Tomas Pekhart i Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plus grudnia: Tomas Pekhart

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W grudniu legioniści rozegrali jedynie trzy spotkania z: Lechią Gdańsk, Wisłą Płock oraz Stalą Mielec. Najlepiej w tym miesiącu wypadał Tomas Pekhart, a najgorzej Joel Valencia.

Czeski snajper w każdym spotkaniu zanotował plusa, nic dziwnego skoro w grudniu skompletował cztery trafienia! Pekhart nie zwalnia tempa, mamy nadzieję, że jego forma będzie również rosła w przyszłym roku. Po dwa plusy przyznaliśmy Andre Martinsowi, Josipowi Juranoviciowi oraz Luquinhasowi.

Najgorszy w grudniu był Joel Valencia. Ekwadorczyk gra fatalnie i sporo spada na niego krytyki w ostatnich tygodniach. Warto zwrócić uwagę, że słabo wypadło naszych dwóch stoperów: Artur Jędrzejczyk oraz Mateusz Wieteska.

Tomas Pekhart - 3
Andre Martins - 2
Josip Juranović - 2
Luquinhas 2
Artur Boruc - 1
Bartosz Kapustka - 1
Bartosz Slisz - 1
Paweł Wszołek - 1 / 1
Artur Jędrzejczyk - 1 / 2
Mateusz Wieteska - 1 / 2
Joel Valencia - 2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.12.2020 / 16:45, *.t-mobile.pl

środek obrony do wymiany, piłkarze wiekowi aut zawodnicy bez ambicji aut szpital także Panowie tu jest LEGIA i należy godnie reprezentować klub a nie odcinać kupony I kasa ma się zgadzać, Pierwsze PRACA później płacą

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.