Josue, Dominik Hładun, Bartosz Slisz, Yuri Ribeiro - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hładun: Wykorzystaliśmy dziś limit szczęścia

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com, Viaplay

- Dzisiejsze spotkanie było takim, które musieliśmy wygrać, nieważne w jakim stylu. Wydaje mi się, że przeważaliśmy w pierwszej połowie, mieliśmy dużo sytuacji. Jak pokazują również wcześniejsze mecze, brakowało nam szczęścia. W dzisiejszym spotkaniu wykorzystaliśmy jednak jego limit i wygraliśmy. Najważniejsze są trzy punkty i szanse na wyjście z grupy - powiedział po spotkaniu w Mostarze golkiper Legii, Dominik Hładun.- O tym, że wystąpię dziś od pierwszej minuty, dowiedziałem się dwa, trzy dni temu. Na pewno się z tego cieszę, bo pokazuję na treningach, że też zasługuję na grę. Czekam cierpliwie i dziś dostałem swoją szansę. Fajnie, że wygraliśmy, ale szkoda tej straconej bramki, bo miałem ten strzał na rękach. Cieszę się, że mogę grać, nabijać minuty i pomagać drużynie.

- Przy straconej bramce zrobiliśmy jeden błąd w obronie. Za wysoko staliśmy, chcieliśmy złapać przeciwnika na pozycji spalonej. Napastnik został jednak sam, mógł sobie wybrać, w który róg uderzyć i zrobił to tak, że piłka odbita po koźle przyśpieszyła, obiła mi ręce i wpadła do siatki. Nie możemy tak tracić bramek, bo to już kolejna taka sytuacja w europejskich pucharach, gdy tracimy gola w podobny sposób. Musimy wyciągnąć z tego wnioski, ale ogólnie zagraliśmy dobrze w obronie.

- Mamy dobrą atmosferę w ekipie bramkarskiej, rywalizujemy jedynie na sportowo. Nikt nikomu nie podkłada kłody pod nogi i kto gra, temu kibicujemy. Dziś Kacper Tobiasz wspierał mnie, gdy on gra, to ja wspieram jego. Mamy naprawdę dobre relację. A na treningu pali się. Gdy widzimy, że ktoś z nas zrobił świetną interwencję, to od razu my chcemy popisać się lepszą. Tylko pozazdrościć, że tak podchodzimy do pracy.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.