Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pomeczowe czerwone kartki

W Krakowie bez Lewczuka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotnim meczu Lechia - Legia sędzia pokazał więcej żółtych kartek niż odnotowały to wszystkie media. Jak ustaliliśmy, w tunelu prowadzącym do szatni sędzia Paweł Gil napomniał drugimi żółtymi kartkami Igora Lewczuka z Legii i Michała Nalepę z Lechii, a w konsekwencji czerwonymi.

Dla legionisty były to żółte kartki numer 3 i 4 w tym sezonie, co oznacza, że nie będzie mógł wystąpić w sobotnim meczu z Wisłą Kraków.

Żółte kartki legionistów:
4 - Igor Lewczuk *
3 - Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović
2 - Andre Martins, Bartosz Kapustka, Luquinhas, Bartosz Slisz
1 - Domagoj Antolić, Josip Juranović, Luis Rocha, Tomas Pekhart, Rafael Lopes, Maciej Rosołek

* - pauza w najbliższym meczu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
MARKUS - 08.12.2020 / 19:53, *.t-mobile.pl

środek obrony mamy wiekowy plus bramkarz ,konkretny napastnik I skrzydłowy ,nie można bazować na zawodnikach z kartą w ręku, kto nie INWESTUJE stoi w miejscu , a nawet się cofa a tak u nas jest

odpowiedz
IGOREK - 08.12.2020 / 11:01, *.253.33

Oboje z Jedza dostają kartki bo są spóźnieni lub skaczą na łeb przeciwnikowi.

odpowiedz
Rado - 08.12.2020 / 10:31, *.play-internet.pl

W okienku zimowym musi przyjść co najmniej! jeden środkowy obrońca. A.J. ps. łokieć ma szczęście, że sędziowie mu odpuszczają, bo w każdym meczu mógłby dostawać kartki (słuszne!), Lewczuk będzie co raz słabszy, a Wieteska grał dobrze...w Zabrzu.

odpowiedz
kaktus - 08.12.2020 / 08:59, *.tpnet.pl

W ostatnim czasie Lewczuk strasznie dołuje. Z Lechią też mógł na początku dostać czerwoną kartkę.
Środkowy obrońca to pozycja, którą trzeba koniecznie wzmocnić. Niestety Lewczuk i Jędza mają swoje lata i już lepsi nie będą, a raczej z roku na rok będą grać słabiej.
Jeżeli nie zaczniemy powoli wymieniać środka to za 2 lata będziemy musieli zrobić w tym obszarze boiska ewolucje...

odpowiedz
Aaasa - 08.12.2020 / 01:34, *.wifimax.pl

Mosóra dawać

odpowiedz
jezus - 08.12.2020 / 01:15, *.vectranet.pl

bardzo dobrze, to akurat wzmocnienie

odpowiedz
Żmija - 08.12.2020 / 07:31, *.vectranet.pl

@jezus: Wietesa wolisz? Ty tak na poważnie?

odpowiedz
kaktus - 08.12.2020 / 09:00, *.tpnet.pl

@Żmija :
Zdecydowanie wolę Wieteskę od Lewczuka w obecnej formie...

odpowiedz
jezus - 08.12.2020 / 10:45, *.vectranet.pl

@Żmija : jeden i drugi gowno warty, a Lewczuk robi faule jak totalny debil

odpowiedz
Arek - 07.12.2020 / 23:23, *.tpnet.pl

Zadali Lewczukowi pytanie na ten temat w lidze+, ale nie powiedział nic szczególnego. Że dostał kartkę też się nie pochwalił. Wejdzie pewnie Wietes i go zastąpi.

odpowiedz
(L) - 07.12.2020 / 23:12, *.252.130

Slisz na środek obrony, bo jest dużo pewniejszy od Wieteski, Antolić do środka, Wszołek ławka i będzie zwycięstwo:)

odpowiedz
Juras - 11.12.2020 / 16:20, *.plus.pl

@(L): 3xtak!!!

odpowiedz
eLpolo - 11.12.2020 / 20:30, *.240.110

@(L): Dla mnie z tego co widać na boisku i w tv to Slisz mógłby być całkiem ciekawym środkowym obrońcą. Zgadzam się z tobą .

odpowiedz
Felek - 07.12.2020 / 20:38, *.play-internet.pl

Spokojnie. Wietes wkroczy do akcji ;-)

odpowiedz
MARKUS - 07.12.2020 / 20:16, *.t-mobile.pl

można DOPÓKI ubrany jesteś w strój piłkarski nie raz tak było

odpowiedz
Radi - 07.12.2020 / 19:38, *.t-mobile.pl

jak mozna po końcowym gwizdku, po meczu dac kartke???

odpowiedz
P. - 07.12.2020 / 19:53, *.net.pl

@Radi: normalnie

odpowiedz
(L) - 07.12.2020 / 23:10, *.252.130

@Radi: Kucharczyk dostał kiedyś czerwoną

odpowiedz
Do Redakcji! - 07.12.2020 / 19:09, *.virginm.net

A co tam sie odjaniepawlilo moze nam powiecie :) tez chcemy wiedziec za co sie te kartki posypaly po meczu!! Pozdro

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 07.12.2020 / 19:11, *.legionisci.com

@Do Redakcji!: Skoro solidarnie otrzymali je w tunelu piłkarz Legii i Lechii to można się domyślić, że doszło do jakiejś wymiany poglądów ;)

odpowiedz
Do Redakcji! - 07.12.2020 / 19:20, *.virginm.net

@Woytek (Legionisci.com): W sumie mozna ale myslalem ze macie moze jakies konkretniejsze info. Hehe. Pozdro!
Ave Legia!

odpowiedz
Pio - 07.12.2020 / 19:26, *.chello.pl

@Woytek (Legionisci.com): ale to jest jakaś ekstraklasowa i klubowa tajemnica ? Nie łatwiej napisać, ze złapali się za klapy albo dali sobie po kopie w tyłek ? Mimo wszystko mnie to interesuje z jakiego powodu bedzie pauzował

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.12.2020 / 21:31, *.vectranet.pl

@robochłop: twój MÓZG jest wybitny skoro walisz takie byki!

odpowiedz
sky - 08.12.2020 / 13:46, *.28.106

@Do Redakcji!: Lewczuk powiedział w C+ pytany o tę sprzeczkę pomeczową, że Nalepa był trochę wkurzony po przegranej i troszkę sobie "pogadali", ale nic wstrząsającego jakoby nie było.

odpowiedz
PanMarcin - 07.12.2020 / 18:55, *.supermedia.pl

Nie no ten sabotażysta Wieteska będzie grał :/

odpowiedz
Książę Nocy - 07.12.2020 / 18:34, *.inetia.pl

Same dobre wieści dzisiaj :)

odpowiedz