Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Urodziny Cezarego Miszty

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Cezary Miszta świętuje dziś swoje 19. urodziny. Bramkarz Legii urodził się w Łukowie, gdzie stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki w rodzimych ŁSR Łuków oraz w Orlętach. Na Łazienkowską przeniósł się w 2016 roku i po sezonie spędzonym w juniorach, dołączył do zespołu rezerw. Ogrywał się na wypożyczeniach w Zagłębiu Sosnowiec oraz w Radomiaku. Teraz czeka na swoją szansę w pierwszym zespole.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
jackie - 31.10.2020 / 07:55, *.chello.pl

Długiej kariery, samych sukcesów i zdróweczka.
Najlepszego! :)

odpowiedz
Wilanow - 30.10.2020 / 16:48, *.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

odpowiedz
SF - 30.10.2020 / 15:03, *.tpnet.pl

Zdrowia i wystepow w 1 druzynie !!

odpowiedz
Grodzisk Maz - 30.10.2020 / 15:01, *.centertel.pl

100 (L)at dzieciaku !
i dajcie mu wreszcie grać Majecki po powrocie z wypożyczenia został 1 bramkarzem tu sytuacja jest zupełnie inna , dajcie chłopaczynie szanse

odpowiedz
Taki Jeden - 30.10.2020 / 14:37, *.t-mobile.pl

Pewnie będzie z nim jak z wieloma innymi młodymi zawodnikami: będzie 50 razy wypożyczany aż w końcu odejdzie. Bo taka jest polityka naszego klubu.

odpowiedz
Groch - 30.10.2020 / 18:27, *.play-internet.pl

@Taki Jeden: Taka jest polityka najlepszych klubów na świecie Bayernu ,Legii ,Barcelony ,Liverpoolu

odpowiedz
arek - 31.10.2020 / 10:30, *.chello.pl

@Taki Jeden:
z Majeckim jednak było inaczej, akurat bramkarzy potrafimy szkolić... i niewiele ponadto

odpowiedz