Czesław Michniewicz i Izabela Kruk - fot. Hugollek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: W Warszawie powalczymy o nasze marzenia

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Wynik oddaje to, co działo się na boisku. Dinamo miało swoje sytuacje, my też mieliśmy swoje. Przed meczem zakładaliśmy, że Dinamo będzie miało przewagę w utrzymaniu piłki i tak było, ale dobrze wychodziliśmy z trudnych sytuacji pomimo tego, że boisko było bardzo słabe - w Warszawie będzie zdecydowanie inaczej. Straciliśmy bramkę, której nie sposób wybronić. Dośrodkowanie na drugie piętro do Petkovicia, który rozpędzony wbiegł z drugiej linii i nie byliśmy w stanie go powstrzymać, choć wiedzieliśmy, że w ten sposób gra. Wcześniej kilka razy gotowało się w naszym polu karnym.

- Później dokonaliśmy dwóch zmian, ale kontynuowaliśmy grę ustawieniem 3-5-2. To było kluczowe dla tego spotkania. Po raz kolejny Muci fantastycznie uderzył z pozycji, którą uwielbia. Ta bramka dała nam remis, ale jeszcze niczego nie przesądza. Daje nam jednak nadzieję na to, że wszystko rozstrzygnie się w Warszawie.

- Zadowolony będę gdy po drugim meczu nasza taktyka da awans. Dziś jest pewna satysfakcja, szczególnie u zawodników, że zrobili to, co sobie zakładaliśmy. W naszą grę włożyliśmy mnóstwo sił. Nasza gra opierała się na żelaznej dyscyplinie. Mieliśmy duże odcinki do biegania, szczególnie Bartek Slisz, który zagrał dziś fantastyczne spotkanie, choć już na początku otrzymał żółtą kartkę. Podobnie zresztą Andre - oni wykonali dziś niesamowitą pracę. Dziś na wyróżnienie zasłużył każdy z zawodników. Myślę, że satysfakcję ma każdy, że sposób jaki opracowaliśmy rywala przed tym meczem, dał nam korzystny wynik przed rewanżem. Chcieliśmy osiągnąć taki wynik, by móc w Warszawie powalczyć o nasze marzenia.

- Doskonale rozumiem położenie Tomka Pekharta. Przez miesiąc nie było go z nami, nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji. Rozmawiałem z nim w tym tygodniu i tłumaczyłem swoje decyzje i oczekiwania. Mamy jeszcze Emreliego, Lopesa i młodych zawodników. Będziemy rotować tym składem. Dziś do systemu 3-5-2 lepiej pasowali Rafael Lopes i Mahir Rmreli. Pekhart dostał swoje minuty w Radomiu, w sobotę może liczyć na kolejne. Chcemy go optymalnie przygotować. Wielu zawodników będzie w takiej sytuacji. Czy Pekhart może odejść? Ja bardziej dopuszczam myśl, że ktoś do nas dojdzie, a nie odejdzie. Wiem, że dyrektor sportowy pracuje nad kilkoma nazwiskami, jak jakiś zawodnik będzie blisko, to wtedy włączę się w temat, na ten moment w ogóle w tym nie uczestniczę.

- Ernest Muci cały czas dojrzewa. Zmężniał, bo wcześniej grał taką juniorską piłkę bezkontaktową. Teraz potrafi utrzymać się z piłką z przeciwnikiem na plecach, a wcześniej zwykle ją tracił. Myślę, że to, iż gramy w lidze i pucharach, jest dla niego zbawieniem, bo co tydzień będzie dostawał swoje minuty. On lepiej wygląda w ustawieniu 3-5-2 niż na pozycjach Luquinhasa czy Kapustki. Najlepiej czuje się jako podwieszona dziesiątka, wtedy jest najgroźniejszy.

- Warto poświęcić ciepłe zdanie Maikowi Nawrockiemu. Wszedł do składu w trudnym momencie i spisał się bardzo dojrzale. To pokazuje potencjał tego chłopaka, niezależnie od tego czy gra w trójce, czy czwórce obrońców. To mnie bardzo cieszy, bo do końca zastanawialiśmy się czy ma grać on, czy Mateusz Hołownia. Mam w pamięci ten wślizg z końcówki meczu, gdy wybronił sytuację w polu karnym. To młody chłopak, który zaczyna swoją karierę, a już zagrał w bardzo ważnym meczu całkiem pozytywnie.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
Robert M - 06.08.2021 / 15:24, *.t-mobile.pl

Dobrze, że L. ukrywa w statystykach % celnych podań bo grają jak w 4 lidze pewnie ok. 40%... Bieda!!! Drużyny LM= 80-90%

odpowiedz
Legia to Król - 06.08.2021 / 09:21, *.koba.pl

Mistrzowie ligi mistrzów

odpowiedz
grzesiek - 06.08.2021 / 08:41, *.centertel.pl

Nie bylem zwolennikiem takiej taktyki ale jak awansujemy dalej to bedzie zasluga niestwty ale trenera michniewicza. Gdyby zasady pucharowe bie ulwgly zmianie to wynik 0:0 w warszawie dawalby nam awans

odpowiedz
Semper Fi - 06.08.2021 / 08:15, *..

Jestem z Toba na dobre i na zle!!!
Tylko Legia!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.08.2021 / 17:14, *.play-internet.pl

Po pierwsze,to Czesiu chyba tego meczu nie oglądał,bo inaczej by takich bzdur nie gadał o grze Slisza.Po drugie zaś,taktyka na ten mecz wcale nie była dobra,bo sami widzieliście,że wystarczyło trochę agresywniej zagrać z przodu i te Dinamo wcale nie było takim monolitem w obronie,jak by się mogło wydawać.Ustawienie drużyny przez Michniewicza wynika z Jego "tendencji do bronienia wyniku 0-0",co niestety zaowocowało "tylko" remisem.No,ale mamy jeszcze drugi mecz,więc nie jest powiedziane,źe nasza walka o L.M.się skończyła.Chociaż ciężko być optymistą,biorąc pod uwagę poziom gry prezentowany przez "ogórki Czesława"

odpowiedz
lolek - 05.08.2021 / 20:25, *.com.pl

@FOREVER LEGIA: to ty chyba inny mecz oglądałeś...po 1.Slisz dobry mecz, nie wybitny ale dobry(bardzo dużo pracował bez piłki co oczywiście większość nie widzi bo skupia się na graczu z piłką...) po 2. przy otwartej grze z Dinamem byśmy dostali ze 3-0....

odpowiedz
Gocław - 05.08.2021 / 20:33, *.net.pl

@lolek: panie mądralo jak widziałeś gę tego śliza jeśli kamera pokazuje tego z piłką ?
Masz większy TV ? czy majaczysz bo nie wiesz co napisać.

odpowiedz
:o) - 05.08.2021 / 21:10, *.chello.pl

@Gocław: Panie mądralo, w moim telewizorze nie było żadnego Ślisza. A Slisz zagrał akurat bardzo dobrze.

odpowiedz
Taaa - 05.08.2021 / 22:42, *.telkab.pl

@Gocław: przecież w tv widać wszystko z dalszej perspektywy, wystarczy patrzeć na zawodników bez piłki panie mądralo

odpowiedz
Stary Po#eb - 06.08.2021 / 00:12, *.play-internet.pl

@:o): Ślisz zagrał słabo. Mnóstwo głupich strat.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 06.08.2021 / 09:17, *.play-internet.pl

@lolek: Bzdury piszesz,że"dużo pracował bez piłki",bo akurat nasi piłkarze to "bez piłki" wogóle nie grali.Zawodnik,który miał futbolówkę przy nodze,albo musiał oddawać piłkę do tyłu,albo ją tracił,dlatego właśnie,że ruchu bez piłki wogóle nie było.To po 1).A po 2)-nie dlatego nie przegraliśmy 3-0,bo "byliśmy zajebiście ustawieni przez Czesia",tylko dlatego,że piłkarze Dinama byli zwyczajnie nieskuteczni.Powtarzam,że przy agresywniejszej grze z przodu,napewno byśmy coś jeszcze strzelili,bo o ile Chorwaci w środkowej formacji i w ataku byli zdecydowanie lepsi,to w obronie raczej "szału nie było".Widać,że trenejro "lekcji jednak nie odrobił" i ustawił Legię pod kątem "0-0 biorę w ciemno".

odpowiedz
Rafał - 05.08.2021 / 16:41, *.tpnet.pl

PROBLEM Z WYPROWADZENIEM PIŁKI. USTAWIENIE 3/5/2 ZE WSKAZANIEM NA 3/2/3/2. MNIEJSZE ODLEGŁOŚCI MIĘDZY ZAWODNIKAMI WIĘCEJ MOZLIWOŚCI PODANIA I GRY KRÓTKA PIŁKĄ. TAKIE MOJE ZDANIE. EMRELI I LOPEZ ZAGRALI MIZERNIE. PEKHART NA CZUBIE DO DOŚRODKOWAŃ LUB DO ZGRYWANIA DO TYŁU NA MUCIEGO. MUCI JEST BARDZIEJ KREATYWNY OD EMRELIEGO I LOPERZA. ONI DOBRZE WYKAŃCZAJĄ SYTUACJE .

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.08.2021 / 15:50, *.plus.pl

To dyrektor sprowadza graczy bez wiedzy trenera? Skoro CM Mówi że nie uczestniczy w transferach.Czesiek jedno a kucharski i tak swoje bo okazja była. Dziwne to tak jakbym chciał żeby zatrudnili mi malarza a mam speca od graffiti - no co też malować umie;)

odpowiedz
Klubowe realia - 05.08.2021 / 16:04, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego :Bo dobry malarz się ceni a grafficiarz ci namaluje co chcesz i akurat szukał zatrudnienia.

odpowiedz
Kolega po szalu - 05.08.2021 / 16:09, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : pomaluje czy namaluje ot taka mała różnica. Abu Hanna - lewy stoper to i na lewym wahadle może zagrać.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 05.08.2021 / 15:45, *.plus.pl

Niestety lepszych od Slisza grajków u nas nie ma bo kto ma za niego zagrać Kisiel? Niby skład szeroki a jak coś się dzieje kartki kontuzje itp to nie ma kim grać. Ta kadra nie jest za mocna tylko szeroka i na niektórych pozycjach niby wybór jest ale z kilku graczy jeden dobry tak to jest jak się robi wzmocnienia na zasadzie sztuka się liczy a nie konkretne umiejętności czy taktyka. Potem się dziwią że Skibicki skrzydłowy gra na wahadlach albo z Holownii się robi na siłę stopera czy Abu Hanna stoper na lewej pomocy musi zagrać jak się nie sprowadza grajków pod taktykę to tak wychodzi potem. Będzie tak że zmiennikiem dla mladenovicia będzie Yakshiboyew.

odpowiedz
bronek49 - 05.08.2021 / 17:59, *.toop.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: dlaczego uważasz że lepszych od Ślisza nie ma jq uażam że gorszych od niego nie ma ,dlaczego śkreślasz Kisiela skoro ten chłopak nie dostaje szans od Michniewicza to jak ma się wykazać my kibice Legii powinniśmy wspierać młodzież naszego klubu nawet jak będą popełniać błędy w grze bo to jest naturalne że muszą zdobyć doświadczenie i mam nadzieje że tak będzie

odpowiedz
HUGON - 05.08.2021 / 23:42, *.vectranet.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: A skąd Ty wiesz że lepszych od Slisza nie ma ,czy gruby Cesio daje pograć młodzieży -nie.Martins oddychał rękawami ,czy nie mógł kogoś wpuścić na ostatnie 10 min.mówi że nie miał kogo ,miał każdy z młodziaków dałby z siebie wszystko.ByłJasur też mógł by wejść na LM czerwień nie wykluczyła go z gry.Pie...lenie o Szopenie.Po prostu cykor .

odpowiedz
slisz - 05.08.2021 / 13:33, *.tpnet.pl

czesiek, Slisz to z jakim nr grał bo chyba o kimś innym mówisz. od roku gra piach, drewniany, wolny. Chłopaka bardzo lubię ale już chyba się nie rozwinie. Wypożyczyć do Lubina.

odpowiedz
Zlb - 05.08.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

Płaczki, narzekacze itp...z baranka w sciane i nara!!!!Ludzie mamy remis z dynamem i płacz ze ten zagrał słabo,ten srako itd...CIESZYĆ SIĘ I DOPINGOWAC A NIE BAWIĆ SIEQ EKSPERTÓW!

odpowiedz
EP - 05.08.2021 / 11:46, *.tpnet.pl

LEGIO wierzymy w awans i powodzenia !!

odpowiedz
LM - 05.08.2021 / 11:42, *.tpnet.pl

P.Dyrektor pracuje a do tej pory co powinno byc przed walka o europejskie puchary to dopiero jak trafia sie 1 mocny rywal i ewentualnie nastepny w co wierzymy !!

odpowiedz
Semper Fi - 05.08.2021 / 11:41, *..

Zamykam dupe.
Legia Walczy!
Legia Do Boju!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 05.08.2021 / 10:46, *.plus.pl

Slisz fantastyczne spotkanie? O czym ty gadasz?

odpowiedz
hektor - 05.08.2021 / 09:03, *.orange.pl

Co do Slisza to totalnym dnem jest jego wyszkolenie techniczne. Przyjęcie, podanie, prowadzenie piłki - dramat. Natomiast broni się wybieganiem, odbiorem i realizacją założeń taktycznych (głównie defensywnych). Generalnie dziwny to zawodnik.

odpowiedz
Xyz - 05.08.2021 / 09:00, *.orange.pl

Patrząc na to wszystko, cholerny żal jest do Miodka, że 5 lat trwało zanim poprowadził nas w pucharach (od początku), trener który ma pojęcie o sztuce. Oglądanie Legii CM-a boli, momentami nawet bardzo, ale jedyny sposób w naszej sytuacji na Europę to granie o wynik i to się tylko finalnie liczy.
Inna sprawa, że niezależnie od tego, jak to się skończy (osobiście przypuszczam, że LE, na LM za wcześnie przy takich zmianach kadrowych, bo skład nie jest zły, ale za mało czasu było i to wyjdzie finalnie), Legia pod CM pokazuję, że w naszym przypadku to jest odpowiedni i jedyny możliwy kierunek - żadnych wynalazków trenerskich, młodych trenerów bez doświadczenia, Papuszynów i innych. Ja też wierzyłem w Magierę (bardzo), czy Vuko (mniej), ale prawda jest taka, że potrzebujemy doświadczonych trenerów, którzy wiedzą co to jest gra w systemie pucharowym (ale niekoniecznie w PP ;) i w gabinetach na Ł3 powinno być to wbijane do głowy codziennie i po trzykroć.

odpowiedz
oLaf - 06.08.2021 / 00:36, *.vectranet.pl

@Xyz: Racja. Skończymy chyba w WCL bo na LE.... Dinamo jak przyszpieszało to u nas panika była i obrona Częstochowy - zagrają poważnie drugi mecz i nas nie ma- jest po prostu różnica klasy w technice i to ciężko nadrobić...

odpowiedz
Loo - 05.08.2021 / 08:49, *.centertel.pl

Jak widzicie tylko straty Slisza to h...oj sie znacie...dobry mecz Bartka.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 05.08.2021 / 07:55, *.chello.pl

No Czeslaw teraz to mi zaimponowales!

odpowiedz
ASD - 05.08.2021 / 07:44, *.106.67

SLISZ TOTALNE DNO!!

odpowiedz
Wojo - 05.08.2021 / 08:18, *.t-mobile.pl

@ASD: Totalne dno to ty jesteś, tak twierdząc. Poza tym, kto normalny pisze wielkimi literami?

odpowiedz
:o) - 05.08.2021 / 13:59, *.chello.pl

@Wojo: Co co niedowidzą. Dlatego takie opinie o meczu... ;o)

odpowiedz
Oti - 05.08.2021 / 07:36, *.centertel.pl

Do wszystkich hejterow Slisza... Chu.a się znacie na piłce. Mam nadzieję że chłopak tego nie czyta. Mimo kilku strat zagrał kapitalne spotkanie, najlepsza motoryka w zespole.

odpowiedz
wwL - 05.08.2021 / 10:45, *..

@Oti: nie swiruj że z niego taki wirtuoz bo nawet w naszej lidze znajdą się lepsi na jego pozycje. Slisz pokaz dał w Radomiu gdzie załatwił 3 bramki dla radomiaka

odpowiedz
Michal - 05.08.2021 / 11:57, *.201.246

@Oti: Pełna zgoda, też jestem pod wrażeniem jego zaangażowania i skuteczności w grze. Biegał od pola karnego do pola karnego, wykonał mnóstwo sprintów i miał kilka kluczowych przechwytów. Zdarzały się problemy z ywpowadzeniem, ale to bardziej wynikało z braku ruchu w drużynie. Zespół nie szedł za nim do kontry.

odpowiedz
Do Dyr sportowego - 05.08.2021 / 06:32, *.t-mobile.pl

Trochę późno z tymi transferami... trener powinien mieć ich już na wczoraj ...

odpowiedz
Adson 78 - 05.08.2021 / 09:39, *.plus.pl

@Do Dyr sportowego:mordecxko lepiej później niż wcale !

odpowiedz
Luk - 05.08.2021 / 04:10, *.timplus.net

Niestety trenejro zapomina o 2 rzeczach, drugi raz nas tak nie zlekceważą i teraz zagrają na dużo lepszej murawie. Niby to w naszej lidze było naszym atutem ze względu na jakość piłkarzy (przynajmniej niektórych), ale teraz to będzie atut rywala niestety.
Jedno cieszy mnie w sumie w tym remisie, bramki na wyjeździe nie liczą się już podwójnie i nie będzie od startu założenie gry na remis (chyba, że Cześkowi przyjdzie na myśl dowiezienie remisu do karnych i tam szukanie szczęścia) więc może będzie podobnie jak Zagrzebiu (oczywiście nie jak w pierwszych 15 min.) i przy piekle na trybunach uda się coś ukuć tylko tym razem jako pierwsi ;] Najlepiej tak w 70 min. żeby nie korciło robić zmian zbyt wcześnie na obronę Częstochowy...
P.s. Nie ufam w zmysł taktyczny trenera (mając większy potencjał w ataku z uporem maniaka chce grać defensywnie), ale wierzę w ambicję grajków, zawsze Legia grała lepiej z teoretycznie lepszymi.

odpowiedz
Mario - 05.08.2021 / 09:21, *.centertel.pl

@Luk: akurat ten mecz rozegrał taktycznie bardzo mądrze.

odpowiedz
Luk - 05.08.2021 / 18:14, *.timplus.net

@Mario : Trudno się z tym zgodzić, taktykę Czesia było widać w pierwszych minutach, plus za poprawienie błędów taktycznych w trakcie meczu co do defensywy, ale niestety tylko na tym chyba Michniewicz zna się dobrze. Końcówka to niestety było obgryzanie paznokci byle nie wpadło nic dla rywala, gdzie wprowadzenie kogoś ze świeżymi siłami, Martins ledwo biegał, sygnalizował że brakuje mu już tlenu i chyba odczuwa mocno starcie z pierwszej połowy. W głębokiej defensywie trzeba się nabiegać 2 razy więcej więc w ogóle nie wykorzystanie 3 zmiany to duży błąd Czesia, we wtorek będzie się pewnie tłumaczył, że jednego czy drugiego za dużo kosztował wczorajszy mecz...
P.s. Do tych co piszą o fatalnym spotkaniu Slisza, chyba inny mecz oglądaliśmy... tyle co chłopak pracował w destrukcji to każdy rozsądny obserwator widział. Co prawda ja bym go w połowie zmienił na Muciego bo Slisz był pierwszym hamulcowym w ofensywie, a widziałem że są duże szanse na sforsowanie defensywy Dinama, ale trzeba mu oddać, że w tym meczu się naharował. Co do tych co piszą o jego fantastycznym meczu to też powiem, że inny mecz chyba oglądali...

odpowiedz
Dedi - 05.08.2021 / 01:42, *.plus.pl

Brawo zagraliśmy dobry mecz !! Ale uwaga nie możemy teraz popadać w hura optymizm!
Mój ojciec jest psychologiem, teoretycznie może być tak że tym razem to my możemy ich zlekceważyć we wtorek! Zobaczyliśmy że wcale nie taki Wilk straszny to będziemy sobię klepać piłeczkę z myślą że jak w pierwszym meczu daliśmy radę to teraz też
,, Spokojnie" we wtorek to zrobimy... Nie tak nie będzie oni mają wysokie umiejętności i to pokazali będziemy musieli zagrać na podobnym zaangażowaniu a nawet na większym !! Było 1:1 bramki na wyjeździe już się nie liczą więc w teorii jest 0:0 i mecz zaczyna się od nowa !!! Pozdrawiam

odpowiedz
Ryj - 05.08.2021 / 02:48, *.t-mobile.pl

@Dedi: Z psychologicznego punktu widzenia odrobiliśmy straty, więc nie jest w teorii 0-0. Spytaj taty.

odpowiedz
Kris - 05.08.2021 / 00:45, *.vectranet.pl

Nawrocki ładnie się wkomponował w 1 skład będzie lepszy niż Hołownia

odpowiedz
Szymon - 05.08.2021 / 01:01, *.t-mobile.pl

@Kris: daj Boże bo Hołownia za słaby na poważne granie

odpowiedz
Mrok - 05.08.2021 / 09:38, *.com.pl

@Kris: szybkości nie ma... albo kondycji, na jedno wychodzi. Wg mnie wymaga jeszcze treningów ale jest potencjał.

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 05.08.2021 / 00:12, *.chello.pl

W 70 min mówię tak : Czesiek, weź coś zrób.
No i zrobił

odpowiedz
Arek - 04.08.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

Ten Nawrocki coś ma w sobie. A śmiali się tu, że jakiś tam rezerwowy z Warty przychodzi. Wprowadził się fajnie do zespołu.

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 00:24, *.mm.pl

@Arek: Zgadzam się. Ciekawe czemu w Poznaniu nie dostawał zbyt wielu szans. Nie jest tak elektryczny jak Mateusz Hołownia.

odpowiedz
Marcel - 04.08.2021 / 23:51, *.t-mobile.pl

W Warszawie zwalicie się w spodnie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.08.2021 / 23:59, *.orange.pl

@Marcel: Nie wszyscy mają takie hobby, jak ty.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 05.08.2021 / 00:05, *.mm.pl

@Marcel: chyba Ty swojemu proboszczowi

odpowiedz
ROSOMAK - 05.08.2021 / 00:22, *.chello.pl

@Or(L)ando Sa: DOBRE

odpowiedz
Dedi - 05.08.2021 / 01:43, *.plus.pl

@Marcel:
Prędzej oni jak usłyszą dopin z Żylety

odpowiedz
filand - 05.08.2021 / 02:55, *.inetia.pl

@Leśny Dziadek:
Może niech ktoś mu wyjaśni ,że gacie ma zdejmować przed zrobieniem kupy a nie po zrobieniu kupy.

odpowiedz
Jimmy L - 05.08.2021 / 07:42, *.t-ipconnect.de

@Or(L)ando Sa: pajacu jestes produktem TVN.

odpowiedz
lja - 05.08.2021 / 10:41, *.centertel.pl

@Jimmy L:
szkoda czasu na taką miernotę to pewnie ten z kolorowych

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 05.08.2021 / 15:10, *.centertel.pl

@Jimmy L: ty za to z Marcelem byliscie ministrantami w Poznaniu i jeszcze śpiewaliście w chórze w wolnym czasie...
i dobrze ktos wam radził - sciagajcie spodnie przed kupą a nie tuż po...

odpowiedz
Loe - 05.08.2021 / 17:47, *.centertel.pl

@Jimmy L: lepiej z TVN niz z tej g.. no wartej TVP

odpowiedz
Gienek - 04.08.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

Ślisz zagrał fantastyczne spotkanie??? To chyba oglądaliśmy inne mecze...

odpowiedz
Kader - 04.08.2021 / 23:30, *..

@Gienek: też jestem tego zdania…

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 04.08.2021 / 23:52, *.centertel.pl

@Kader: nie dziwiie się Cześkowi. Slisz to przecinak od biegania, odbierania i podawania do najbliższego (koniecznie do tyłu) , blokowania bardzo słaby technicznie. Dziś mnóstwo głupich strat wynikających z mocno ogranicxonych umiejętności. Ale żółta kartka na konto Wieteski, który się zapędził do przodu i stracił. Tym rszem Slisz inaczej niż w sobotę w Radomiu dał radę sfaulować. Byłem pewien, że nie dotrwa do końca i będziemy grali w 20ciu, ale nie. Brawo. Kosmicznie zepsuł akcję w pierwszej połowie pod polem karnym Dynama. Ale uwa on dziś w wielu akcjach grał ... na skrzydle. To dopiero pomysł Czesława. On się do tego kompletnie nie nadaje ale tak mu wyraźnie Czesiek kazał grać. I grał. Słabo mu to wychodziło ale robił to co mu trener kazał. Ten słabiutki strzał z 1 połowy to go dobie sam nie wymyślił. Też polecenie trenera. Biegał chuba najwięcej. Dlatego go Czesław pochwalił. A że miał mnóstwo strat? Bo to słaby p8łkarz jest yylko nie mamy lepszego

odpowiedz
PLBBOY - 05.08.2021 / 00:00, *.inetia.pl

@Gienek: Irytuje mnie w Sliszu to, że jak przyjmuje piłkę, to odskakuje mu ona na półtora metra. To jest gość warty milion ojro?

odpowiedz
Abcd - 05.08.2021 / 00:07, *.t-mobile.pl

@Gienek: rozumiem ,że spełniał jakies założenia taktyczne ale z tym „fantastycznym spotkaniem” to dopier….ł trenejro.

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2021 / 00:26, *.mm.pl

@Gienek: Swoje zrobił, chociaż ciągle irytował stratami. No i ... w końcu to po jego odbiorze Muci zapakował bramke na wage remisu.

odpowiedz