fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Filmoteka: Piłkarze na podsłuchu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich tygodniach w C+ miała miejsce premiera serialu "Piłkarze na podsłuchu", nagrywanego podczas wybranych meczów naszej ekstraklasy w rundzie jesiennej sezonu 2022/23.

Wcześniej C+ zrealizował serial poświęcony sędziom, gdzie pokazano rozmowy z wozem VAR, przygotowania do meczów, treningi i życie prywatne arbitrów. Spotkał się on z bardzo dobrym odbiorem. "Piłkarze na podsłuchu" to jak na razie 6 odcinków, zrealizowanych przez Macieja Klimka wraz z Mirosławem Rokiem, Michałem Siejakiem, Adrianem Dudą i Danielem Mazurem.

Dzięki mikrofonom przyczepionym zawodnikom, możemy usłyszeć ich rozmowy, kłótnie z sędziami czy nawet próby przedłużania meczu. To najlepiej pokazuje zachowanie Jakuba Rzeźniczaka w spotkaniu z Legią, który sugerował masażystom, by wpuścili go na plac gry, aby po chwili położył się i "urwał" parę minut, zwijając się z bólu.

W pierwszym odcinku zaprezentowane zostały nagrania z meczu Legii z Pogonią. Mikrofony mieli przyczepione Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović i Kacper Tobiasz. Możemy usłyszeć rozmowy "Mladena" z "Kuchym", wyjątkową radość serbskiego skrzydłowego po bramce czy komentarze Tobiasza nt. rzutu karnego podyktowanego dla Legii pod koniec pierwszej połowy. Także w kolejnych odcinkach mamy okazję usłyszeć piłkarzy Legii. Każdy z odcinków pierwszego sezonu trwa około 43 minut i można go obejrzeć w aplikacji Canal+ online oraz nc+ GO. W telewizji wyemitowano póki co premierowy odcinek.Tytuł: Piłkarze na podsłuchu
Rok produkcji: 2022
Czas trwania (jednego odcinka): ok. 43 min.
Pomysł i realizacja: Maciej Klimek
Produkcja: Rafał Morycz, Jakub Domański, Kamil Chrobak

Istanbul United
Puerta 7
Ultras
Na zawsze czyści
Legia Mistrzów
Mistrz Kici
Okołofutboła
Bunt stadionów
Partyzanci Czerwonej Gwiazdy
Kto wygra mecz
Miłość bez ustawki
Pomnik Deyny
Stadiums Of Hate
Ostatni argument
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 6
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 5
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 4
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc. 3
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk odc.2
Magazyn kibicowski w TV: Fanatyk
Deyna
Kryptonim gracz
Łazienkowska 2/3 - dokument o porażce z Widzewem
O krok od Pucharu
Kibol
Fanatycy odc. 4
Fanatycy odc.3
Fanatycy odc.2
Fanatycy odc.1

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.