Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Raffi, źródło: Legionisci.com

w zaległym meczu Ekstraligi U16 (rocznik 2008 i mł.) Legia wygrała 3-1 (3-0) z Varsovią i podtrzymała swoje szanse na mistrzostwo jesieni. Zespół U13 dobrze zaprezentował się w Ekstralidze U14 pokonując 3-1 starszych kolegów z Radomiaka. Gracze LSS z rocznika 2009 wygrali z kolei 6-3 z Przyszłością Włochy.

Ekstraliga U16 (2008 i mł.): Legia U16 3-1 (3-0) UKS Varsovia 2008
1-0 9 min. Kacper Borowiec (as. Jan Gawarecki)
2-0 18 min. Jan Gawarecki (z rzutu wolnego)
3-0 32 min. Kacper Borowiec b.a. (po przechwycie)
3-1 90+4 min. Szymon Rusin (z dystansu)

Legia: Jan Bienduga - Piotr Bartnicki [09](70' Antoni Sobolewski), Bartosz Korżyński [09](85' Fabian Mazur [09]), Mateusz Lauryn, Igor Mirowski - Marcel Kiełbasiński (75' Jakub Sito), Szymon Piasta [09], Kacper Borowiec - Jan Gawarecki, Ksawery Jeżewski, Juliusz Rafalski (81' Jakub Oremczuk)
Trener: Tomasz Bąbel, II trener: Marcel Gawor

W zaległym meczu Ekstraligi U16 (rocznik 2008 i mł.) Legia wygrała 3-1 (3-0) z UKS Varsovią. W pierwszej połowie legioniści, pomni remisu w pierwszym meczu tych drużyn, grali bardzo aktywnie w grze ofensywnej, zaskakiwali również przeciwników wysokim pressingiem. W drugiej połowie z początku obraz gry nie uległa zmianie, jednak z upływem minut jakość gry Legii zaczęła słabnąć mimo zmian. Goście wykorzystali w końcu okres lepszej gry zdobywając w doliczonym czasie gry gola za sprawą wychowanka Legii - Szymona Rusina, na więcej jednak nie było ich już stać. W tabeli przed ostatnią kolejką Legia o punkt za liderującą Polonią, która zagra z trzecią w tabeli Escolą Varsovia. Przed Legią jeszcze mecz w Pułtusku z zajmującymi ostatni miejsce w tabeli Młodymi Orłami Nadnarwianki w sobotę o 13.

II liga okr. U15: Legia LSS U15 6-3 (1-1) Przyszłość Włochy 2009
0-1 2 min. Radosław Janik
1-1 34 min. Kordian Drygała
2-1 41 min. Filip Jedziniak
3-1 49 min. Kordian Drygała
4-1 53 min. Jan Korneluk
4-2 64 min. Jakub Dobiasz
5-2 67 min. Jaroslav Kałużnyj