fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fortuna

Niewygodny rywal, dobry kurs na Legię

Woytek

Ostatnie cztery starcia Legii z Pogonią nie kończyły się po myśli "Wojskowych" - "Portowcy" zwyciężali trzykrotnie i raz zremisowali. Dwie ostatnie wyprawy legionistów do Szczecina kończyły się wygranymi gospodarzy. W sobotę większe szanse na wygraną bukmacherzy Fortuny dają Legii, ale kurs na to zdarzenie wynosi aż 2,10. Z kolei na zwycięstwo Pogoni 3,65.

W tym sezonie szczecinianie zeszli z boiska pokonani 22 sierpnia. Od tamtej pory zanotowali 3 zwycięstwa i 1 remis.

POGOŃ SZCZECIN - LEGIA WARSZAWA
1 3.65 X 3.65 2 2.10

Ostatnie mecze Legii z Pogonią
19.07.2020 - Legia 1-2 Pogoń
23.11.2019 - Pogoń 3-1 Legia
21.07.2019 - Legia 1-2 Pogoń
12.05.2019 - Legia 1-1 Pogoń
13.04.2019 - Legia 3-1 Pogoń
09.11.2018 - Pogoń 2-1 Legia
07.04.2018 - Legia 3-0 Pogoń

Wszystkie kursy na mecz Legia - Pogoń

Oficjalny sponsor Legii Warszawa firma Fortuna przygotowała specjalną ofertę dla nowych graczy: Pierwszy zakład do 200 PLN bez ryzyka, bonus od pierwszego depozytu aż 2000 PLN + 20 PLN bonusu a rejestrację. Szczegóły oferty

Sprawdź bonus

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
SF - 24.10.2020 / 12:36, *.tpnet.pl

Czas przelamac zla serie ! Pogon 0-2 LEGIA !!!

odpowiedz
Bemowo L - 24.10.2020 / 10:27, *.vectranet.pl

makrele - Legia 3:0 niestety

odpowiedz
Opoor - 24.10.2020 / 01:05, *.centertel.pl

Gładkie 1:3

odpowiedz
WP - 24.10.2020 / 00:08, *.as9105.com

Pogoń 0 Legia 2

odpowiedz
go(L)op - 23.10.2020 / 23:22, *.shlnet.pl

heh a kto jest w naszej lidze wygodny dla tych amatorów- amatorów za duże pieniądze dodam...

odpowiedz
Kibolek - 24.10.2020 / 10:30, *.telefonica.de

@go(L)op: wygodny JEST LICHWIARZ MIODUSKI KTORY OKRADA LEGIE

odpowiedz
ben - 23.10.2020 / 22:31, *.inetia.pl

Kazimierz Deyna - 73 rocznica urodzin !

odpowiedz
Witek S - 23.10.2020 / 22:23, *.play-internet.pl

Jak co roku łapiemy formę w październiku i będziemy mistrzem Polski.A w lato zadyszka i po europucharach.

odpowiedz
Powiś(L)e - 23.10.2020 / 21:50, *.vectranet.pl

Lepszy kurs na śledzie i większa pewność , że wejdzie !!!

odpowiedz
Szymon - 24.10.2020 / 00:38, *.chello.pl

@Powiś(L)e: szczerze to w tej głupkowatej lidze każdy może każdego pojechać

odpowiedz
Krzysiek - 23.10.2020 / 21:12, *.centertel.pl

Trudno,żeby Pogoń Szczecin była gościnna dla mojej Legii...
Wierzę w dobry i zwycięski wynik choć po morderczej walce.

odpowiedz
RONALDINHO - 23.10.2020 / 20:52, *.mgk.pl

0:1 może uda się wymęczyć

odpowiedz