Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Domagoj Antolić zawodnikiem Damac FC

źródło: Legionisci.com / 90minut.pl

Niedawno Legię Warszawa opuścił Domagoj Antolić. Stołeczny klub nie przedłużył wygasającego 31 grudnia kontraktu z pomocnikiem. Antolić znalazł właśnie nowego pracodawcę - został zawodnikiem saudyjskiego Damac FC z Arabii Saudyjskiej. Jego nowy klub zajmuje aktualnie ostatnie, 16. miejsce w saudyjskiej ekstraklasie.

30-letni Chorwat zarobi w Arabii Saudyjskiej ponad 800 tys. euro za rok gry, czyli dużo więcej niż w Warszawie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Adson 78 - 19.01.2021 / 23:40, *.plus.pl

Pieniądze rzecz ważna , ale ambicję ważniejsze w Legiunii nie głosował a co rok walczył o mistrzostwo itd a nie o utrzymanie w lidze Arabii Saudyjskiej ???????? krzyż na drogę pajacu !!!

odpowiedz
singspiel - 20.01.2021 / 12:56, *.atman.pl

@Adson 78: jakie on ma mieć ambicje? w kadrze nie grał, z Legią w pucharach też nie. ma 31 lat. zarobi na rodzinę

odpowiedz
Paweł - 21.01.2021 / 12:58, *.centertel.pl

@Adson 78: Legia nie przedłużyła z Nim kontaktu. O co Tobie chodzi?

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 19.01.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

A niech sobie idzie i zarabia jak najwięcej.

odpowiedz
MK - 19.01.2021 / 20:22, *.com.pl

Nie ma po kim plakać, ostatnio człapał tylko. Widać ze poszedl na kase tylko i wylacznie.
Nie takich nam trzeba w Legii.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2021 / 12:18, *.bredband2.com

"Stołeczny klub nie przedłużył wygasającego 31 grudnia kontraktu z pomocnikiem."
Klub. Zasadnicze slowo: KLUB
A wy szczekacie na Antolica, ze pojechal i zarobi.
Jak mawial klasyk, glupota ludzka nie ma granic.
Einstein tez to potwierdzil swoja teoria.

odpowiedz
axlrose - 19.01.2021 / 14:37, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: A wiesz Kolego, że potrzebna jest też zgoda zawodnika, a nie tylko stanowisko klubu?
Myślę, że wiesz o tym, że były to negocjacje, które nie doszły do skutku.
Nie bronię klubu, ale odrobiny rzetelności spodziewałbym się po starym wyjadaczu forumowym.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2021 / 14:43, *.bredband2.com

@axlrose: Totalnie pomyliles koncepty. Negocjacje, to tak, obie strony dyskutuja. ALE nie przedluzanie kontraktu PRZEZ KLUB, jest TYLKO I WYLACZNIE decyzja klubu. Innymi slowy, dany klub NIE CHCE danego zawodnika, wiec nie przedluza kontraktu/nie wchodzi w negocjacje. Nigdy w mojej dlugiej i bogatej karierze, i NIGDY odkad sledze profesjonalny sport, nie slyszalem o przypadku zeby to akurat zawodnik zglaszal sie sam i oferowal przedluzenie. Nonsens.
KLUB nie chcial, KLUB nie przedluzyl.
Ale szczekanie na tej stronie jest juz tradycja, natomiast inteligencja juz nie bardzo.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2021 / 14:46, *.bredband2.com

@axlrose: Powtarzam i ponownie zacytuje "Stołeczny klub nie przedłużył wygasającego 31 grudnia kontraktu z pomocnikiem. "
Czy sugerujesz (ze byly obustronne negocjacje) ze redakcja tutaj jest niekumata i perfidnie wprowadza nas w blad?

odpowiedz
axlrose - 19.01.2021 / 15:47, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: To właśnie sugeruję. Można nie mieć za dobrego zdania o zarządzających naszym kochanym klubem, ale raczej nie są totalnymi debilami i wiedzieli wcześniej, że kończy się umowa. Chyba były rozmowy, nie doszli do porozumienia i umowy nie przedłużono.
Ale kto stawiał zaporowe warunki, klub czy Antolic, to raczej się nie dowiemy

odpowiedz
Krzeszczu - 19.01.2021 / 15:56, *.bredband2.com

@axlrose: Rok w rok, sezon w sezon, jest u nas mnostwo pilkarzy ktorym konczy sie kontrakt. Czesc z nich odchodzi za fyko, klub ciagle biadoli ze "nie udalo sie przedluzyc" czy inne alibi. Czy nie sa takimi totalnymi debilami? Moim skromnym zdaniem wlasnie sa. Bo nigdy, NIGDY nie czekasz do przyslowiowego ostatniego dzwonka zeby z kims przedluzyc umowe/kontrakt. A juz tym bardziej z kims na komu tobie zalezy.
Antolicovi wygasal kotrakt teraz zima? To negocjacje powinny byly byc podjete NAJPOZNIE poltora roku temu. Najpozniej.
Ale w naszym klubie, tak inteligentnie zarzadzanym, zawsze czeka sie na ostatnia chwile, a pozniej biadolenie lolaboga laboga ze to ze tamto a ludzie odchodza. I zdziwko, tak w klubie jak i tu na forum, ze pilkarze odchodza. A niedajboze odejda do innego klubu gdzie dobrze placa, to opluwanie i wylewanie pomyj ze sprzedawczyk, ze tylko za kasa i wogole najemca.
Mnie wogole nie dziwi ze pilkarze znikaja a nowi nie chca za bardzo tu przyjsc. Juz 5-6 lat temu pisalem ze tak wlasnie bedzie.

odpowiedz
axlrose - 19.01.2021 / 16:10, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Co zrobić Panie Dziejku...
Niewielkim pocieszeniem jest to, że nie tylko nasza Legia ma kiepskich zarządzających, ale i wielkie światowe marki, vide Barcelona.

odpowiedz
Kibolek - 19.01.2021 / 18:12, *.telefonica.de

@Krzeszczu: ein stein czy zwei stein ????????????

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.01.2021 / 18:27, *.vectranet.pl

@Kibolek: kibelek nam wystarczy...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 19.01.2021 / 09:23, *.t-mobile.pl

Gdzie placa odpowiedni szmal tam sie gra , a wirtulozem nie jest wiec nie dziwie sie mu , to byla okazja wiec ja wykorzystal , a lata leca i pesla nie oszukasz

odpowiedz
jo - 19.01.2021 / 09:09, *.centertel.pl

Jeden rok i prawie 4 000 000 zł na koncie.... Ja mu się nie dziwię.

odpowiedz
Ding - 19.01.2021 / 10:01, *.chello.pl

@jo: A myślisz, że po co Jędrzejczyk wrócił do Legii? I zarabia tyle, co Vadis.

odpowiedz
jo - 19.01.2021 / 12:57, *.centertel.pl

@Ding : wiem, że Antolic ma 31 lat. I nie jest wybitnym wirtuozem piłki nożnej. W Legii zarabiał lepiej niż w poprzednim klubie. Teraz sobie poprawi. Widać ilu jest piłkarzy, którzy w kilka lat po zakończeniu kariery nie mają pomysłu na życie i oszczędności... Dopiero od niedawna zmienił się trend i sporą część zawodników dba też o wykształcenie żeby potem jakoś funkcjonować.

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.01.2021 / 07:10, *.vectranet.pl

Śmiech mnie ogarnia jak czytam komentarze o braku ambicji itd. Ludzie czy wy nie macie rodzin, kredytów, żadnych planów!? Dostał propozycje życia to korzysta! Ile lat jeszcze pokopie zawodowo? 3-4, to ostatni moment żeby tyle zarobić...

odpowiedz
Kibolek - 19.01.2021 / 09:19, *.komputersat.pl

@Sputnik 44: rodziny i plany życiowe mamy Ale kredytów na 30 lat w przeciwieństwie do Ciebie mądraliński nie mamy . Śmieszny to jest twój komentarz bałwanie

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.01.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

@Kibolek : Zostaw sobie swoje przemyślenia dla kolegów takich jak ty kibelków - pierwsze nie odniosłeś się do tematu. Po drugie obelgi zostaw dla swojej mamusi, że cię nie wychowała. Po trzecie nie mam przyjemności w dyskusji ze szkolnymi smarkaczami...

odpowiedz
Rafał - 19.01.2021 / 01:40, *.chello.pl

No tak, kasa...

odpowiedz
bravo - 19.01.2021 / 00:52, *.chello.pl

Wrak piłkarza z marca zeszłego roku. Dobrze że pogonili pozera.Tam będzie się spełniał.

odpowiedz
Arek - 18.01.2021 / 23:12, *.tpnet.pl

Przynajmniej sobie dorobi. Powodzenia.

odpowiedz
Kobo(L)t - 18.01.2021 / 22:35, *.mm.pl

Złapał Pana Boga za nogi... Długość kontraktu nieznana, ale za grajka jednego z kilkuset w Europie wartość super. Pogratulować i życzyć sukcesów.

odpowiedz
abc - 18.01.2021 / 22:05, *.52.138

a jędszejczyka sprzedającego mecz ze Stalą nie chcieli w pakiecie?

odpowiedz
1909 - 18.01.2021 / 22:02, *.media.pl

Salamalejko. Zabierz jeszcze Jedze i Valencje

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 18.01.2021 / 21:58, *.68.151

Jak dla mnie Antolic znalazl sie w miejscu odpowiadajacym jego umiejetnosciom i tyle w temacie.. szkoda ze nie odprawiono go znacznie wczesniej!

odpowiedz
L - 19.01.2021 / 00:29, *.play-internet.pl

@Kajtus Czarodziej: zgadzam się

odpowiedz
Dami - 18.01.2021 / 21:50, *.centertel.pl

Masakra

odpowiedz
AAA - 18.01.2021 / 21:45, *.chello.pl

Petrodolary,a wydawało się że bardziej ambitny grajek...

odpowiedz
Ja pie rdykam - 18.01.2021 / 21:22, *.chello.pl

Brawo awans sportowy !!! Ogórek ogórek ogórek !!!

odpowiedz
kibic - 18.01.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

16 miejsce, ambitny w ch... Najważniejsze, żeby kasa się zgadzała.

odpowiedz
Szejk - 18.01.2021 / 20:53, *.centertel.pl

No to parę petrodolarów wpadnie. ...

odpowiedz
Robson - 19.01.2021 / 07:14, *.jmdi.pl

@Szejk: ludzie czytajcie ze zrozumieniem EURO

odpowiedz