Stanisław Żółtowski na najwyższym stopniu podium MP U-14
REKLAMA

Zapasy

Żółtowski mistrzem Polski młodzików w zapasach w st. klasycznym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Janowie Lubelskim odbyły się mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym młodzików (U-14), w których wzięli udział zawodnicy Legii. Złoty medal i tytuł mistrza Polski w kat. -41kg zdobył Stanisław Żółtowski, który pokonał w finale Serhija Vynnyka (UKS Jedynka Kostrzyn nad Odrą) 5-0. Wcześniej legionista odniósł trzy zwycięstwa przez przewagę techniczną i stracił tylko jeden punkt, który "uszczknął" mu Dawid Wiktorczyk z ZKS-u Koszalin.

Kacper Rudnicki zajął miejsce piąte w kat. -35 kg - legionista przegrał walkę o brąz z Shakhbanem Irshakhovem (KS Wschód Białystok) 4-13 - został pokonany przez "tusz", przy prowadzeniu rywala 13-4 . W tej samej kategorii Mateusz Komorowski był 15. W kat. -62kg, 14. miejsce zajął Michał Siedlecki, w kat. -57kg na miejscu 15. sklasyfikowany został Filip Gołębieski, w kat. -44kg miejsce 19-20 zajął Krystian Młynarski.

W klasyfikacji drużynowej, Legia zajęła miejsce 15.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
wwwojtecky (L) - 19.11.2023 / 20:45, *.netfala.pl

Gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.