Sezon 2021/2022 > I liga

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
SMS PZPS Spała 1-3 (19-25, 25-20, 16-25, 18-25) MKS Będzin
Norwid Częstochowa 1-3 (22-25, 25-27, 25-18, 17-25) Olimpia Sulęcin
Avia Świdnik 3-2 (25-27, 25-15, 23-25, 27-25, d. 15-7) ZAKSA Strzelce Opolskie
Gwardia Wrocław 2-3 (25-16, 25-19, 23-25, 24-26, d. 11-15) Krispol Września
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-13, 30-28, 25-13) Mickiewicz Kluczbork
KPS Siedlce 3-0 (25-22, 30-28, 25-16) AZS AGH Kraków
2. kolejka
SMS PZPS Spała 1-3 (17-25, 20-25, 25-22, 15-25) BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Strzelce Opolskie 0-3 (16-25, 19-25, 20-25) KPS Siedlce
Olimpia Sulęcin 1-3 (27-29, 25-19, 20-25, 19-25) Avia Świdnik
Norwid Częstochowa 3-1 (25-22, 25-18, 24-26, 25-21) Krispol Września
Mickiewicz Kluczbork 3-2 (25-20, 17-25, 25-22, 20-25, d. 15-12) Lechia Tomaszów Mazowiecki
AZS AGH Kraków 3-0 (25-19, 25-20, 32-30) SPS Chrobry Głogów
MKS Będzin 3-1 (25-23, 25-22, 18-25, 25-23) BKS Visła Bydgoszcz
3. kolejka
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (25-22, 16-25, 25-18, 20-25, d. 17-15) BBTS Bielsko-Biała
Olimpia Sulęcin 2-3 (18-25, 18-25, 25-22, 31-29, d. 10-15) KPS Siedlce
Gwardia Wrocław 2-3 (20-25, 25-21, 25-19, 19-25, d. 8-15) MKS Będzin
SMS PZPS Spała 3-0 (25-21, 25-23, 25-18) Mickiewicz Kluczbork
Avia Świdnik 3-0 (27-25, 25-15, 25-19) Krispol Września
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 (26-24, 19-25, 27-29, 25-18, d. 13-15) AZS AGH Kraków
4. kolejka
MKS Będzin 3-2 (27-25, 19-25, 25-13, 19-25, d. 15-13) Norwid Częstochowa
BBTS Bielsko-Biała 3-1 (33-35, 25-22, 26-24,30-28) Gwardia Wrocław
Krispol Września 2-3 (25-27, 25-19, 25-19, 21-25, d. 13-15) KPS Siedlce
SMS PZPS Spała 0-3 (25-27, 13-25, 20-25) BKS Visła Bydgoszcz
Mickiewicz Kluczbork 0-3 (20-25, 21-25, 19-25) AZS AGH Kraków
SPS Chrobry Głogów 3-0 (28-26, 36-34, 25-14) Olimpia Sulęcin
5. kolejka
Gwardia Wrocław 3-1 (25-22, 19-25, 25-20, 25-14) SMS PZPS Spała
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (25-18, 25-20, 25-19) Mickiewicz Kluczbork
Norwid Częstochowa 0-3 (18-25, 13-25, 21-25) BBTS Bielsko-Biała
Avia Świdnik 3-1 (24-26, 25-22, 25-23, 25-17) MKS Będzin
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (25-23, 26-28, 24-26, 25-21, d. 19-17) Olimpia Sulęcin
AZS AGH Kraków 0-3 (16-25, 18-25, 22-25) ZAKSA Strzelce Opolskie
SPS Chrobry Głogów 0-3 (23-25, 19-25, 23-25) Krispol Września
6. kolejka
Krispol Września 3-1 (25-23, 25-22, 34-36, 25-21) Lechia Tomaszów Mazowiecki
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (25-22, 17-25, 22-25, 25-23, d. 15-12) Gwardia Wrocław
Olimpia Sulęcin 3-2 (20-25, 25-27, 25-23, 25-19, d. 15-13) AZS AGH Kraków
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-23, 25-18, 25-17) Avia Świdnik
SMS PZPS Spała 2-3 (25-22, 25-21, 25-27, 21-25, d. 11-15) Norwid Częstochowa
MKS Będzin 3-1 (25-17, 23-25, 25-22, 25-20) KPS Siedlce
7. kolejka
Norwid Częstochowa 3-2 (30-28, 22-25, 22-25, 25-20, d. 15-13) BKS Visła Bydgoszcz
Avia Świdnik 3-0 (25-19, 25-15, 25-18) SMS PZPS Spała
KPS Siedlce 0-3 (26-28, 23-25, 26-28) BBTS Bielsko-Biała
AZS AGH Kraków 0-3 (23-25, 21-25, 23-25) Krispol Września
ZAKSA Strzelce Opolskie 1-3 (25-20, 16-25, 22-25, 20-25) Olimpia Sulęcin
SPS Chrobry Głogów 0-3 (19-25, 17-25, 17-25) MKS Będzin
Gwardia Wrocław 3-0 (25-19, 25-21, 25-22) Mickiewicz Kluczbork
8. kolejka
SMS PZPS Spała 0-3 (17-25, 16-25, 21-25) KPS Siedlce
Krispol Września 3-0 (25-13, 25-16, 25-17) ZAKSA Strzelce Opolskie
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-18, 25-19, 25-19) SPS Chrobry Głogów
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (25-17, 22-25, 25-20, 21-25, d. 15-6) Avia Świdnik
Mickiewicz Kluczbork 2-3 (23-25, 25-18, 25-18, 24-26, d. 13-15) Olimpia Sulęcin
MKS Będzin 3-0 (25-19, 25-21, 25-19) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Gwardia Wrocław 3-0 (25-22, 25-19, 25-23) Norwid Częstochowa
9. kolejka
Norwid Częstochowa 1-3 (20-25, 30-28, 15-25, 24-26) Mickiewicz Kluczbork
Avia Świdnik 0-3 (22-25, 24-26, 22-25) Gwardia Wrocław
KPS Siedlce 3-2 (25-23, 25-20, 22-25, 18-25, d. 15-11) BKS Visła Bydgoszcz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (25-23, 19-25, 25-20,25-22) BBTS Bielsko-Biała
AZS AGH Kraków 3-2 (20-25, 23-25, 25-23, 25-21, d. 15-11) MKS Będzin
Olimpia Sulęcin 3-1 (25-23, 19-25, 25-21, 25-22) Krispol Września
SPS Chrobry Głogów 1-3 (25-22, 24-26, 22-25, 20-25) SMS PZPS Spała
10. kolejka
SMS PZPS Spała 1-3 (22-25, 25-15, 24-26, 14-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Norwid Częstochowa 1-3 (25-20, 24-26, 34-36, 23-25) Avia Świdnik
Mickiewicz Kluczbork 1-3 (23-25, 14-25, 27-25, 17-25) Krispol Września
MKS Będzin 3-0 (25-12, 25-20, 25-14) ZAKSA Strzelce Opolskie
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (25-20, 23-25, 25-16, 25-17) SPS Chrobry Głogów
KPS Siedlce 3-2 (21-25, 25-23, 20-25, 26-24, d. 15-11) Gwardia Wrocław
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-23, 25-18, 25-21) AZS AGH Kraków
11. kolejka
Olimpia Sulęcin 3-2 (29-27, 22-25, 26-24, 20-25 , d. 15-13) MKS Będzin
Avia Świdnik 3-2 (25-22, 21-25, 25-22, 27-29, d. 15-13) Mickiewicz Kluczbork
KPS Siedlce 2-3 (16-25, 25-23, 19-25, 25-18, d. 12-15) Norwid Częstochowa
AZS AGH Kraków 3-2 (19-25, 15-25, 25-22, 28-26, d. 20-18) SMS PZPS Spała
ZAKSA Strzelce Opolskie 3-2 (21-25, 25-22, 23-25, 25-23, d. 20-18) BBTS Bielsko-Biała
SPS Chrobry Głogów 0-3 (15-25, 18-25, 22-25) Gwardia Wrocław
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (25-19, 25-21, 13-25, 22-25, d. 18-16) BKS Visła Bydgoszcz
12. kolejka
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (25-17, 25-22, 14-25, 20-25, d. 16-14) AZS AGH Kraków
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-20, 25-15, 25-23) Olimpia Sulęcin
SMS PZPS Spała 0-3 (25-27, 17-25, 19-25) ZAKSA Strzelce Opolskie
Norwid Częstochowa 3-0 (25-21, 25-23, 25-21) SPS Chrobry Głogów
Avia Świdnik 3-2 (26-24, 20-25, 20-25, 27-25, d. 15-13) KPS Siedlce
MKS Będzin 3-2 (25-21, 25-20, 25-27, 23-25, d. 15-11) Krispol Września
Gwardia Wrocław 1-3 (27-29, 25-20, 21-25, 22-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
13. kolejka
KPS Siedlce 3-1 (31-29, 25-17, 22-25, 27-25) Mickiewicz Kluczbork
AZS AGH Kraków 0-3 (11-25, 18-25, 20-25) Gwardia Wrocław
Olimpia Sulęcin 3-1 (25-19, 25-22, 20-25, 25-22) SMS PZPS Spała
Krispol Września 1-3 (23-25, 25-20, 21-25, 22-25) BBTS Bielsko-Biała
SPS Chrobry Głogów 3-2 (25-17, 23-25, 25-20, 20-25, d. 15-13) Avia Świdnik
14. kolejka
Gwardia Wrocław 3-0 (25-18, 25-17, 25-16) ZAKSA Strzelce Opolskie
Avia Świdnik 3-0 (25-21, 25-22, 27-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
SMS PZPS Spała 0-3 (18-25, 17-25, 23-25) Krispol Września
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (25-18, 25-15, 25-13) Olimpia Sulęcin
Norwid Częstochowa 2-3 (25-21, 25-23, 18-25, 33-35, d. 13-15) AZS AGH Kraków
KPS Siedlce 2-3 (25-19, 16-25, 17-25, 25-23, d. 13-15) SPS Chrobry Głogów
MKS Będzin 3-0 (25-18, 25-21, 25-22) Mickiewicz Kluczbork
15. kolejka
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 (25-21, 27-25, 25-21) KPS Siedlce
Avia Świdnik 1-3 (25-20, 12-25, 25-27, 24-26) AZS AGH Kraków
ZAKSA Strzelce Opolskie 3-2 (26-28, 25-15, 25-20, 22-25, d. 16-14) Norwid Częstochowa
Olimpia Sulęcin 2-3 (24-26, 25-19, 25-20, 12-25, d. 11-15) Gwardia Wrocław
Krispol Września 0-3 (20-25, 19-25, 17-25) BKS Visła Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała 3-1 (22-25, 25-20, 25-17, 27-25) MKS Będzin
SPS Chrobry Głogów 1-3 (25-17, 15-25, 22-25, 25-27) Mickiewicz Kluczbork
16. kolejka
AZS AGH Kraków 3-2 (25-20, 16-25, 20-25, 30-28, d. 15-13) KPS Siedlce
Mickiewicz Kluczbork 3-2 (22-25, 25-14, 25-14, 21-25, d. 15-13) BBTS Bielsko-Biała
Krispol Września 3-0 (25-23, 25-20, 25-16) Gwardia Wrocław
Olimpia Sulęcin 1-3 (19-25, 21-25, 25-23, 23-25) Norwid Częstochowa
ZAKSA Strzelce Opolskie 3-2 (17-25, 25-21, 20-25, 25-19, d. 15-11) Avia Świdnik
MKS Będzin 3-0 (25-19, 25-14, 25-12) SMS PZPS Spała
17. kolejka
Krispol Września 3-1 (20-25, 25-16, 34-32, 27-25) Norwid Częstochowa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (26-28, 25-22, 27-25, 25-19) Mickiewicz Kluczbork
SPS Chrobry Głogów 1-3 (22-25, 17-25, 26-24, 23-25) AZS AGH Kraków
KPS Siedlce 3-0 (25-18, 25-20, 25-18) ZAKSA Strzelce Opolskie
Avia Świdnik 3-0 (25-16, 25-20, 25-23) Olimpia Sulęcin
BKS Visła Bydgoszcz 0-3 (21-25, 23-25, 15-25) MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-13, 25-15, 25-19) SMS PZPS Spała
18. kolejka
Mickiewicz Kluczbork 3-1 (25-23, 23-25, 25-16, 25-21) SMS PZPS Spała
BBTS Bielsko-Biała 3-1 (22-25, 25-20, 29-27, 25-22) BKS Visła Bydgoszcz
Krispol Września 2-3 (21-25, 16-25, 25-15, 25-21, d. 12-15) Avia Świdnik
ZAKSA Strzelce Opolskie 1-3 (19-25, 25-22, 19-25, 22-25) SPS Chrobry Głogów
AZS AGH Kraków 3-2 (25-17, 21-25, 19-25, 25-22, d. 15-11) Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Będzin 3-0 (25-22, 25-23, 25-13) Gwardia Wrocław
KPS Siedlce 3-1 (21-25, 25-21, 25-20, 25-13) Olimpia Sulęcin
19. kolejka
Norwid Częstochowa 0-3 (20-25, 17-25, 25-27) MKS Będzin
AZS AGH Kraków 1-3 (25-21, 25-27, 20-25, 20-25) Mickiewicz Kluczbork
KPS Siedlce 3-2 (25-20, 25-19, 22-25, 25-27, d. 15-13) Krispol Września
Gwardia Wrocław 2-3 (19-25, 25-23, 13-25, 25-16, d. 11-15) BBTS Bielsko-Biała
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (25-23, 25-18, 25-14) SMS PZPS Spała
Olimpia Sulęcin 1-3 (21-25, 20-25, 25-23, 21-25) SPS Chrobry Głogów
20. kolejka
ZAKSA Strzelce Opolskie 0-3 (20-25, 20-25, 29-31) AZS AGH Kraków
Mickiewicz Kluczbork 0-3 (19-25, 22-25, 21-25) BKS Visła Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała 0-3 (25-27, 24-26, 23-25) Norwid Częstochowa
MKS Będzin 3-1 (21-25, 25-16, 25-19, 25-20) Avia Świdnik
Krispol Września 1-3 (25-18, 21-25, 17-25, 20-25) SPS Chrobry Głogów
Olimpia Sulęcin 2-3 (19-25, 22-25, 25-21, 25-23, d. 9-15) Lechia Tomaszów Mazowiecki
SMS PZPS Spała 1-3 (25-21, 20-25, 22-25, 20-25) Gwardia Wrocław
21. kolejka
Norwid Częstochowa 3-1 (25-20, 25-23, 15-25, 25-14) SMS PZPS Spała
Gwardia Wrocław 3-2 (25-16, 25-23, 20-25, 18-25, d. 15-13) BKS Visła Bydgoszcz
ZAKSA Strzelce Opolskie 2-3 (15-25, 23-25, 25-22, 25-21, d. 13-15) Mickiewicz Kluczbork
AZS AGH Kraków 3-0 (25-16, 25-19, 25-23) Olimpia Sulęcin
KPS Siedlce 3-0 (25-19, 26-24, 25-19) MKS Będzin
Avia Świdnik 3-2 (22-25, 25-18, 27-29, 25-23, d. 15-9) BBTS Bielsko-Biała
22. kolejka
BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-16, 26-24, 25-23) KPS Siedlce
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (25-17, 23-25, 25-13, 26-28, d. 17-15) Norwid Częstochowa
SMS PZPS Spała 2-3 (29-27, 22-25, 23-25, 25-22, d. 11-15) Avia Świdnik
Krispol Września 3-1 (25-21, 23-25, 25-18, 26-24) AZS AGH Kraków
Olimpia Sulęcin 1-3 (22-25, 25-22, 21-25, 24-26) ZAKSA Strzelce Opolskie
Mickiewicz Kluczbork 1-3 (25-23, 20-25, 22-25, 35-37) Gwardia Wrocław
MKS Będzin 2-3 (19-25, 23-25, 25-22, 25-16, d. 23-25) SPS Chrobry Głogów
23. kolejka
KPS Siedlce 3-0 (25-18, 25-19, 25-15) SMS PZPS Spała
Norwid Częstochowa 3-2 (19-25, 25-23, 22-25, 25-22, d. 15-10) Gwardia Wrocław
Olimpia Sulęcin 1-3 (23-25, 17-25, 26-24, 18-25) Mickiewicz Kluczbork
ZAKSA Strzelce Opolskie 0-3 (24-26, 23-25, 19-25) Krispol Września
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 (22-25, 25-21, 24-26, 25-21, d. 11-15) MKS Będzin
Avia Świdnik 0-3 (18-25, 18-25, 18-25) BKS Visła Bydgoszcz
SPS Chrobry Głogów 1-3 (25-18, 24-26, 15-25, 21-25) BBTS Bielsko-Biała
24. kolejka
BBTS Bielsko-Biała 3-2 (25-22, 26-28, 25-22, 21-25, d. 15-10) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mickiewicz Kluczbork 2-3 (22-25, 18-25, 25-21, 25-16, d. 9-15) Norwid Częstochowa
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (25-17, 23-25, 25-14, 25-23) KPS Siedlce
Gwardia Wrocław 3-1 (25-18, 23-25, 25-23, 25-20) Avia Świdnik
Krispol Września 3-2 (22-25, 25-21, 25-23, 19-25, d. 15-12) Olimpia Sulęcin
MKS Będzin 3-2 (23-25, 21-25, 25-15, 25-18, d. 15-12) AZS AGH Kraków
SMS PZPS Spała 1-3 (25-23, 17-25, 18-25, 17-25) SPS Chrobry Głogów
25. kolejka
Gwardia Wrocław 2-3 (25-20, 24-26, 17-25, 25-19, d. 12-15) KPS Siedlce
Krispol Września 3-1 (25-22, 25-19, 22-25, 25-20) Mickiewicz Kluczbork
ZAKSA Strzelce Opolskie 0-3 (20-25, 20-25, 21-25) MKS Będzin
AZS AGH Kraków 0-3 (20-25, 21-25, 17-25) BBTS Bielsko-Biała
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 (25-17, 25-20, 25-21) SMS PZPS Spała
SPS Chrobry Głogów 0-3 (20-25, 28-30, 22-25) BKS Visła Bydgoszcz
Avia Świdnik 3-1 (25-19, 25-21, 19-25, 25-15) Norwid Częstochowa
26. kolejka
Norwid Częstochowa 3-2 (25-18, 19-25, 25-13, 20-25, d. 15-13) KPS Siedlce
Gwardia Wrocław 3-0 (25-17, 26-24, 25-19) SPS Chrobry Głogów
SMS PZPS Spała 3-0 (25-21, 25-22, 25-19) AZS AGH Kraków
Mickiewicz Kluczbork 2-3 (18-25, 26-24, 27-25, 22-25, d. 5-15) Avia Świdnik
MKS Będzin 3-0 (25-17, 28-26, 25-15) Olimpia Sulęcin
BBTS Bielsko-Biała 3-1 (25-19, 25-18, 23-25, 25-12) ZAKSA Strzelce Opolskie
27. kolejka
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 (23-25, 23-25, 25-20, 21-25) Gwardia Wrocław
Krispol Września 1-3 (28-30, 25-23, 20-25, 17-25) MKS Będzin
Olimpia Sulęcin 1-3 (25-27, 23-25, 25-22, 18-25) BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Strzelce Opolskie 2-3 (27-25, 13-25, 23-25, 25-21, d. 9-15) SMS PZPS Spała
AZS AGH Kraków 3-1 (25-22, 21-25, 25-18, 26-24) BKS Visła Bydgoszcz
KPS Siedlce 3-0 (25-18, 25-22, 28-26) Avia Świdnik
SPS Chrobry Głogów 3-2 (22-25, 25-22, 19-25, 25-16, d. 15-11) Norwid Częstochowa
28. kolejka
BBTS Bielsko-Biała 3-1 (25-22, 21-25, 25-19, 25-20) Krispol Września
SMS PZPS Spała 1-3 (22-25, 15-25, 25-23, 9-25) Olimpia Sulęcin
Avia Świdnik 3-0 (25-21, 25-21, 26-24) SPS Chrobry Głogów
Norwid Częstochowa 1-3 (26-28, 22-25, 29-27, 19-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Gwardia Wrocław 3-0 (25-23, 25-19, 25-21) AZS AGH Kraków
Mickiewicz Kluczbork 1-3 (26-24, 14-25, 18-25, 21-25) KPS Siedlce
29. kolejka
Krispol Września 3-1 (25-23, 20-25, 25-19, 25-23) SMS PZPS Spała
ZAKSA Strzelce Opolskie 0-3 (26-28, 20-25, 19-25) Gwardia Wrocław
SPS Chrobry Głogów 0-3 (27-29, 21-25, 22-25) KPS Siedlce
Mickiewicz Kluczbork 1-3 (18-25, 22-25, 25-22, 18-25) MKS Będzin
Olimpia Sulęcin 0-3 (25-27, 13-25, 15-25) BKS Visła Bydgoszcz
AZS AGH Kraków 3-0 (25-21, 25-20, 25-22) Norwid Częstochowa
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 (23-25, 26-28, 22-25) Avia Świdnik
30. kolejka
AZS AGH Kraków 2-3 (25-21, 20-25, 25-21, 22-25, d. 10-15) Avia Świdnik
BKS Visła Bydgoszcz 1-3 (19-25, 25-17, 23-25, 22-25) Krispol Września
KPS Siedlce 3-0 (25-22, 36-34, 25-20) Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Będzin 2-3 (20-25, 19-25, 26-24, 28-26, d. 13-15) BBTS Bielsko-Biała
Gwardia Wrocław 3-0 (25-20, 25-22, 25-17) Olimpia Sulęcin
Mickiewicz Kluczbork 1-3 (18-25, 25-16, 24-26, 21-25) SPS Chrobry Głogów
Norwid Częstochowa 3-0 (25-16, 25-18, 25-17) ZAKSA Strzelce Opolskie
Ćwierćfinał play-off
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (25-22, 23-25, 25-18, 25-20) KPS Siedlce
MKS Będzin 3-0 (25-22, 29-27, 25-22) Krispol Września
Gwardia Wrocław 0-3 (18-25, 23-25, 26-28) Avia Świdnik
Krispol Września 2-3 (14-25, 25-22, 25-22, 16-25, d. 12-15) MKS Będzin
Avia Świdnik 3-1 (26-24, 25-19, 21-25, 25-21) Gwardia Wrocław
KPS Siedlce 1-3 (22-25, 25-15, 19-25, 15-25) BKS Visła Bydgoszcz
Play-off
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.