fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening w nowym roku

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 12:00 piłkarze Legii Warszawa rozpoczęli pierwszy trening w 2023 roku. Przygotowania do rundy wiosennej legioniści wznowili 1 grudnia i przez trzy tygodnie ćwiczyli w Legia Training Center. Rozegrali także trzy spotkania sparingowe, które zakończyły się wygranymi - GKS Tychy 3-1, Motor Lublin 4-0 i Ruch Chorzów 2-1.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

WYBIERZ NAJWAŻNIEJSZE OSOBY I WYDARZENIA 2022 ROKU - PRZYZNAJ ELKI


We wtorek do treningów wrócili reprezentanci - Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović i Kacper Tobiasz. Obecny był także Carlitos, który przed świętami trenował indywidualnie z powodu urazu łydki - teraz wszystko już jest w porządku. Zawodnikiem kontuzjowanym w tym momencie jest Blaz Kramer - jego rehabilitacja przebiega dobrze, ale absencja potrwa jeszcze 2 miesiące. Drobne problemy ma Lindasy Rose, a z powodu infekcji nie ćwiczył Jurgen Celhaka.Z drużyną trenują młodzi Jakub Jędrasik i Jan Ziółkowski i Filip Rejczyk, którzy znajdą się w kadrze na zgrupowanie w Belek.

W środę odbędą się 2 treningi - o godz. 10 i 15, a w czwartek jeden, o godz. 11:30. W piątek rano zespół wyleci do Turcji. W Belek drużyna rozegra trzy sparingi. Pierwszym rywalem ma być azerski zespół Səbail FK, drugim węgierski Mezőkövesd Zsóry FC, a ostatnim serbski FK Čukarički.

Już teraz zapraszamy do śledzenia naszych codziennych materiałów z Turcji.

WYNIKI SONDYCzy wierzysz w mistrzostwo Polski Legii Warszawa w sezonie 2022/23?
SUMA GŁOSÓW: 10696
START: 24.11.2022 / KONIEC: 28.01.2023Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Jan Ziółkowski - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.