Michał Karbownik i Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer Karbownika: Kierunek Anglia za 5,5 mln euro

źródło: meczyki.pl

Ostatni dzień okienka transferowego zapowiada się całkiem gorąco. W niedzielę pojawiły się informacje, że Legia nie doszła do porozumienia z Parmą w sprawie transferu Michała Karbownika. Włosi oferowali 5,5 mln euro, ale strony nie dogadały się co do bonusów.

Wieczorem Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl poinformował, że Karbownik może zostać piłkarzem angielskiego Brighton. Legia ma zarobić na transferze 5,5 mln euro (pierwotnie podawano 4 mln), ale zawodnik zostanie od razu wypożyczony do drużyny mistrza Polski na rok. "Brighton będzie mogło go przejąć już zimą po dopłaceniu bonusów. Dodatkowo klub będzie miał zapisane rozmaite premie, które mogą kwotę transferu powiększyć" - informuje dziennikarz. Ostatecznie bonusy mają nie być zbyt duże.

Transfer zostanie potwierdzony po badaniach medycznych, które Karbownik ma przejść w poniedziałek w Niemczech.

Na podobnych zasadach do Brighton ma trafić Jakub Moder z Lecha, a jego transfer wyceniany jest na 11 milionów euro.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (160)

+dodaj komentarz
kamyk - 05.10.2020 / 23:39, *.play-internet.pl

Jaja na boczku Moder 11 baniek Karbo nawet nie połowę to nazywa się robienie dobrych interesów w Legii , krew zalewa....

odpowiedz
Marcel - 05.10.2020 / 23:35, *.t-mobile.pl

Mam wrażenie, że teraz Karbownika na siłę wypycha się z Legii, żeby tylko zarobić na nim jak najwięcej i załatać dziurę budżetową po kolejnym sezonie bez europejskich pucharów.

odpowiedz
Adam - 05.10.2020 / 23:43, *.chello.pl

@Marcel: I może się to skończyć ze stratą dla niego. Czego by nie mówić o Amice to jednak fajne jest to, że jakoś tam starają się wysyłać tych piłkarzy do klubów, w których mają szansę dalej się rozwijać.

odpowiedz
To co ma sie stać..... - 05.10.2020 / 23:06, *.18.177

Aby dyrektor sportowy i leniwy kierownik drużyny odeszli,pikieta?hałasy pod ich domami o północy?czy kultowe wywiezienie ich na taczkach z Ł3 .

odpowiedz
Mastek - 05.10.2020 / 22:58, *.tpnet.pl

To ja pytam kiedy będą wzmocnienia

odpowiedz
Adam - 05.10.2020 / 23:30, *.chello.pl

@Mastek : tego nowego środkowego obrońcę można włożyć między bajki pewnie do następnego sezonu.

odpowiedz
Hermol - 06.10.2020 / 00:05, *.securefastserver.com

@Mastek : Nie wiem, czy w epoce Mioduskiego jakiekolwiek przyjście do klubu można nazwać realnym wzmocnieniem podnoszącym jakość, oprócz Wszołka nikt mi nie przychodzi już do głowy, wszystkie pozostałe ruchy można określić raczej jako uzupełnienie składu.

odpowiedz
atmosferic - 05.10.2020 / 22:54, *.orange.pl

Te sprzedaze nie sa najgorsze - najgorsze jest podejscie wladz do stylu gry i non stop co przychodzi kolejny fajtlapa pseudo trenerski to nam przestawia styl gry. Lech na przyklad zdecydowal co chce grac, chca grac ofensywna kombinacyjna pilke w oparciu o posiadanie pilki, dominacje i pressing - nawet kosztem wynikow. My niestety nie mamy takiego podejscia. U nas styl sie nie liczy tylko 3 punkty no i niestety gry Legii nie da sie ogladac - aczkolwiek rok temu od meczu z Lechem do pseudo pandemii to wygladal swietnie, a potem vukovic to pozmienial na gowno. Ja nie ogladam tych obecnych meczow zazwyczaj dluzej jak 10-15 minut i wylaczam streama. Na Lecha np patrzylem z Apollonem i bylem zachwycony ich podejsciem do pilki. I teraz zatrudniony ten cwok ktory jest specjalista od brzydkiej gry, chyba najbrzydszej jaka widzialem w zyciu.
Nie ma zadnej strategii i zadnego planu ze strony wladz - ze np. kupujemy zawodnikow pod nasz styl gry czyli pod gre kombinacyjna a nie rabanke na wrzutki jak z drewnem Pekhartem. To jest w tym wszystkim najgorsze. Bardzo mnie vukovic zawiodl ze zmienil styl gry z powrotem na to gowno typowo ekstraklapowe - czyli laga na napastnika, stale fragmenty i podania do boku i wrzutki - vukovic sprymitywizowal gre sciagajac czeskiego drewniaka, a trzeba bylo kupic napastnika o profilu Niezgody. Szybszego, bardziej mobilnego, lepiej operujacego pilka. Sciagniecie Kapustki i Valencii uznaje jako kpine - jest to naplucie kibicom w twarz sciaganie takich miernot.

odpowiedz
Robert - 05.10.2020 / 22:41, *.com.pl

Przecież przeciętny , mało gramotny kibic, wie że ten transfer w takiej kwocie wynika z konieczności kasy na bieżące potrzeby, m.in. na kasę na wypłaty innych.
Czyli czynsz, prąd , gaz.
Do tego etapu " się dograliśmy". Żal d.. ściska.

odpowiedz
Cult⚽️King⚽️Warsaw - 05.10.2020 / 22:37, *.18.177

Dyrektor sportowy,kierownik drużyny obaj do zwolnienia,Mr Mioduski pobudka!

odpowiedz
tekken (L) - 05.10.2020 / 20:18, *.chello.pl

Poracha. Od 10 lat sprzedajemy młodych najlepszych to efekty widać. Póki to się nie zmieni zapomnijcie o dobrej piłce w Polsce. Kolejkorz też już sprzedał Juzwiaka, zaraz dojdzie Moder itd.

odpowiedz
Gość - 05.10.2020 / 19:49, *.centertel.pl

Widziałeś prezesie nad prezesami jak to się robi. Ty biegasz po telewizjach, lansujesz się jaki to ty jesteś super i jak super wszystko robisz a inni zarabiają, tak trochę po cichu, z głową

odpowiedz
lw73 - 05.10.2020 / 19:37, *.chello.pl

AMATORSZCZYZNA

odpowiedz
bizon - 05.10.2020 / 19:35, *.centertel.pl

Karbo o połowę tańszy od Modera. Ciekawe... A jeszcze niedawno władze klubu zaklinały się, że nie puszczą go za mniej jak 10 mln euro... Złe jest zarządzanie, no bo gdzie europuchary, gdzie legijna młodzież na poziomie młodzieży z Poznania? Majstra w tym sezonie również nie będzie. Zresztą po co, jak w pucharach tak szybko odpadamy...

odpowiedz
BIE(L)ANY - 05.10.2020 / 19:41, *.plus.pl

@bizon: Majstra to w Poznaniu mają, u nas jest Mistrz.

odpowiedz
Hugon - 05.10.2020 / 23:01, *.vectranet.pl

@BIE(L)ANY : Majster to na slunsku

odpowiedz
Josh75 - 05.10.2020 / 19:19, *.tpnet.pl

ludzie co tam jeszcze robi r. kucharski?????? chłop w swoim zyciu ni rozegrał meczu na poziomie 3 ligi!!!! przeciez to dyzma jest!!

odpowiedz
gazza - 05.10.2020 / 18:44, *.inetia.pl

Amatorski klub...Amatorskie transfery !
Nie jestem jasnowidzem ale zapowiadam że Legia niczego nie osiągnie przez najbliższe kilka lat !
Wszystko to dlatego że mamy amatora a nie prawdziwego prezesa !

odpowiedz
Leszek - 05.10.2020 / 18:05, *.centertel.pl

Za dwa lata wróci i będzie się odbudowywał w Radomiaku.

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2020 / 17:16, *.chello.pl

gdzie oni go sprzedali przeciez on tam nic nie pogra tam grają fizyczną piłkie to gdzie pasuje taki mizerota w Legi sobie nie radzi a co dopiero na wyspach

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 17:13, *.orange.pl

A gdyby tak spróbować kreatywnego marketingu - sprzedawać trzech, w cenie jednego. Na przykład taki pakiet: Martins za 0.5 melona a w gratisie dokładamy Gvillę i Lewczuka. Ale to nie wszystko, do tego super gratis - Antolić. czterech się pozbędziemy i będzie kasa na strzyżenie trawy.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 17:27, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: haha

odpowiedz
wie(L)un - 05.10.2020 / 17:58, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: I to jest pomysł ????

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 19:21, *.orange.pl

@wie(L)un: No spoko, jak za mało, to można jeszcze jednego dzika dołożyć.

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.10.2020 / 21:11, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek: Jędze jeszcze proponuje dołożyć w pakiecie.

odpowiedz
Aster - 05.10.2020 / 16:08, *.play-internet.pl

Koźminski potwierdził w SE że Karbownik sprzedany za 3.5mln funtów i 600 tys w bonusach te 3,5 płatne gotówką

odpowiedz
Władeczek - 05.10.2020 / 17:08, *.chello.pl

@Aster: nie oszukuj cieciu...........do miotły........

odpowiedz
Ż(L)B - 05.10.2020 / 15:49, *.orange.pl

Ugranie 5,5 mln E + bonusy za obecną formę tego zawodnika to bardzo dobry wynik. Do tego zostaje na rok w Legii, co już tak dobrą informacją nie jest, bo gra ostatnio taki piach, że oczy bolą. Acz to akurat ma się do całej drużyny. Suma sumarum, nie ma co porównywać lidera środka pola Lecha, do Karbownika - młodej zapchaj dziury.

odpowiedz
głodny piłki - 05.10.2020 / 15:46, *.net.pl

Niby najbogatrzy klub w polsce,niby najwiekszy budzet a prawda jest taka ze od lat sciagamy zawodnikow którzy sa za darmo do wziecia .Tylko jeden na dziesieciu przychodzi za kase
Lech wykorzystał swoja szanse i sprzeda chlopaka za dobre pieniadze bo graja dobra piłke druzyna jest w formie co tez sie przeklada na cene .Juz koncowke zeszłego sezonu mieli dobra a teraz pokazuja tez dobry poziom w przeciwienstwie do nas.Mistrzostwo dogralismy człapiac 2-3 kolejki wiecej i byc moze by go nie było ale fakt faktem kazdy miał 37 kolejek i tyle samo szans.Jak skonczylismy poprzedni sezon tak zaczelismy ten gramy przecietnie zeby nie powiedzec słabo.JAKA GRA TAKA CENA Modera i Karbownika

odpowiedz
XX - 05.10.2020 / 15:45, *.mm.pl

Tak się kończy sztuczne pompowanie balonika. Miał być transfer do klubu z TOP 4 ligi hiszpańskiej za 10 milionów Euro, później do Napoli za 8,5 miliona, a kończy się na klubie, w przypadku którego 2/3 polskich kibiców jeszcze w piątek nie potrafiłoby określić, czy gra w Premier League, czy Championship czy jeszcze niższych ligach angielskich. I to za nieco ponad połowę początkowo wymienianej kwoty minimalnej.

odpowiedz
B - 05.10.2020 / 15:22, *.play-internet.pl

Sprzedali i kto będzie grał za niego?
Czy jest jakiś plan w tym klubie?
Kiedy odejdzie Mioduski?

odpowiedz
esteka - 05.10.2020 / 14:55, *.play-internet.pl

Dobrze dla chłopaka, ma szanse się rozwinąć i przebić, a w tej gównianeeej eklapie to utwierdzi tylko złe nawyki i niskie obroty treningowe

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 05.10.2020 / 15:25, *.centertel.pl

@esteka: masz rację jak kapustka się rozwinie

odpowiedz
tomiacab - 05.10.2020 / 14:19, *.236.35

idz chlopaku gdzies stąd, bo tu normalności nie zaznasz

odpowiedz
bep - 05.10.2020 / 14:09, *.230.191

Weź Kudłaty sprzedaj w 3,14zdu wszystkich, a na końcu sprzedaj sam siebie gdzieś do burdelu w Pakistanie...

odpowiedz
KuraK - 05.10.2020 / 13:27, *.chello.pl

Moder jest 2 lata starszy i 2 razy drozszy. Robimy ogromny blad. Kwintesencja fatalnego zarzadzania Legia? Na co nam Valencie, Kaputski itd. SMialo Karbo moze grac na lewej obronie a przed nim Mlado. Srodek Luqi, prawa Wszolek i jakos to wyglada od razu lepiej.

odpowiedz
Kurak lamer - 05.10.2020 / 14:58, *.kompex.pl

@KuraK: mordo jest dwa razy lepszy decyduje o obliczu drużyny i ma debiut w kadrze.

odpowiedz
Stan - 05.10.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Kurak lamer: nic nie osiągnęli ,poza eklapa ,nadal miernoty

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 05.10.2020 / 13:20, *.tpnet.pl

Kudłaty już całkiem zdesperowany. Takie chucherko do ligi angielskiej. Będzie odbijał się od obrońców jak od ściany, oby w pierwszym meczu się nie połamał.

odpowiedz
atmosferic - 05.10.2020 / 22:40, *.orange.pl

@(L)eve(L)64: Nie bedzie pierwszego meczu... tak jak u kapustki.

odpowiedz
Legion63 - 05.10.2020 / 13:12, *.centertel.pl

Zastanawia mnie fakt że za pudla każdy sprzedawany zawodnik idze grubo poniżej wartości wczesniej podawanej aż trudno oprzeć się wrażeniu że część kasy w tej czy w innej formie rozchodzi się pod stołem.....

odpowiedz
Radom L - 05.10.2020 / 12:49, *.play-internet.pl

5,5 za tego leszcza?
Szok!
Wróci jak kapusta

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 13:13, *.centertel.pl

@Radom L: na cholere wylewasz swoje zale na karbownika najlepszego pilkarza poprzedniego sezonu. Ślepy jestes ze nie widzisz ze to wsztstko wina prezesa wlaaciciela?

odpowiedz
Bródno - 05.10.2020 / 22:01, *.chello.pl

@grzesiek: bo to jest konfitura z k6 a udaję chłopaka z Radomia

odpowiedz
Alex Bielany - 05.10.2020 / 12:46, *.chello.pl

Niech juz idzie za te 5,5 bo za raz nic nie będzie wart

odpowiedz
Marian - 05.10.2020 / 12:21, *.plus.pl

Jakie bonusy,jak on pójdzie i albo ławka albo rezerwy.Śmiech przez łzy,tragikomedia

odpowiedz
WETERAN - 05.10.2020 / 12:08, *.chello.pl

Podniecacie się, kto lepszy, a zapominacie o najprostszej zasadzie: towar jest wart tyle, ile ktoś chce za niego zapłacić.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 12:22, *.chello.pl

@WETERAN: To jest literalne podejście do rynkowej wyceny. Ile jest warta elektryczna maszynka do włosów dla łysego i ile dałby facet z afro na głowie, za krem do nabłyszczania łysiny? A ile daliby, gdyby zamienić oferty?

odpowiedz
WETERAN - 05.10.2020 / 12:46, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Demagogia. Jeśli potrzebny ci piłkarz nie idziesz do sklepu z gimnastykami.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 15:25, *.chello.pl

@WETERAN: Zrozum mnie dobrze: idzie mi o to, że o cenie decydują czas, okoliczności i kontrahent. Teraz nic nie sprzyja rzetelnej wycenie. To desperacka decyzja.

odpowiedz
Afro - 05.10.2020 / 16:05, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: nieśmieszne

odpowiedz
lob - 05.10.2020 / 12:04, *.chello.pl

Karbownik grając dalej u nas byłby warty w styczniu co najwyżej 2-3 mln. Euro...........On już myślami i mentalnie od pół roku jest poza Legią............
U nas już by się nie rozwijał tylko schodził coraz niżej..........przecież on tu nie ma z kim grać...jak by miała jego wartość tu rosnąć ???

odpowiedz
Kibolek - 05.10.2020 / 11:43, *.telefonica.de

PIEKARSKI TO TAKI SAM LICHWIARZ I PASER JAK MIODUSKI

odpowiedz
Pusia - 05.10.2020 / 11:24, *.play-internet.pl

The End! Akcja pusty stadion rozpoczęta! Bracia nie ma na co już czekać!

odpowiedz
RobL - 05.10.2020 / 11:12, *.centertel.pl

Czarna rozpacz! Najgorsze jest to że nie mamy kasy , nie mamy zespołu a morale kibiców jest na poziomie -100(przynajmniej moje).Ale jak napisał jeden z kolegów gdyby można było wyrzucić tą miłość do Legii z serca i głowy było było​ by łatwiej! Niestety nie można także czekamy​ na lepsze czasy Ave LEGIA

odpowiedz
Real deal - 05.10.2020 / 10:51, *.02.net

LEGIA mus,lech biznes.Nasz sklad trzeba przewietrzyc,obrona wiekowa,pomoc trzeba dobrze ulozyc,przod albo bramki albo wymiana.Przygotowanie fizyczne- porazka,mentalnosc zreszta tez.

odpowiedz
Ding - 05.10.2020 / 10:51, *.play-internet.pl

Piekarski obiecywał Legii za niego 8 mln euro!

odpowiedz
L - 05.10.2020 / 11:04, *.tpnet.pl

@Ding: Ja tam mu nie wierzyłem!

odpowiedz
ja - 05.10.2020 / 10:38, *.chello.pl

Dobre. Sprzedajemy naszego teoretycznie najbardziej perspektywicznego gracza za połowę tego co bierze Lech.

Gdy ktokolwiek lepszy zaraz go sprzedają zamiast pograć te 3 lata.

Potem zdziwienie, że odpadamy z eliminacji pucharów.

odpowiedz
KibicL - 05.10.2020 / 10:25, *.plus.pl

Czas na rewolucje, trzech, czterech obcokrajowcow najlepszych i sami młodzi Polacy, pilnować tylko żeby nie spaść Ligi, czas na powrót Legii tam gdzie jej miejsce!

odpowiedz
Alex Bielany - 05.10.2020 / 10:22, *.chello.pl

Dobrze ze cokolwiek dostaniemy, Legia to teraz antyfootball, a Karbownik zatraca wszystkie atuty

odpowiedz
Juri - 05.10.2020 / 09:55, *.centertel.pl

Karbownik gorszy od Modera?

odpowiedz
Barto - 05.10.2020 / 10:47, *.131.129

@Juri : Niestety tak i to zdecydowanie.

odpowiedz
Stan - 05.10.2020 / 11:03, *.t-mobile.pl

@Barto: ktoto jest Moder ,Karbownik ,nic nie osiągnęli a kosztują ,żenada ,to ile dzisiaj by kosztował Kowalczyk ,50 ml euro ile by Tamta Legia kosztowała dzisiaj dużo ,a oni to 0 grające bez osiągnięć

odpowiedz
WarszawskaOchota - 05.10.2020 / 09:51, *.orange.pl

Zdaję sobie sprawę że nie jesteśmy zatrzymać u siebie młodych i zdolnych piłkarzy.
Tylko że u nas młodych piłkarzy prowadzi się bez ładu i składu i podobnie jest ze sprzedażą.
5.5 mln euro to są grosze za taki talent jakim jest Michał, jest po prostu bez formy ale wina leży po stronie trenera od przygotowania fizycznego , trenera Vukovicia który zaczął z niego robić na siłę lewego a później prawego obrońcę i w końcu wina jest też po stronie menadżerów którzy od dłuższego czasu męcą chłopakowi głowę. Najpierw były plotki że niby Barcelona się nim interesuje później Napoli, była Parma teraz liga angielska. I jak tu młody chłopak ma się rozwijać i grać dobrze skoro ma wokół siebie takich durni ?
Nic w Legii nie funkcjonuje jak należy i generalnie jesteśmy w bardzo ciężkim położeniu.
A Karbo na pewno się rozwinie i będzie kiedyś trzonem reprezentacji Polski, obawiam się tylko że z obecną formą jak wyjedzie do Anglii czy Włoch to będzie grzał ławę i przepadnie jak wielu zdolnych polskich piłkarzy w przeszłości..Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę powodzenia.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 05.10.2020 / 10:05, *.vectranet.pl

@WarszawskaOchota: akurat jako lewy obrońca wyglądał najlepiej, w środku go po prostu nie było na boisku

odpowiedz
L - 05.10.2020 / 10:48, *.tpnet.pl

@Krytykant_Zawodowiec: Ty ale on zagrał dokładnie raz na środku a cały poprzedni sezon na lewej więc jak to jest że ty już wiesz na której pozycji gra lepiej?

odpowiedz
Kibic emeryt - 05.10.2020 / 12:28, *.centertel.pl

@WarszawskaOchota: Zgadzam się z kolegą a obawy o formę są zbyteczna bo Karbownik jest natychmiast wypożyczony na co najmniej pół roku u nas i mam nadzieję że się odbuduje .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 09:22, *.chello.pl

Ludzie, opanujcie się! Wszyscy jesteście wyznania handlowego? Tylko kupić - sprzedać? To jest jedyny pomysł na Legię? Tak zachwycacie się pyrami? Moder jest dobry, jest TERAZ w formie, ale z niego dopiero MOŻE być dobry piłkarz. Polityka Lecha różni się od Legijnej tylko kwotami transferów (chwilowo). Zamiast zbudować silny klub z silnym europejskim brandem, na wyprzódki sprzedają. W ten sposób MP nie zdobędą. W przyszłym roku wrócą do szeregu. Pyry są teraz lepsze, bo my jesteśmy w kanale. Ale właściciele i tu, i tu jednakowo beznadziejni.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 09:16, *.centertel.pl

Najgorsze jest to ze taki Miodek sprzeda karbo za 5,5 mln euro kupi slisza za 1 mln euro plus reszte za darmo albo za max 1 mln euro.
Czyli 5,5 -2= 3,5 mln euro dla miodka.
Nie wspominajac o wplywach z praw telewizyjnych wplywow z dnia meczowego.
Prezesik bedzie sie trzymał Legii dopoki nie zobacY pustego stadionu a moze i nawet to go nie powstrzyma przed trzymaniem sie rekami i nogami naszej Legii.

odpowiedz
Nam Nam - 05.10.2020 / 09:23, *.t-mobile.pl

@grzesiek:
Miodek Legię chętnie by sprzedał, tylko nikt nie jest chętny wyłożyć wyższej kwoty niż zadłużenie Klubu, a to jedyna szansa na większy zarobek.

odpowiedz
L - 05.10.2020 / 11:03, *.tpnet.pl

@grzesiek: Ty mało zorientowany jesteś skoro nie słyszałeś o długach i o tym że największy ( 40 mln zł) został załatany przez mioduskiego. Czeka teraz bidula aż mu sie zwróci wszystko ale dodajmy jeszcze że mamy długi u podmiotów z zewnątrz które tez trzeba spłacić. Podsumowując, to nawet nowych kapci sobie za to miodek nie kupi.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 13:16, *.centertel.pl

@L: haha nie rozsmieszaj mnie. No ale slucham wobec kogo niby Legia obecnie ma długi? ???

odpowiedz
Aster - 05.10.2020 / 16:06, *.play-internet.pl

@grzesiek: Legia ma długi wszędzie ma nawet zabezpieczone pieniadze z praw TV na rzecz funduszu inwestycyjnego z Luksemburga Dług Legii to ponad 100 mln i 40-50 mln kredytu z BGK na LTC plus tegoroczna dziura to wszystko razem daje ponad 200 000 000 zł zadłużenie czyli sptzedaż Karbownika za 3,5 mln funtów to jak splunąć na ziemie

odpowiedz
grzeziek - 05.10.2020 / 17:30, *.centertel.pl

@Aster: aha czyli miodek idzie tokiem myslenia michala wisniewskiwgo z ich troje. Naciagnac kredytow ile wejdzie a pozniej oglosic upadlosc majatkowa i rozwiazac klub. No coz.

odpowiedz
rafek - 05.10.2020 / 09:12, *.chello.pl

Amatorka....dramat, ręce opadają....

odpowiedz
(L) - 05.10.2020 / 09:01, *.t-mobile.pl

@Kris, w 100 % popieram, chyba że ktoś wypisujący komentarze o. Np 10 mln ojro niech sobie kupi Michała albo znajdzie kupca. Na dzień dzisiejszym 5 baniek to w ciemno

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.10.2020 / 08:59, *.play-internet.pl

Sprzedajemy dobrych zawodników,bo nie gramy w pucharach,a dlatego nie gramy w pucharach,bo sprzedajemy dobrych zawodników.Czy to brak wiedzy o budowaniu klubu,czy celowe-"biznesowe podejście" Mioduskiego?.Ja sądzę,że to drugie-tanio kupić,odbudować,wypromować i sruuuuuuuu na sprzedaż.A że klub jest cienki jak moja wypłata?.Komu to przeszkadza?.

odpowiedz
(L) - 05.10.2020 / 08:59, *.t-mobile.pl

Na to co gra teraz i ostatnio to kwota i tak spora. A jak odpali to na wszelki wypadek odpowiednie bonusy w tym % od następnego transferu i już. Nie sądzę aby ktoś kto obserwował mecze po pandemii dał więcej

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.10.2020 / 08:43, *.net.pl

Prezes 1000-lecia!

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 08:33, *.centertel.pl

Wstyd.

Czy w Polsce nie ma bogatych ludzi interesujacych sie pilka nozna tylko zawsze musi byc to osoba bogata ale kompletnie nie znajaca sie na realiach pilki noznej????

odpowiedz
gg - 05.10.2020 / 08:25, *.com.pl

Lech mógł sprzedać Modera...My musimy sprzedać Karbownika...ot taka różnica Panowie.

odpowiedz
:) - 05.10.2020 / 08:21, *.chello.pl

Rozumiem że pieniądze pójdą na spłatę zadłużenia zaciągniętego w tworach stworzonych przez Miodka?

odpowiedz
Soly - 05.10.2020 / 08:14, *.telia.dk

Mioduski nie ma kasy na Legie,tu jest potrzebny bogaty sponsor,tak to mozna sobie prowadzic piasta.....ciagle sprzedawanie najlepszych zawodnikow za grosze bo nie ma pieniedzy na prowadzenie klubu...nie ma pieniedzy to niech zrezygnuje,po co sie pcha,jak go nie stac..

odpowiedz
:) - 05.10.2020 / 08:18, *.chello.pl

@Soly: może ING?

odpowiedz
Krasniczanin - 05.10.2020 / 08:25, *.centertel.pl

@:) : najlepiej LPG

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 05.10.2020 / 13:34, *.tpnet.pl

@Soly: a może FSO

odpowiedz
:) - 05.10.2020 / 14:50, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: albo PKO

odpowiedz
Pawciu - 05.10.2020 / 07:23, *.net.pl

Moder 11 baniek, Michal 5,5???? Prawdziwi Janusze biznesu przy Lazienkowskiej :(

odpowiedz
Hubi40 - 05.10.2020 / 08:00, *.amazonaws.com

@Pawciu: No właśnie. Szmaciarze Kucharski i spółka 5,5 to prawie za darmo. Klub angielski opyli go za rok conajmniej za 10mln.

odpowiedz
Kris - 05.10.2020 / 08:04, *.play-internet.pl

@Pawciu:
Najpierw porównaj ich gre. To że dają 5,5 to jest poprostu mega transakcja. Facet jest kompletnie bez formy i jestem zadania że jak chcą wziąć Karbownika za tyle kasy to nie ma co narzekać.

odpowiedz
Pawciu - 05.10.2020 / 08:22, *.net.pl

@Kris: zgadzam sie, ale jezeli chlopak jest przerzucany z pozycji na pozycje, to tez dziala na jego nie korzysc

odpowiedz
Rado - 05.10.2020 / 09:17, *.play-internet.pl

@Kris: cała drużyna jest bez formy i totalnie rozregulowana. Karbownik z marca, grający na lewej obronie był wart tyle co Moder. Moim zdaniem do formy wróci już w Anglii. W Legii nie ma na to szans.

odpowiedz
eduardo - 05.10.2020 / 16:26, *.249.78

@Kris: kiedy sprzedajesz akcje? gdy dołuja czy mają najwyzszą mozliwą wartość?

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 07:18, *.centertel.pl

Szczekacie na Vuko. A gdyby nie Vuko to dziś za Karbownika nikt by nawet pół mln nie dał.

odpowiedz
Radek - 05.10.2020 / 07:48, *.play-internet.pl

@grzesiek: Karbownik lepszy od Modera???? W jakim elemencie?

odpowiedz
koeko - 05.10.2020 / 07:50, *.91.50

@Radek: ma modniejszą fryzure

odpowiedz
Obcy - 05.10.2020 / 07:52, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Racja. Prezes powinien odpalić Vuko procent od transakcji. Dobra decyzja chłopak obecnie bez formy. Może zmiana klimatu wyjdzie mu na dobre. U nas to nawet Messi grał by słabiutko.

odpowiedz
Rafix - 05.10.2020 / 08:50, *.chello.pl

@Obcy: to Vuko powinien płacić procent swojej pensji w zeszlym sezonie. Jak Legia dołowała i pojawil się Karbownik to on ciagna caly zespół. To było szczęście Vuko a nie jego zasługa

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 09:09, *.centertel.pl

@Rafix: co ty za glupoty opowiadasz. Karbownik sam wygral lige Vukoviciowi?
Vuko juz przed ostatnimi 7 finalowymi meczami mial tytul w kieszeni praktycznie z 12 pkt przewaga. I ze postawil na karbownika to tylko i wylacznie zasluga Vuko i nikogo innego. Czemu Ricardo Sa Pinto nie postawil na karbo? Czemu za kadencji Vukovicia nawet beznadziejny gwilia zostal liderem klasyfikacji kanadyjskiej. Czemu beznadziejny kante zaczal strzelac bramki?
Oprocz wszołka Legia Vukovicia nie miala nawet jednego dobrego pillarza w przeciwienstwie np do jacka magiery ktory mial VOO nikolicia rado w formie projovicia ale jak zostali sprzrdani to jakos juz jacek sobie nie ppradzil. A to co osiagnal Vuko tymi beznadziejnymi pillarzami to majstersztyk. Karbownik u poprzednich trenerow przyppminam nie byl pilkarzem pierwszej 11.

odpowiedz
Haha - 05.10.2020 / 12:37, *.master.pl

@grzesiek: buco? a co on osiągnął? :D zamiana PP za MP? Najgorszy "trener" Legii !!!

odpowiedz
Ksawery - 05.10.2020 / 13:08, *.255.98

@Radek: Niemal we wszystkich. jest silniejszy fizycznie, potężny strzał z dystansu, zmysł do gry kombinacyjnej, dobry przegląd pola, dobra technika. W angielskiej lidze Moder ma znacznie większe szanse zabłysnąć, niż Karbownik.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 05.10.2020 / 07:15, *.telefonica.de

Mioduski miernoto Michała sprzedajesz za 5.5 mln A Lech sprzedaje gorszego zawodnika za 11 mln
MIODUSKI WONT Z LEGII

odpowiedz
Radek - 05.10.2020 / 07:50, *.play-internet.pl

@MIODUSKI KONFABULANT : Karbownik lepszy od Modera?? W jakim elemencie?

odpowiedz
Kibolek - 05.10.2020 / 08:26, *.telefonica.de

@Radek: może nie gorszy ale droższy o jeszcze raz tyle . Co lepsze Karbownik lat 19 . Moder lat 21 . MIODUSKI LICHWIARZU WONT

odpowiedz
Józefowianin - 05.10.2020 / 07:14, *.chello.pl

Wychodzi rzucanie Michała po pozycjach,my dostaniemy góra 5melenów a słowiki za modera jedenaście eksperci-mać.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 07:21, *.centertel.pl

@Józefowianin: przeciez tu nie chodzi o rzucanie po pozycjach. Pilkarz uniwersalny jest wiecej wart. Tu chodzi o to ktory prezes ma wiecej oleju w glowie. Niezgoda gral tylko na jednej pozycji i wtedt tez wzieli mniej niz za klimale do celticu co poszedl.

odpowiedz
Józefowianin - 05.10.2020 / 09:39, *.chello.pl

@grzesiek: Karbownik jest tak uniwersalny,że najlepie gra tam gdzie nie chce.Prezes lecha ma szczeście nic tu nie z mądrości.Jarek jest starszy od Klimali trzy lata.

odpowiedz
Artek PDW - 05.10.2020 / 07:09, *.chello.pl

Pujdzie za 3 miliony plus bonusy taki to z Miodelskiego bizmesmen, nie chcemy w Legji takiego prezesa won !

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 07:06, *.centertel.pl

Wszedlem na yt i nie dowierzam. Ktos chociaz zmontował filmiki z najlepszymi zagraniami karbownika. Woooow. Do niedawna nawet tego nie umiano zrobic.

odpowiedz
Jaro - 05.10.2020 / 06:58, *.centertel.pl

On nie nadaje się do Anglii, kiepsko widzę jego przyszłość tam , już paru próbowało ale jest fatalny system szkolenia w Ekstraklapie i kiepska intensywność treningów i dla nich to był za duży przeskok i przepadali...

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 07:10, *.centertel.pl

@Jaro: no pewnie ze sie nie nadaje, ale dla prezesa liczy sie obecnie kasa. A czy Niezgoda nadawał sie do USA? Ni uja. Tylko kasa kasa kasa.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 06:58, *.centertel.pl

Widze że loczek to chyba do LM chciał wejść s tym sezonie. A po karbo pewnie zaraz uslyszymy ze wszolem i luqinhas tez odchodza. Bog jeden wie co ten loczek kombinuje. Moze juz teraz chce sprzedac klub....

odpowiedz
Wszystkoniewiedzący - 05.10.2020 / 06:30, *.121.255

Nie ma co płakać, nawet jakby ktoś zapłacił 15,5 mln to i tak ten wylokowany głupek wszystko by głupimi decyzjami przepalił w piecu.

Najważniejsze to pozbyć się tego dżendera wtedy wróci normalność.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 06:56, *.centertel.pl

@Wszystkoniewiedzący : brawo. O to chodzi. To nie trene, to nie pilkarze to nawet nie dyrektor ds transferow zawodzi na calej linii. To wlasciciel a zarazem prezes.

odpowiedz
Brzeg opolski - 05.10.2020 / 02:03, *.t-mobile.pl

Sami pesymisci i wszystko wierzący ile L ma długu kto ile zaravia. Każdy zwalnia Mińska choć to nie możliwe. Co się z Wami kibicami dzieje?? Fajnie ze jest forum wyrażenie swoich słów, ale czy Wy tak na poważnie z tym wszystkim? Pozdro (L)

odpowiedz
Y - 05.10.2020 / 08:09, *.133.145

@Brzeg opolski : spadaj na odre albo wks, odra opole ja odre w d....

odpowiedz
do Y - 05.10.2020 / 08:19, *.orange.pl

@Y: ale z ciebie wiochmen. Dlatego nas nigdzie nie lubią. Bo takie zera jak Ty gardzą wszystkimi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 01:26, *.orange.pl

To dopiero początek...końca...4 lata temu było wszystko, co potrzebne, żeby zbudować klub na mocnych fundamentach. Po 4 latach Legia przypomina Titanica, jeszcze w czerwcu orkietra grała wesołego oberka, teraz został skrzypek, w czarnym garniturze, który rzewnie zawodzi i czeka na wyrok. Kasy nie ma i nie będzie, zostało jeszcze dwóch do sprzedaży - Luqi i Szlisz. Przy dobrych wiatrach 5 mln. za dwóch uda się zarobić. I co dalej? I to jest największe szambo, bo można ładnie mówić, poprawiać loki na głowie, ale FAKTY są takie, że jesteśmy już prawie na dnie...Prawie w tym przypadku nie robi żadnej różnicy...Śpiewajcie dalej -"Nie poddawaj się...." A może lepsza będzia ta nuta - "To jest już koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść..."

odpowiedz
Rato - 05.10.2020 / 02:02, *.192.138

@Leśny Dziadek: pasuje mi ‘jestesmy wolni..’ przez lata ogladajac mecze na polkuli pld wstawalem czesto 5-6 rano. Ale ostatnio czuje sie wolny..nawet te zle wyniki odbieram normalnie bez takich emocji jak kiedys.. moze to wiek, moze rozgortczenie. Ci zawodnicy sami bez trenera powinni wygrac eliminacje. Przyklad lecha ppkazuje ze tytul mistrza nadaje sie tylko do statystyk albo kibicowskiego ego zeby pokazac sile slowa na ronzych forach ale mozna dalej zajsc konczac na 2-3 macy w tabeli. Szkoda slow..

odpowiedz
Mietek - 05.10.2020 / 01:12, *.play-internet.pl

Będzie kasa na grube wypłaty dla tych kopaczy którzy jeszcze zostali. Moder za drugie tyle... Brak słów. Mioduski zniszczy Legie . Bogus wróć !

odpowiedz
jo - 05.10.2020 / 01:09, *.tpnet.pl

Mioduski obrzydził mi oglądanie Legii na żywo na długi czas. Ten gość jest jednoosobowym uosobieniem najgorszych cech korporacji. Jak się na niego patrzy lub słucha to człowiek wie, że on kłamie i po prostu się na tym nie zna. Zrobił Leśniodorskiemu na złość i kupił sobie klub. Czas pokazuje , że to dupa a nie menedżer.

odpowiedz
Pab(L)o - 05.10.2020 / 06:52, *.t-mobile.pl

@jo: nawet nazwiska byłego Prezesa Legii nie potrafisz napisać poprawnie (zresztą jak większość wypowiadających się). Co do Pana Mioduskiego. Przypominam że jest Właścicielem. Zawsze możesz złożyć ofertę i odkupić Klub od niego.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 07:13, *.chello.pl

@Pab(L)o: Argument z d...y. Jak masz samochód, który jest wadliwy, to nie wolno ci narzekać, bo producent powie: zrób sobie lepszy sam.

odpowiedz
grzesiek - 05.10.2020 / 13:33, *.centertel.pl

@jo:w jednym z pierwszych wywiadow sam przyznal ze sie na pilce noznej nie zna.

odpowiedz
Wolfik - 05.10.2020 / 01:04, *.mm.pl

Niestety, klub znalazł się w takiej sytuacji że musi Karbownika sprzedać już teraz. I nie ma za bardzo czym negocjować. Kuba Moder awansował z Lechem do LE, zaistniał w eliminacjach, ma liczby. To automatycznie sprawia, że jego wartość rośnie. Mioduski może sobie pluć w brodę, ale więcej obecnie nie wyciśnie. Jaki plon zasiał, takie żniwo zbiera.

A tak na marginesie....drodzy Koledzy. możecie Lecha nienawidzić, szydzić i drwić, ale rzeczywistość jest taka, że obecnie biją nas na głowę wieloma rzeczami. Bo ze swoich błędów wyciągnęli odpowiednie wnioski i teraz zbierają efekty. Ich młodzi piłkarze Moder, Kamiński, Puchacz, Marchwiński czy Skóraś grają regularnie w lidze a i w LE się wypromują. A u nas młodych się oddaje, bo przecież "grać" muszą Lopezy czy inne Juranovicie. Z widocznym efektem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 01:31, *.orange.pl

@Wolfik: Dla nas na wyciągnięcie wniosków jest już za późno. I to jest najgorsze z tego całego szamba. Wystarczy policzyć, ile klub ma długów, kogo ewentualnie może sprzedać i okazuje się, że nie ma kasy na jakiekolwiek zakupy. Nie będzie już żadnej szansy na puchary, bo może się okazać, że będziemy walczyć w tym roku o miejsce np. 8. A dlaczego miałoby być inaczej? Klub jest na krawędzi upadku, a właściwie już leci w przepaść...

odpowiedz
Brzeg opolski - 05.10.2020 / 01:56, *.t-mobile.pl

@Wolfik: niby jo. Ale przyjdzie mecz z amica i amica w pi...e dostanie standardowo i niby taka amica fajna? Dajcie już spokój. Tu jest Legia!!!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 07:43, *.chello.pl

@Wolfik: W Legii traktuje się młodzież podle. Tak jak w znienawidzonej przez nas Cracovii. Ale wrzucę kamyczek do ogródka naszych kibiców: a jak u nas dzbany wyzywali Niezgodę czy Szymańskiego? Ledwie jakiś chłopak trzy razy piłkę kopnął, zagrał kwadrans w przegranym meczu, a już domagano się jego odejścia. Nie chciał tu przyjść Płacheta, z buta potraktowano Pyrdoła, Muzyk zelżony po całkiem niezłym meczu, Wieteska winien porażek, nawet w meczach w których nie grał. Moder czy Kamiński, u nas skończyliby w Płocku lub Sosnowcu! Przecież początki obydwaj mieli mocno słabe! U nas trzyma się młodziaków latami w rezerwach, potem wpuśći na parę minut, po czym stwierdza, że ch...a grają. A publika drze mordy: "drewno", "szkieletor", "żelek"! Za gwiazdy robią Boruc, Jędza no i Igor. Im wolno wszystko, nawet więcej. Gdyby Wietes, zgrał tak jak Lewczuk z Azerami, to domagano by się szubienicy. U nas wszystko jest postawione na łbie, począwszy od kudlatego, skonczywszy na łysych.

odpowiedz
ben - 05.10.2020 / 11:28, *.inetia.pl

@Po(L)ubiony: zgadzam się w 100%

odpowiedz
Wolfik - 05.10.2020 / 12:02, *.mm.pl

@Brzeg opolski : Może dostanie, może nie dostanie, zresztą nie o to tutaj biega. Chodzi o fakt, że taka a nie inna strategia (???) budowania drużyny sprawia, że nie sprzedajemy by zyskać, lecz by przetrwać.

@Po(L)ubiony: W tej kwestii zgadzam się z Tobą całkowicie.

odpowiedz
michał - 05.10.2020 / 12:22, *.icpnet.pl

@Brzeg opolski : Pod warunkiem że Przesmycki wystawi jako sędziego Stefańskiego, a na VAR -Gila, wtedy wygrana pewna

odpowiedz
loko - 05.10.2020 / 00:38, *.vectranet.pl

niestety klops sie konczy, legia zaakceptuje wszystkie oferty jakie dostanie w tym sezonie, miodek lepiej teraz sprzedaj klub bo za rok to bedziesz go musial oddac za darmo

odpowiedz
Damian - 05.10.2020 / 00:35, *.centertel.pl

I transfer dopięty

odpowiedz
Zbyszek - 05.10.2020 / 00:34, *.plus.pl

Karbownik to może podać Moderowi piłki, na treningu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.10.2020 / 07:48, *.chello.pl

@Zbyszek: spadaj kartoflu!

odpowiedz
Deltatrek - 05.10.2020 / 09:15, *.com.pl

@Po(L)ubiony: Ja bym się tak nie spinał. Na miejscu Amiki nie sprzedawałbym Modera teraz tylko poczekał do wyników LE, żeby się pokazał. Widocznie uznano że 11 to jest sporo i faktycznie jest. Tylko ktoś tu napisał, ze nie mamy w tym kraju bogatych ludzi, żeby zatrzymać tego typu zawodników??. To już biorąc pod uwagę wpływ Kaczyńskiego na np Orlen i PZU, jeżeli ,mamy tworzyć. tożsamość narodową albo siłę tego kraju to te spółki powinny inwestować w takie właśnie talenty przynajmniej do poziomu gdzie już nie da się ich zatrzymać

odpowiedz
Ksawery - 05.10.2020 / 00:20, *.tpnet.pl

Lech gra w grupie LE i od razu mnożnik za ich wychowanka idzie w górę. Do tego faktycznie Moder ma papiery na grę: wysoki, silny, potężne uderzenie, niezła technika, dobry przegląd pola. Będzie rządzić w tym Brighton. A Karbownik z Omonia i Karabachem niewiele pokazał.

odpowiedz
oLaf - 05.10.2020 / 00:18, *.vectranet.pl

pisałem 2 mies. temu - jak ktoś daje 7 mln Euro to brać i szczerzyć zęby ze szczęścia bo wiele rzeczy może pójść "nie tak" np. kontuzja.

Ale nie- MIodek chciał przysępić 10 mln a teraz nawet 5 nie chcą dać ... żenujące, jak całą gra Legii.

odpowiedz
filand - 05.10.2020 / 00:12, *.t-mobile.pl

Chyba Prezes Loczek na zajęciach z wartości pieniądza w czasie zatrzasnął się w kabinie z ciocią Biegunką...

odpowiedz
Paweł - 05.10.2020 / 00:07, *.centertel.pl

I jeszcze jedna sprawa, najbardziej chyba mnie obecnie denerwuje to, że w Legii wszyscy sprawiają jakieś takie lamusowate wrażenie, nawet prezes siedzi cicho i nie ma odwagi powiedzieć, że coś nie zagrało. Upokorzono nasz ukochany klub, robimy za pośmiewisko, a nie ma nikogo, kto by potrafił po męsku uderzyć pięścią w stół. Nie tego oczekuje od osób zarządzających i piłkarzy, którzy po takim rozczarowaniu powinni przeprosić i do końca sezonu grać z takim zacięciem, żeby zmazać plamę. Oczekuje że będziemy siebie traktować poważnie i z szacunkiem, można przegrać, ale trzeba mieć honor i jaja na miejscu. Tyle w temacie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 01:35, *.orange.pl

@Paweł: Za kilka tygodni powie, że to wszystko było planowane i jest pod kontrolą. I że będziemy walczyć o puchary...Żeby to uwiarygodnić podpisze z Borucem nowy kontrakt do 2030 roku...

odpowiedz
dino - 05.10.2020 / 09:20, *.vtelecom.pl

@Leśny Dziadek:
W międzyczasie zmieni trenera powie o nowym otwarciu oraz optymalizacji z digitalizacja

odpowiedz
Siłka - 04.10.2020 / 23:32, *.47.62

No jakżesz to?
Przecież wielki prezes "Nie znam się Ale gadam" Mioduski mówił niedawno że za 10 baniek pójdzie
Mioduski WON z Legii!!!

odpowiedz
Ginpasterz - 04.10.2020 / 23:23, *.195.94

Jaki prezes taki transfer. A tak serio. Po co sprzedać i wypożyczyć na rok do nas. Gdyby to prawidłowo funkcjonowało to trener powinien walczyć o mistrzostwo i budować zespół na następne eliminacje do LM. Brak słów. Rozumiem że Majeckiego nie było kim zastąpić, ale teraz mamy tak liczna kadrę, że ogrywanie zawodnika który od lipca będzie po wypożyczeniu jest kompletnie bez sensu. Niestety tych decyzji bez sensu jest za dużo.

odpowiedz
Jan van Huligan - 04.10.2020 / 23:23, *.netbynet.ru

W takiej sytuacji lepiej poczekac przynajmniej do zimy na korzystniejsze oferty. Tylko desperat bez planu mógłby zaakceptować takie warunki.

odpowiedz
L........ - 04.10.2020 / 23:15, *.plus.pl

Akademia się temu handlarzowi trochę udaje. Drużyna Legii od kilku już lat niestety....

odpowiedz
Kibolek - 05.10.2020 / 11:54, *.telefonica.de

@L........: Mioduski to żaden handlarz i biznesmen . To zwykły paser i lichwiarz jak jego przyjaciel kulczyk

odpowiedz
artur - 04.10.2020 / 23:11, *.teoc.pl

4 do 11... Upokorzenie na upokorzeniu... rutek opluł miodkowi ryło a ten udaje że pada

odpowiedz
Damian - 04.10.2020 / 22:58, *.centertel.pl

Porażek ciąg dalszy....4 do 11 nie mam pytań

odpowiedz
Italiano vero - 04.10.2020 / 22:56, *.chello.pl

Perche non Italia, signor Mioduski?

odpowiedz
La gazza ladra - 05.10.2020 / 01:01, *.amazonaws.com

@Italiano vero: Tra il dire e il fare c’è di mezzo il mare.

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2020 / 22:42, *.telnaptelecom.pl

Chyba Parma nie dla Karbownika he he...

odpowiedz
Yeti - 04.10.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

Hehe to jakby ktoś w pysk dał Mioduskiemu. Tak krzyczał, że Karbownik zostanie sprzedany za rekordową kwotę a tu Brighton bierze go za tylko 4 mln euro. Tymczasem to samo Brighton płaci 11 mln euro za niejakiego Modera z jakiegoś Lecha... Tak trzymać prezesie, długofalowa wizjo trwaj!

odpowiedz
X - 05.10.2020 / 00:39, *.virginm.net

@Yeti: odleciales facet... "jakiegos Lecha".. hahaha a czym jest nasza Legia? Nic nie znaczacy szary klub w europie, a i w polsce tracimy powoli dominacje

odpowiedz
Felek - 05.10.2020 / 10:04, *.netfala.pl

@X: Porównaj sobie ilość tytułów zdobytych przez Legię i lecha, ilość zdobytych PP, ilość sezonów w Europie a dowiesz się, że lech to jakiś klubik w porównaniu do Legii. Jeśli chodzi o dominację, to nic nie tracimy. Chwilowa zadyszka, która zdarza się wszędzie.

odpowiedz
Xders - 05.10.2020 / 23:02, *.chello.pl

@Felek: zobaczysz co się za chwilę stanie jak levh sprzeda Kamińskiego i nie będzie to 11 tylko więcej. W ta miejsce pojawi się inny Kamiński i tak dalej , a ty będziesz dalej myślał czemu piekarnik nie sprzedał rosołka za 2 miliony do krasnodaru bo tylko do ruskow coś potrafi puścić. Lech ma ten plus że ma sporo wychowanków za granicą i nie jest to tylko rosyjska liga tylko znacznie lepsze, co pozycjonuje jego młodzieżowców nieco lepiej niż naszych

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2020 / 22:34, *.telnaptelecom.pl

Opiekunki dla Modera szukają. Posprząta ugotuje zawsze ma zapas żelu. Sprzedawać.

odpowiedz
Lipi - 04.10.2020 / 22:32, *.cyfrowypolsat.pl

4 mln przy 11 za Modera
Żart?

odpowiedz
Hiszpan - 04.10.2020 / 23:30, *.play-internet.pl

@Lipi: Tak na chłodno. Moder ma gole,asysty,grupę LE, repra. Co ma Karbo teraz? Nic...

odpowiedz