 / 20:12, *.190.232

@Legio do boju moja miłości pod wodzą Darka Mioduskiego :
No dobra, masz podwyżkę ale już więcej nic nie pisz.

odpowiedz
Yaya Banana w Legii! - 07.09.2020 / 17:55, *.chello.pl

Miał być środkowy obrońca (megakandydat reprezentant Kamerunu Yaya Banana) a ściągają ogórasa do pomocy co się odbił od I ligi angielskiej. Miodulski, co ty wyrabiasz?

odpowiedz
X - 07.09.2020 / 23:41, *.virginm.net

@Yaya Banana w Legii!: od kilku lat piszesz kretynie o tym yaya banana! To ile on teraz ma lat? Skoncz juz bo nudne to jest

odpowiedz
Hiszpan - 07.09.2020 / 17:52, *.play-internet.pl

Czyli mamy stopera. Kawał chłopa może z Petraszkiem skakać do głowy.

odpowiedz
Hiszpan junior - 07.09.2020 / 17:49, *.t-mobile.pl

To fajny obrońca jak wszołek wroci to gdzie będzie grał valencia

odpowiedz
Pinokio - 07.09.2020 / 19:27, *.tpnet.pl

@Hiszpan junior: wszołek nie wroci. Korona spistoszyla pluca, oj sorry to nie pluca a watroba i nie korona

odpowiedz
Amateur - 07.09.2020 / 17:41, *.plus.pl

Na plus transfer, wiatru trochę powinien narobić. Natomiast my przede wszystkim potrzebujemy kreatywnego człowieka do środka pola.

odpowiedz
xxx - 07.09.2020 / 17:53, *.chello.pl

@Amateur : jest Luki, tylko trzeba go tam ustawiać...

odpowiedz
Rado - 07.09.2020 / 18:32, *.play-internet.pl

@xxx: dokładnie, jedyne dobre mecze jaki grali to z nim na 10-ce

odpowiedz