Mateusz Wieteska, Artur Boruc i Rauno Sappinen - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Florą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższe noty za wtorkowy mecz z Florą Tallin przyznaliście Rafaelowi Lopesowi i Mateuszowi Wietesce. Grę obu oceniliście na 4,6 w skali 1-6. Najniższe oceny trafiły do dwóch zmienników.

W sumie oceniało 955 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,8.

Rafael Lopes 4,6
Wieteska 4,6
Boruc 4,2
Luquinhas 4,1
Josue 4,0
Jędrzejczyk 3,8
Juranović 3,7
Andre Martins 3,6
Emreli 3,5
Hołownia 3,3
Mladenović 3,3
Pekhart 3,1
Slisz 3,0

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 27232
START: 19.07.2021 / KONIEC: 10.08.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Janek - 31.07.2021 / 10:30, *.centertel.pl

Oglądacie mecze czasem? A Wieteska jak się nie mógł zdecydować i Boruc uratował sytuację przy 0:0 i za to dostał 4,6???jacy zawodnicy tacy fachowcy w ocenach...

odpowiedz
exsa - 29.07.2021 / 18:08, *.tpnet.pl

P.Trener pracuje na to zeby odejsc nie wystawia lub zmienia na lepszych tylko P.Slisza ktory od przyjscia do LEGII nic nie gra wiec cos jest na rzeczy !!!!

odpowiedz
bronek49 - 29.07.2021 / 17:33, *.chello.pl

czemu ten trenerzyna na siłe wstawia Ślisza on w każdym meczu jest najgorszym zawodnikiem czemu nie wyprópuje przy Martinsie Kisiela na pewno nie będzie gorszy a na pewno lepszy od Ślisza

odpowiedz
Marian - 29.07.2021 / 15:34, *.plus.pl

Pisać kto za nisko kto za wysoko

odpowiedz
LM - 29.07.2021 / 14:59, *.tpnet.pl

Moze nie dyspozycja a gdzie indziej lezy przyczyna ale P.Trener oglada i widzi ze trzeba zdjac z boiska a czy ocenil jak wygladala gra druzyny wobec Emreliego to jest zastanawiajace !!

odpowiedz
Hybre - 29.07.2021 / 14:52, *.226.96

Ciekawi mnie słabsza dyspozycja Emreliego ostatnio. Ale to zawodnik i tak o niebo lepszy (nie oceniam chwilowo umiejętności strzeleckich, oceniam jedynie umiejętności gry w piłkę) od Pekharta.

odpowiedz
Mietek - 29.07.2021 / 12:43, *.play-internet.pl

Ślisz powinien zostać przesunięty do rezerw na kilka kolejek i wziąć się do roboty. To co prezentuje w ostatnich latach jest poziomem co najwyżej amiki posrań a nie Legii Warszawa.

odpowiedz
Rob - 29.07.2021 / 14:59, *.centertel.pl

@Mietek: Nasz pilkarz sie nazywa Slisz

odpowiedz
Paco - 29.07.2021 / 11:59, *.190.43

Mecz był słaby w naszym wykonaniu. Za dużo głupich decyzji mnóstwo strat, brak gry na klepkę . Może to się zmieni z czasem, niektórzy głowę maja zapchana transferami to widać

odpowiedz