fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Broń Radom 3-1 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 23. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Bronią Radom 1-3. Dwie bramki dla Broni padły przed przerwą. W 29. minucie pierwszego gola strzelił Michał Kielak. W 45. minucie wynik podwyższył Kamil Kumoch. Tuż przed końcem spotkania na 3-1 podwyższył Dmytro Prikhna. W 56. minucie stołeczny zespół nie wykorzystał rzutu karnego. Legia zdobyła honorowe trafienie w 89. minucie, a jego autorem był Wiktor Kamiński.

W najbliższą sobotę o godzinie 12 legioniści podejmą w LTC drużynę GKS-u Wikielec.

III liga: Broń Radom 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 29' Michał Kielak
2-0 45' Kamil Kumoch
2-1 89' Wiktor Kamiński
3-1 90+ Dmytro Prikhna

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Olo - 14.04.2022 / 23:31, *.chello.pl

A Polonia ostatnio spokojnie pyknęła tą samą Bron Radom... ale słabe te nasze rezerwy.

odpowiedz
Marcel - 14.04.2022 / 14:27, *.t-mobile.pl

A czy można poprosić o skład Legii z tego meczu?

odpowiedz
ws - 14.04.2022 / 12:16, *.vectranet.pl

Marzenia o awansie do 2 ligi odłożone na rok. Oby się wtedy spełniły.

odpowiedz
Olo - 14.04.2022 / 23:29, *.chello.pl

@ws: To Ty jeszcze na coś liczyłeś? Już od kilku kolejek wiadomo, że nie awansujemy.

odpowiedz
Max - 13.04.2022 / 21:25, *.centertel.pl

Derlatka Za słaby na drugą drużynę? No to pokazał dzisiaj kto jest lepszy. 600tys za Mustafayewa, gdzie on był? Więcej takich transferów ????

odpowiedz
Jaa - 13.04.2022 / 20:18, *.centertel.pl

Zamiast skupić się na rezerwach i wzmocnić ich w tygodniu to zachciało się męczy charytatywnych...

odpowiedz
L - 13.04.2022 / 20:20, *.autocom.pl

@Jaa: no debil

odpowiedz
:// - 14.04.2022 / 15:52, *.plus.pl

@L: nie debil ma rację bo niektórzy mogli zagrać w rezerwach o punkty a nie grać z dynamo.

odpowiedz
Reader - 13.04.2022 / 20:03, *.chello.pl

mogą się chłopcy zwijać

odpowiedz