fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 1. kolejki III ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano mecze 1. kolejki III ligi. Legia II wygrała na wyjeździe z RKS Radomsko 4-1. Kolejne spotkania odbędą się w najbliższy weekend. Stołeczny zespół w Grodzisku Mazowieckim podejmie rezerwy Jagiellonii Białystok.

Wyniki 1. kolejki:
Jagiellonia II Białystok 1-3 (0-1) Znicz Biała Piska
GKS Wikielec 5-1 (2-0) KS Wasilków
KS Kutno 2-1 (1-1) Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 2-0 (2-0) Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5-1 (3-1) Concordia Elbląg
Błonianka Błonie 3-2 (1-1) Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz 1-1 (1-0) Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 (2-0) Huragan Morąg
RKS Radomsko 1-4 (0-1) Legia II Warszawa
19.08. Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Legionovia Legionowo
02.09. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
RTV - 11.08.2020 / 09:45, *.play-internet.pl

Rezerwy Legii ograly RKS i jeśli tak dalej będzie 2 liga murowana. Polonia tylko potwierdziła iż nigdy nie miała dobrych zarządzających klubem. Nie trzeba w 3 czyli 4 lidze dużych pieniędzy aby awansować lub grać w czubie a Francuz i zarząd znów się skompromitował.

odpowiedz
Arek - 10.08.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

Ks Kutno 2-1 Polonia Warszawa. Mam w dupie, naphawdę.

odpowiedz
kowaL - 10.08.2020 / 17:41, *.rogers.com

a ja tym bym chcial widzieć w ekstraklasie kluby jak polonia, widzew, gks katowice, Lks, a nie jakies mielce czy inne zadupia

odpowiedz
AJG - 10.08.2020 / 16:14, *.chello.pl

Nie śledziłem uważnie tego,co działo się w 3 lidze po skandalu z pominięciem meczu legii!
Ale może mi ktoś wyjaśni,co tu robi drużyna z Konwiktorskiej - bo przecież była w końcówce poprzedniego sezonu na miejscu zdegradowanych!

odpowiedz
Olo - 10.08.2020 / 20:30, *.chello.pl

@AJG: Mógłbyś się nie przyznawać i nie kompromitować żenującą wiedzą o piłce i ogólnie, o świecie.

odpowiedz
AJG - 10.08.2020 / 21:07, *.chello.pl

@Olo: Ty jakiś głupi jesteś? Mogłbyś odpowiedzieć,jak wiesz a nie silić się na złośliwości!

odpowiedz
Szczota - 10.08.2020 / 09:11, *.play-internet.pl

Warchoł znowu bramka, napadzior rośnie aż miło :)

odpowiedz
rr - 10.08.2020 / 08:35, *.orange.pl

i jeszcze gola wbił im chłopak, który do czerwca grał w akademii Legii :)
Wasilków jak widać, kontynuuje wspaniałą passę z jesieni 2019 r. (wtedy wygrali tylko z KSP, a dokładniej dwa samobóje strzelili sobie gracze Polonii, bo oni sami nie potrafili :) ), nawet beniaminek z Wikielca ich obił strasznie.

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.08.2020 / 08:27, *.vectranet.pl

Konfitury już obite. Przetłumaczy mi to ktoś na francuski??

odpowiedz
Prazanin - 10.08.2020 / 13:00, *.play-internet.pl

@Sputnik 44: łi łi...dobra druzyna, łi łi drogie bilety :)....niech rury tam sie kisza gdzie ich miejsce....a francuski dobrodziej niech bedzie drugim Królem z Katowic :)

odpowiedz
Żelipapą - 10.08.2020 / 08:02, *.play-internet.pl

Hehe, KSP już w plecy. Oby tak dalej!

odpowiedz